Sex alternative

Poruka
16.002
U vezi sam sa jednim deckom par dana. Vec duze se znamo i jako smo zaljubljeni jedno u drugo. Jako mnogo smo ulozili u nasu vezu i svakodnevno se borimo da opstanemo, jer smo okruzeni ljudima, koji nam zavide. Ja sam nevina i mislim da je on muskarac sa kojim cu krenuti u bracne vode, tako da cemo imati seks, medjutim, posto smo razgovarali pre neko vece, ja i dalje ne zurim i ne zelim njega da pritiskam, posto ima neke cudne probleme, ali o tom potom, ako postanu ozbiljni, pitacu vas za savet.
Iako sam zaljubljena u njega i volim ga, jedan prijatelj mi je prisao i rekao: "Ha, Pevacice, sad ces da puknes kao breskva. Ovaj tvoj matorac je garantovano neki napaljenko." Meni to nije bilo jasno sta znaci, pa sam mu rekla, da ja ne jurim seks, vec ljubav. On mi je rekao da pokusam da imam odnos sa njim, ali da ipak, ostanem nevina. Moja patrijarhalnost, moral i cestitost su proradili i rekla sam mu da osim ljubavi u zivotu nista nije vazno. Pozvala sam jednu moju drugaricu, koja je do sada vodila ljubav mnogo puta sa mnogo muskaraca i pitala je sta misli o tome da se vodi ljubav a da se ostane nevin. Ona mi je rekla da su to oralni i analni seks, kao i seks sa grudima. Meni je to odvratno.
Sta mislite o tome da zena ima takve odnose i da posle kaze da je nevina?
 
Pevaljko, drugarica ti se nije setila "ručnog rada", kao edukativnu literaturu za sve navedene tehnike predlažem skoro kultnu knjigu "Orgazam sa velikim O" autorke Lu Padžet. I šta ti je tu gadno, ako ga stvarno toliiiko voliš da si bila u stanju da pomogneš njegovoj ženi da ga što pre napusti?! :dontunderstand:
 
Masturbacija je zdrava.Samo budale je ogađuju.Mnoge devojke praktikuju oralni i analni seks u očekivanju onog pravog koji će da ih reši devičanstva ali ne ko u tvom slučaju prije udaje.
 
a mozes i posle da operacijom vratis himen,opet si nevina
poenta sexa je uzivas a ipak je najvece uzivanje vaginalno :) tako da mislim da ti je drugarica dala sra.nje savet
ili se yebi ko covek(tj zena) ili stvarno cekaj da se udas
a sta ces ako shvatis da vam je los sex?razvod ili...?
 
Ja mislim da decko hoce da ti kaze da ti njemu slobodno mozes da kupis neku bomba kurvu, a dok je on be ti sedi gledaj i d*kaj si klitoris. I eto vama sexa oboma, on sav srecan, a ti nevina i dalje
 
a mozes i posle da operacijom vratis himen,opet si nevina
poenta sexa je uzivas a ipak je najvece uzivanje vaginalno :) tako da mislim da ti je drugarica dala sra.nje savet
ili se yebi ko covek(tj zena) ili stvarno cekaj da se udas
a sta ces ako shvatis da vam je los sex?razvod ili...?

Ja zelim sa njim da budem celog zivota. Seks ce biti dobar, kakav god bio, jer, ako se udam za njega, udacu se iz ljubavi, a ne zbog seksa.
 

Back
Top