Molba za sve clanove foruma da argumentuju po cemu je program dobar
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Molba za sve clanove foruma da argumentuju po cemu je program dobar

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Molba za sve clanove foruma da argumentuju po cemu je program dobar

Kao sto naslov kaze godinama koliko sam na forumu nisam video vecu konfuziju po pitanju nekakve dobrote i boljitka pojedinih software-a, naravno bez nekog argumenta.
    Vecina korisnika dok pitaju koji je program bolji ne znaju ili su teko na pocetku koriscenja software-a tako da su u totalnoj konfuzijii po preporucivanju pojedinih alatki pogotovo ako a takvih je puno instalira svaki "preporucen" i naravno sta ce se desiti sistemu
    Trebalo bi svako da argumentuje zbog cega je bas taj software najbolji i najlaksi. Tako ce biti manje clanova koji imaju probleme i naravno resavaca. Trebalo bi da i napisu koje sve programe koriste da bi nekako "samozvani doktori" nasli resenje ako ga i nadju. pod uslovom da zele do krja da pomognu tu j jos jedan moguci problem jer se ne zna da li je neko poslao PP osobi koja ima problem a ostali ne znaju
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Molba za sve clanove foruma da argumentuju po cemu je program dobar

pa PP i nisu za dopisivanje. Za te stvari se koristi stvari slicne MSN ili Skype. Ja bi ih mako kad bih imao svoj forum, cemu PP, necemu dobrom?

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: Molba za sve clanove foruma da argumentuju po cemu je program dobar

recimo kazes na PP neki dobar link za pirateriju ukljuci mastu. Zar treba crtati
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Aktivan član
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sto% Pogledaj poruku
    Ja bi ih mako kad bih imao svoj forum, cemu PP, necemu dobrom?
    Cista glupost sa ovom izjavom...Mnoge stvari se zavrsavaju i resavaju preko PP-a i to ne mislim samo na pirateriju i racunare.

Slične teme

1. Odgovora: 495
    Poslednja poruka: 04.01.2006., 19:07
  2. konkretno pitanje za clanove foruma
    Autor xpert u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 17.06.2004., 16:25
  3. Dobar program za FTP
    Autor Agent Orange u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.04.2004., 23:19

Pravila za slanje poruka