Zasto zene vole mnogo pametne muskarce?

Ocu ja svoju psiholosku procenu Molim te:brus:

Pa nadjes neku solidnu kliniku, privatnog psihica, zavisi od problema, dodjes do broja telefona, pozoves, zakazes, odes, trtljas o sebi i svojim sudbinsko bitnim problemima, on/ona ubace koje pitanje, ti polu lazes jer ipak, razgovor se zavrsi, mislis da bolje kontas, platis, i sve to iznova, zavisno od velicine svetskog bremena, jednom nedeljno ili vise puta..
Eto, nadam se da sam pomogao :)..
 
Imas ozbiljan problem sa deduktivnim i induktivnim zakljucivanjem, to je ocigledno , moji stavovi nemaju veze sa seksualnim slobodama vec licemerjem itd zato bi bilo lepo da konkretno ukazes koji stav?Gde ja to nekome osporavam ?:think: slobodno me citiraj , navedi gde ja to nekome ogranicavam njegovo pravo?

Ne kazem da ogranicavas. Kako bi i mogao? Nemas mogucnost, polozaj, moc to da izvedes..
Ali sta je to sto je u svim tim temama toliko licemerno? Ko je licemeran?
 
Ne kazem da ogranicavas. Kako bi i mogao? Nemas mogucnost, polozaj, moc to da izvedes..
Ali sta je to sto je u svim tim temama toliko licemerno? Ko je licemeran?

Kazes da osporavam , pa gde to konkretno i na koji nacin? :think:Licemerje je tvrdjenje da ih zanima prvenstveno pamet,dobra dusa itd takve gluposti , ja tvrdim da ih primarno zanimaju pare a sve ostalo je sporedno , e to potenciranje da toboze jure 'pametnjakovice' one sa 'dobrom dusom' itd je vredjanje ljudske inteligencije
 

Imas zena kojima su simpaticni muskarci koji u zivotu imaju i drugih prioriteta osim nabavke najnovijeg modela mercedesa.
Enivej, sto se pameti i zena tice, mislim da svako treba da trazi sebi priblizno slicnog u intelektualnom smislu.
Upravo zato se odlicno slazu manekenke i fudbaleri.
Pamet sa sobom vuce neke druge stvari, kao sto su sposobnost slusanja, logickog zakljucivanja, davanja saveta, brzog pronalazenja resenja za neke probleme... a to je, bar kad je zajednicki zivot u pitanju, nesto bez cega se ne moze.

:worth::worth::worth:
Pametno receno!!!! :)

Ako je teza da vole 'mnogo' pametne muskarce tacna , to znaci da super inteligentni studenti super prolaze sa devojkama:think: , ma kakvi devojke vise na tezim faxovima gde sve vrvi od pameti i elokventnosti i samo vidimo 'pametnjakovice' kako setaju najlepse devojke:hahaha: ma dajte ljudi.....
Kazes da osporavam , pa gde to konkretno i na koji nacin? :think:Licemerje je tvrdjenje da ih zanima prvenstveno pamet,dobra dusa itd takve gluposti , ja tvrdim da ih primarno zanimaju pare a sve ostalo je sporedno , e to potenciranje da toboze jure 'pametnjakovice' one sa 'dobrom dusom' itd je vredjanje ljudske inteligencije
Pa, vidis, ja se lozim na "pametnjakovice" i uopste nisam licemjerna kad to kazem. Obozavam kad je tip upucen u razne oblasti itd, a ne da je neki glupson koji ne zna da sastavi pravilnu recenicu, a prsi se parama i kolima :roll::roll::roll: Sad, koliki je procenat djevojaka sa istim afinitetima, ne znam ,ali nemoj da potenciras da takvih nema :evil:

Primijetila samnda isti stav ponavljas u vise tema pa me zanima kako stojis kod zenskog pola. Je li te djevojka ostavila zbog nekog lovatora, pa si tako negativan prema zenama u globalu?:dontunderstand:
 
Malo teze posto on nije tek tako dosao na vlast posle smrti Lenjina. Za to je trebalo lukavstvo jer su postojale mnoge struje u okviru SSSR i partije. Ako znas nesto oko toga onda znas kako je Trockog izbacio iz igre a onda su pocele cistke suparnika. On nije dosao na vlast rekavsi pobicu nekoliko desetina miliona ljudi.
Ne znam zasto se zene pale na mocne, niti znam dal se pale, niti me je briga znam samo da i Staljin i Hitler i mnogi drugi tzv. revolucionarni i reakcionarni politicari su bili aseksualni posveceni potpuno svojoj idejia iako su imali zene to je bilo vise veza tipa prostitucije da zadovolji svoje potrebe i cao, ako i toliko. Znamo za neke druge koji to nisu bili a pokusavali su glumiti poput Musolonija i znamo da on i danas sluze za podsmeh ali je mnogo dvonoznih zenskih bica oborio ali je bio ocajan u onome sto je obecavao narocito kada je krenulo sa zenama, dotukle ga jadnog.
Kao sto je i Ajnstajn pricao da muskrac ako je pametan nebi trebalo da ulazi u nikakve emotivne veze jer mu to unistava moc stvaranja, odvraca paznju. Kao sto znamo nesto slicno je praktikovao i Nikola Tesla.
Da dodam jos da mnogo ljudi koji pate od blazih oblika Aspergerovog sindroma su nadprosecno inteligentni ili genijalci.
I iskreno mislim da se postavljac teme divi potajno 18. Pa ne treba to kriti nego treba hrabrno reci a ne preko debilnih tema to isticati, budi hrabar.
A i ja sam debil kada ovde nesto pisem, zgromio me grom.

zgromio te grom...da... :lol:

sto se Staljina tice;
daleko od toga da je bio...glup, al prosto nije bio ni narocito...pametan
da je bio...zar bi prve godine rata izgledale onako kako su izgledale?
sreca njegova i ruska, opcenito, pa su malcice udareni i dovoljno brojni...
+ su imali vise nego...pametne ljude u vojnom vrhu...

sto se zena u njegovom zivotu tice;
bilo ih je, al mu nesto nisu...potrajale...kao ni djeca, suradnici, kucni ljubimci, sobne biljke...:confused:

http://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_Stalin
http://www.spiritus-temporis.com/joseph-stalin/marriage-and-family.html
 
Poslednja izmena:
Pa da bih mogla normalno da razgovaram sa njim. Ljudi se slazu sa osobama koji su tu blizu njihovog IQ, mala odstupanja su ok, velika odstupanja dovode do nerazumevanja.

Taaiii, taaiii
c018.gif
 
Cesto cak i u slucaju da su zli, destruktivni, anti-emotivni i nezainteresovani za ista nematerijalno?

Mnoge zene se, recimo, danas dive liku Hitlera, odnosno nekim djelovima toga lika, njegovoj navodnoj odlucnosti kao i sposobnosti da zavede narod, pa i tome sto je bio vegeterijanac.
:lol:
Ne znam koje se to žene dive...:mrgreen:Možda ljubiteljke životinja neke nalaze sebe u njegovom vegeterijanstvu:D
Žene vole MOĆ, i nije im mnogo bitan izvor te moći:cool:
 

Back
Top