O, jea

Nemanja Jah

Primećen član
Poruka
625
Ajd' pitanje za sve koji ne slusaju novokonponovanu muzika ili ti turbo folk,a od skora kako cuh ima i rock folk...

Muskarci...Ajd' sad vi koji slusate ''dobru muziku'' jesu li te klinke koje bolace minice sa 10 godina jesu li one dobre samo za karrrrrr

Zene...Jel se palite na fensere:))


Tema mozda jeste bolesana...ali je meni sada mnogo lepo tako da moram da otvorim:):mrgreen:
 
Ajd' pitanje za sve koji ne slusaju novokonponovanu muzika ili ti turbo folk,a od skora kako cuh ima i rock folk...

Muskarci...Ajd' sad vi koji slusate ''dobru muziku'' jesu li te klinke koje bolace minice sa 10 godina jesu li one dobre samo za karrrrrr

Zene...Jel se palite na fensere:))


Tema mozda jeste bolesana...ali je meni sada mnogo lepo tako da moram da otvorim:):mrgreen:

klinke od 10 godina!!! OMG:eek:
 
Ajd' pitanje za sve koji ne slusaju novokonponovanu muzika ili ti turbo folk,a od skora kako cuh ima i rock folk...

Muskarci...Ajd' sad vi koji slusate ''dobru muziku'' jesu li te klinke koje bolace minice sa 10 godina jesu li one dobre samo za karrrrrr

Zene...Jel se palite na fensere:))


Tema mozda jeste bolesana...ali je meni sada mnogo lepo tako da moram da otvorim:):mrgreen:
Pretera ga brate.Bas 10 godina:eek::eek:
 
Generalno meni se bilo koja djevojka teško dopadne...
Muzika nije barijera već razmišljanje... A te što se skidaju, višak hormona, manjak pameti. Nema od tih djevojke nikada. Uostalom, i ne zanima me šta se dešava sa ostalim ljudima, znam samo da te klinke stariji iskorištavaju koliko god mogu, klinkama to odgovara i svi srećni.
 
A što se tiče muzike, ja sam roker :mrgreen:
Duga kosa, starke, košulja ili majica (nikad sa natpisima grupa) i tako to...
I volim kada je djevojka ženstvena i cijeni sebe (te klinke očito sebe ne cijene)
 
A što se tiče muzike, ja sam roker :mrgreen:
Duga kosa, starke, košulja ili majica (nikad sa natpisima grupa) i tako to...
I volim kada je djevojka ženstvena i cijeni sebe (te klinke očito sebe ne cijene)

To se ceni:) Jer ima dosta ljudi koji obuku majicu nznm koje grupe i misle da su metalci ili rokeri:)

Glavna stvar je u muzici...Ja nznm ni jednu devojku koja slusa da kazemo normalnu muziku...Da su joj pare,kola,r-max na prvom mestu!!!! A to sve potice od muzike...jer sve te njihove pesme govore o tom nekom provodu,ludovanju!!!

I zato su dobre samo za opaliti...i ne mislim u bukvalnom smislu 10 godina ali 13-14 da!!!!
 
Ajd' pitanje za sve koji ne slusaju novokonponovanu muzika ili ti turbo folk,a od skora kako cuh ima i rock folk...

Muskarci...Ajd' sad vi koji slusate ''dobru muziku'' jesu li te klinke koje bolace minice sa 10 godina jesu li one dobre samo za karrrrrr

Zene...Jel se palite na fensere:))


Tema mozda jeste bolesana...ali je meni sada mnogo lepo tako da moram da otvorim:):mrgreen:

dakle sta da ti kazem osim brate ti si :per:
 
Fenseri??!! Gomila mentola, hejt, hejt i kraj.....
Pa, takva smo zemlja, shta ste ochekivali.... :confused:
Shto bi rek'o Rolex: "Opustite se ljudi, bice nam bolje, valjda..." :D
 
baš oni okoreli fenseri su strogo zatvorna grupa, dakle fenserke daju fenserima i obrnuto, tako da da li su tima što slušaju "dobru muziku" fenserke dobre za export-import, njih zabole uvo... a i sasvim je prirodno da se zene napale ili "napale" na mlado, slatko, skockano meso, što sebi neće priznati jer su jelte čedne, poštene, a ovi su pajseri i gnjide...
 
Fenserke su zakon,ozbiljno! Najlakse ih je smuvati ,ima tu popala mnogo sto je isfolirano ali ima i ok devojki,ali jedno je sigurno manje su isfolirane od rokerki i pozera metalaca! Krecem se u drustvu rokera/metalaca i za 2 godine koliko sam bio u njihovom drustvu nisam nasao 2 ljudi da su normalni.Daj to je dete,nisam pedofil! Inace volem takve fufice pogotovu matorke jednom sam izvatao u nekoj rupcagi dve ribe koje su bile starije,a moji ortaci ih muvali! A autoru teme brate muziku slusas za sebe jer ti je lepo nemoj to da ti ogranicava sa kime ces biti ima ok ljudi i medju fenserima i metalcima i rokerima i dizelasima... Dobro u dizelasima nema!
 
Poslednja izmena:
klinke su tuga.... muka mi kad vidim u gradu DETE od 10, 11 god. na štiklama.... bre izgleda devojčica k'o da ima 20 godina.... i da, naravno, ide na mesta za odrasle :roll:
 
Fenserke su zakon,ozbiljno! Najlakse ih je smuvati ,ima tu popala mnogo sto je isfolirano ali ima i ok devojki,ali jedno je sigurno manje su isfolirane od rokerki i pozera metalaca! Krecem se u drustvu rokera/metalaca i za 2 godine koliko sam bio u njihovom drustvu nisam nasao 2 ljudi da su normalni.Daj to je dete,nisam pedofil! Inace volem takve fufice pogotovu matorke jednom sam izvatao u nekoj rupcagi dve ribe koje su bile starije,a moji ortaci ih muvali! A autoru teme brate muziku slusas za sebe jer ti je lepo nemoj to da ti ogranicava sa kime ces biti ima ok ljudi i medju fenserima i metalcima i rokerima i dizelasima... Dobro u dizelasima nema!

-naravno, svakoj klinki imponuje to što je sa svojih 11 god već promenila veliki broj momaka, naravno starijih, jer šta znaju klinci iz njene generacije :eek:
 
Glavna stvar je u muzici...Ja nznm ni jednu devojku koja slusa da kazemo normalnu muziku...Da su joj pare,kola,r-max na prvom mestu!!!! A to sve potice od muzike...jer sve te njihove pesme govore o tom nekom provodu,ludovanju!!!

I zato su dobre samo za opaliti...i ne mislim u bukvalnom smislu 10 godina ali 13-14 da!!!!

šta podrazumevaš pod normalna muzika? Čisto da vidim gde spadam :mrgreen:
ovaj drugi deo nešto nisam skontala... a za ovo poslednje.... surovo zvuči ali si u pravu.... :sad2:
 

Back
Top