F.K. Novi Sad

Kanarinci - im je kao zvanicni neki nadimak - navijaci KORIDA....
Evo igraca koji trenutno igraju:

Dejan Bogunović golman
Đorđe Pintać odbrana
Zlatomir Zagorčić odbrana
Boško Balaban odbrana
Borivoje Filipović napad
Zoran Galić odbrana
Mirko Babić odbrana
Saša Bogunović napad
Nemanja Stanojević napad
Stevan Niciforović odbrana
Damir Horvat napad
Đuro Stevancević sredina
Jovan Ninković odbrana
Zoran Govedaricć sredina
Miloš Ponjevic sredina
Miloš Milunović golman
Svetozar Lončar sredina

Stadion Detelinara prima negde oko 6.000 ljudi....
RFK NS je osnovan 1921 - kao Novosadski Trgovacki Klub....

Ovi su igrali pre par god, mnogi su u penziji
 
Ovi su igrali pre par god, mnogi su u penziji



Pretpostavio sam, nisam pratio FKNS bas nesto preterano poslednjih godinu dana....


Jednom prilikom kada je Proleter igrao na Slanoj bari dosao je Nikola da gleda svog brata Branka - mislim da je Proleter tada pobedio 1:0 samo nemogu da se setim koga....
 

Prilozi

  • Korida u Zemunu.jpg
    Korida u Zemunu.jpg
    76,6 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena:
Ocekujem plasman oko sredine tabele i za Ns kao i Proleter ,Ns jeste oslabljen ali ima i dalje dobar tim , jak napadacki triling Drinic,Bogunovic i novajlija Kovacevic koji je bio prvi strelac Dinama ,solidan stoperski tandem Baljak-Dakic koji su tehnicki potkovani defanzivci ,srednji red je nesto slabiji ipak ako se uracuna i uvek dobra omladinska skola koja redovno izbaci par igraca za prvi tim i dobar trener nece biti problema da se ostvari plasman oko sredine tabele
 
Pa za Proleter ne znam, ali NS uvek na pocetku sezone igra dobro i ima dobre rezultate, ali na kraju uvek nekako posustane, i ne bi trebalo da sve bolje igrace odmah prodaju Vojvodini ili neko klubu iz SuperLige-vec da probaju da ih zadrze i pokusaju da udju u SuperLigu....
 

Back
Top