PECA DOBROHOTOV

Espanol

Poznat
Poruka
8.305
Ljubiteljima automobilskog sporta ovo ime je sigurno dobro poznato. Na žalost, Peca više nije sa nama. Preminuo je u noći između subote i nedelje. U auto sportu bio je gotovo 30 godina, vozio je reli, krug i brdske trke. Bio je šampion Jugoslavije 1999, 6 puta vicešampion i 9 puta treći, ukupno 96 puta na podijumu. Uz to, godinama se bavio automobilskim novinarstvom. Za sve koji bi da se oproste od Pece informacija da će se komemoracija održati u sredu (30 juna) u Sava centru "Aneks A", a sahrana je istog dana u 14:00 na groblju u Lešću. Pozdrav starom drugu.
 
Tacno, Espanjol. I ja sam imala ideu o ovom topicu juce kad sam cula.
Pozdrav Peci iz "pete brzine", koji je ispratio mnoge relije i desavanja u auto sportu kod nas.
Pamticu ga i po nezaboravnom serijalu "Slike sa reke", i nacinu kako je priblizio ljude reci.
 
ostri:
neka mu je vecna slava i hvala za njegov veliki doprinos ovom sportu.zna li neko sta je bilo sa njim,bolest ili neka nesreca
U petak je stigao sa odmora u Egiptu, u subotu po podne u svom stilu petljao oko kotlića i paprikaša za društvo u dvorištu i otišao na spavanje. Nažalost, nije se probudio. Srce...
 

Back
Top