Panoramsko letenje avionom iznad Beograda

cessna172

Početnik
Poruka
4
Ova tema je pokrenuta da bi videli zainteresovanost ljudi i kako bi dobili informaciju da u Beogradu na sportskom Aerodromu Lisiciji Jarak postoje organizovane ture panoramskog letenja avionom iznad grada Beograda.

Let traje 20-ak minuta, avion ima 4 sedista (pilot + 3 putnika)

Panoramskim letenjem iznad Beograda dozivecete jednu od avantura koje se pamte, prepricavaju i ostaju duboko urezane u vasem secanju.

Za vise informacija:

E-mail: ikarairservice@yahoo.com
Mob: 063 / 509 - 467
 
Poslednja izmena:
Panoramsko letenje avionom iznad Beograda u trajanju od 20min ali u sustini uvek produzimo na 30min:

-Mozete videti:

Zemun,Novi Beograd,sam centar grada Beograda,Ratno ostrvo, Kalemegdanska tvrdjava, ZOO vrt, usce Dunava i Save, Crkva Svetog Marka, Hram Svetog Save, Brankov most, Pancevacki most, Visnjica, Visnjicka banja, deo Panceva i povratak na mesto poletanja.

-Cena:

Cena ovog panoramskog leta je 90 eura u dinarskoj protivvrednosti (pilot + 3 osobe).

Voznja avionom iznad samog aerodroma u trajanju od 10min:

-Mozete videti:

Sam aerodrom

-Cena:

Cena ove voznje je 45 eura u dinarskoj protivvrednosti (pilot + 3 osobe).

Sto se ti ce poslednjeg komentara budimo realni ako je bandzi na adi ciganliji 30 eura po osobi voznja avionom ne moze da bude 1000 dinara,nemojmo preterivati to je ipak avion.
 
Hvala na informaciji, ovako znamo sta nas ceka otprilike.

Cena mislim da i nije toliko skupa (mada bi mogla malo manja da bude), a bandzi je tesko dranje naroda. Nekoliko puta sam hteo da skacem bandzijem, ali kad vidim cenu za 4-5 sekundi adrenalina, uvek se predomislim (ima kod nas dosta skakaonica po 15-20m iznad vode, gde je jos jaci osecaj nego kad si svezan u kanape).
 

Back
Top