l A g a l i z a c i ja

nikadvise90te

Ističe se
Poruka
2.016
Ово је линк :
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=72957&sectionId=33

А сад мало коментара.....

Ово је трећи пут да се почиње са лАгализацијом... 1994, 2003, 2009
До сада тим поступком није решено ништа, само је још више хаоса направљено....
Јел и ови иду по опробаном рецепту за убирање харача....или је у питању нешто друго?
Из горе поменутог текста (линк) јасно се види да се веома дилетантски опет приступило том проблему, поготову што се хирург разуме у просторно планирање као Марица у криви, а у комбинацији са О'ђилом ..........свашта може да се изроди, јер и један и други млого воле туђе новце.......
 
Pa da...recept za APP ( ako prođe - prošlo je ).:neutral:

A gde onolike priče o prilagođavanju legalizacije socijalnom miljeu i...ma mrzi me da nabrajam šta sve obećaše nedavno.:evil:

p.s. Čini mi se da je pre par godina u ovu papazjaniju oko legalizacije bila uključena i neka Norveška NVO...nešto oko pomoći manjim domaćinstvima? Ako neko zna više o tome, bilo bi korisno da podeli s nama ovde ?:)
 
Лично мислим да се у овој ујдурми која се спрема, крије између редова само лАгализација појединих објеката њихових саплеменика из жуто-црвено-црне коалиције (савремених неимара)....и мислим да ће цео поступак трајати максимум 3-6 месеци...... док они све своје објекте не приведу намени.....док су још у својим фотељама.....
 
To stoji ali mene više interesuje šta će se desiti sa manjim domaćinstvima , do i oko 100-tinak kvadrata ?:dontunderstand:

Ne verujem da može zaživeti zakon da isti plaćaju oko 15 000 evra za legalizaciju kuće-stana , kada negde na periferiji ta kuća i vredi nešto preko toga , a u pitanju su skoro pa socijalni slučajevi ?:dash:
 
To stoji ali mene više interesuje šta će se desiti sa manjim domaćinstvima , do i oko 100-tinak kvadrata ?:dontunderstand:

Ne verujem da može zaživeti zakon da isti plaćaju oko 15 000 evra za legalizaciju kuće-stana , kada negde na periferiji ta kuća i vredi nešto preko toga , a u pitanju su skoro pa socijalni slučajevi ?:dash:

Ја мислим да је у питању чиста отимачина!!!!! :evil:
Опет ће све да буде по бабу и по стричевима.....ко нема уфур у ''жуто'' има да плаћа да му уши отпадну........
 

Back
Top