Gdeste cetnici ?

Jeste li bili na Ravnoj Gori ?

  • Ne, nisam nikada bio.

  • Da, jesam jednom.

  • Ne, nepada mi nepamet.

  • Ne, nisam ali razmisljam da odem tamo .

  • Da, bio sam vise puta i ici cu opet .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Jel neko bio u Ravnu Goru?
d_ravna-gora.jpg

Bilo na sabor ili letovanje :
http://www.tz-ravnagora.hr/

A kakve to veze ima sa cetnistvom?
Znaci - ako je neko bio cetnik je, a ako nije-onda nije ni cetnik.
 
Питам се да ли данас уопште постоје достојни представници четничког покрета ?
С једне стране постоје они којима је главни циљ Европа, и били су спремни да испоруче Радована да би тај циљ био остварен. Са друге стране постоје групице задриглих, простачких и нетолерантних људи, чије је највише културно и интелектуално достигнуће опсовати некоме члана фамилије. :roll:
И једни и други ми се гаде.
Да ли Србија и Срби данас имају правог репрезента равногорског покрета, и уколико га немају, када ће га имати ?
 
Питам се да ли данас уопште постоје достојни представници четничког покрета ?
С једне стране постоје они којима је главни циљ Европа, и били су спремни да испоруче Радована да би тај циљ био остварен. Са друге стране постоје групице задриглих, простачких и нетолерантних људи, чије је највише културно и интелектуално достигнуће опсовати некоме члана фамилије. :roll:
И једни и други ми се гаде.
Да ли Србија и Срби данас имају правог репрезента равногорског покрета, и уколико га немају, када ће га имати ?

..ma nemaju ..iskreno..sve su to..folkloraši...i nikad ga nece ni imati...kazem ti samo politicki folkolor..evo videt ces koliko ce ih se samo javiti da su bili tamo..ili priznati da je četnik...:hahaha: :hahaha: ..
 
..ma nemaju ..iskreno..sve su to..folkloraši...i nikad ga nece ni imati...kazem ti samo politicki folkolor..evo videt ces koliko ce ih se samo javiti da su bili tamo..ili priznati da je četnik...:hahaha: :hahaha: ..

Kakve veze ima odlazak tamo i cetnistvo? :think:

Ja sam bila na Ravnoj gori i..sta sad..(doduse ne na ovom skupu kao na slici
u uvodnom postu :lol:)
 

Back
Top