Bickli ljudi...prirodan sport
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Bickli ljudi...prirodan sport

Početnik
    Učlanjen
    17.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Bickli ljudi...prirodan sport

Kapiram da ovog leta dosta ljudi kupuje ili vec ima bicikl...U poslednje 3-4 god. primetio sam da se procenat biciklista znatno povecao pogotovu na Adi, Keju kod hotela "Yugoslavia", Kosutnjackoj sumi itd.I ja sam imam i vozim bicikl "spayder - x-9...Al se nesto u skorije vreme premisljam da kupim nov pa me interesuje ko je kako zadovoljan i koji modeli bilo koje marke su za malo ekstremniju voznju a ipak po malo pristupacnijoj ceni i gde se mogu naci celi i rezervni delovi......Hvala unapred

Primećen član Jedan obican tata (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Bickli ljudi...prirodan sport

Citat Original postavio Metamorphose Pogledaj poruku
    Kapiram da ovog leta dosta ljudi kupuje ili vec ima bicikl...U poslednje 3-4 god. primetio sam da se procenat biciklista znatno povecao pogotovu na Adi, Keju kod hotela "Yugoslavia", Kosutnjackoj sumi itd.I ja sam imam i vozim bicikl "spayder - x-9...Al se nesto u skorije vreme premisljam da kupim nov pa me interesuje ko je kako zadovoljan i koji modeli bilo koje marke su za malo ekstremniju voznju a ipak po malo pristupacnijoj ceni i gde se mogu naci celi i rezervni delovi......Hvala unapred
    Definisi ovo extremnija voznja.Da li je to skakanje i jurnjava,spustanje po brdima?Onda je moj savet neki dobar polovnjak sa nekom XT opremom i trajace ti dugo.Ako ipak zelis brzu voznju ali ne po brdima vec po asfaltu i malo losijim putevima onda ima oni mix bajkovi...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Ko sto rece tata..nov se ne uzima jer bukvalno posle jedne voznje po kisi ili prljavom terenu izgleda kao onaj od godinu dana..to nisu potrosni delovi koji se habaju da bi kupovao nov bajs..polovan full xt oko 400e a nov 3x skuplji..besmisleno bacanje para..dakle ne gledas marku bajsa i sta na njemu pise..koja je boja i dal ti se na oko dopada..vec samo kvalitet i velicinu rama koja odgovara tvojoj visini..xt delove i ritchey komponente..ja sam po 30 000 prelazio bez ulaganja i na kraju te iste delove spakovo na drugi bajs koji sam prodao..verovatno jos uvek piju vodu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Aktivan član IndianaBones (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    50

Kako god da izgleda bajs, neka je ispravan i ti ga vozi jer to je sport koji skoro svi znaju i ima dosta ljudi koji ce se rado voziti.
    Divide et impera!

Aktivan član IndianaBones (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    50

Smile Re: Bickli ljudi...prirodan sport

Citat Original postavio IndianaBones Pogledaj poruku
    Kako god da izgleda bajs, neka je ispravan i ti ga vozi jer to je sport koji skoro svi znaju i ima dosta ljudi koji ce se rado voziti.
    PS. To je jedan od najzdravijih sportova.
    Divide et impera!

Slične teme

1. Kako penis povećati na prirodan način?
    Autor tonio11 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.06.2009., 12:11
  2. SPORT
    Autor nemanja_ u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.03.2005., 17:00

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku