Ako se sutra zarati...

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
...ja te necu qarati
necu vise na tebi lezati
nego cu odmah bezati !

Verovatno je vecina vas cula za ove stihove poznatog srpskog pesnika i velikog patriote i Srbina, Borisava Bore Djordjevica , sami stihovi mozda deluju kao pomalo vulgarna sprdnja ali stvar je veoma ozbiljna .Naime , u poslednji godinu dve dana se sve vise u javnosti sto forumaskoj , sto inace ,mogu cuti najave pa i otvorena navijanja da Srbija vrlo uskoro moze da se nadje u nekom novom ratu , valjda da nastavimo pobednicki niz ,koji je brutalno prekinut evo vec destogodisnjim odvratnim i dosadnim mirom .
Naravno da trenutno ako pogledamo nashe okruzenje i realnost u istom se na prvi pogled ne nadzire nikakav rat u blizini , mada ima i onih najratobornijih net heroja sto bi odmah uzeli oruzije i udarili po dusmanima iz hladovine svojih daktilo stolica , dok oni mudriji geostrateski strucnjaci cekaju da se promeni stanje u svetu
Elem kada se to desi pitanje je gde cete kao pravi srpski patriota i iskusni net ratnik provesti taj buduci rat ?
evo nekih predloga pa mozete odluciti ili dati neki svoj , jer je kreativnost uvek dobrodosla:

1. uvek bliske bratske Republika Srpska i Crna Gora -veoma popularne destinacije za odbranu otadzbine u poslednjem kosovskom ratu , ne treba ni pasos , svi govore tvoj jezik , a i rado bi vas primili tamo
mane su sto bola Bosne i Crna Gora bas i nisu neke Bog zna kakve destinacije , a i trenutno ne znamo kako bi taj eventualni sukob mogao izgledati , pa se moze desiti da i ove zemlje budu umesane :think:

2. dobra stara Budimpesta - prednost ove destinacije takodje iznimno popularne medju Srbljima u poslednjim ratovima je takodje blizina ,isto nije jako skupo , a sam grad je lep u svako doba godine ,hrana i pice isto odlicni :ok:
mana je sto gotovo nista ne zna nas jezik , al to i nije strasno nego mnogo veci problem je sto srpske patriote nisu tamo tako brojne i organizovane kao na nekim drugim mestima ,pa necete moci da osetite bas jako velik patriotski zanos ,toliko potreban u ratnim vremenima :think:

3. Wiena- Bec - e ovo je vec prava poslastica medju top destinacijama da se provede rat , isto nije tako daleko (6-7 sati kolima ) ,grad je isto lep ki upisan , doduse domoroci nas bas nesto ne obozavaju ...al ko ih yebe- o cemu govori i veliki broj nasih sunarodnika , takodje iskrenih patriota koji tamo vec zive jos od prethodnih ratova , tako da smo teren vec obezbedili :ok:
tu cete vec mnogo bolje moci da iskazete ljubav prema majci Srbiji i odlucnost da se obracunate sa dusmanima , onako sigurni i osokoljeni medju hiljadama saboraca

4 Srpska Nemacka - sta reci o ovoj velikoj zemlji -osim die beste !, inace uzgajalistu najvecih srpskih patriota i rodoljuba , standard visok ,patriotska svest na jos visem nivou , tu se svake subote na preriferiji gotovo svakog veceg grada oslobodja i Krajina i Kosovo ,a bogami i Trst , klikce se Ratku&Rahu ,a kada dodje vreme ratova sve je to jos nekoliko puta jache , bolje i snaznije -pravo mesto za vas :ok:
jedino je vrlo moguce da se na vashoj liniji fronta recimo u Frankfurtu nadje i veliki broj patriota i ratnika sa neprijateljske strane ,posto je BRD izuzetno popularna medju svim balkanskim herojima ,al dobro mozete primiti flasu ili piksu u glavu zbog majke Srbije.

5. SAD i Kanada takodje medju top5 destinacija postenih Srbalja ,ova druga je posebno pogodna jer je tokom ranijih ratova pokazivala neku cudnu ,nerazumljivu bolacivost i simpatije prema medjusobno zakrvljenim zapadnim Balkanacima ,
pa ih je tako na neku satro humanitarnu foru primala rasirenih ruku u gomilama
tako da se i tu necete osecati usamljeni u predstojecim teskim danima borbe ,kao u ostalom i u pojedinim delovima SAD,jos cete biti i u centrru imperije zla da je podrivate iznutra i da im sve saspete u lice :ok: problem je sto zbog velike daljine i tamosnje otudjenosti u kombinaciji sa srpskom skolonoscu ka asimilacija , vas borbeni entuzijazam moze brzo da se istopi .

6. Rusija -last but not least, ovde je malo situacija zakomplikovana :think: iako je naizgled cista :nasa majka , svi su nam braca i vole nas do yaya ,velika i lepa zemlja ,za sve ima mesta ... al tu nastaje iznenadjujuci podatak da je broj srpskih patriota na toj teritoriji jos od Vuka Isakovicha do danas neverovatno mali :think:
ni meni nije jasno zasto nije popularno braniti Srbiju iz Rusije al je do sada bilo tako :think:,mada naravno moguce je i da se nesto promeni :D

7. Ostacu u Srbiji al cu se kao 91. kriti od vojne policije kod babe , komsije,svalerke ... najjeftinija , ali i najrizicnija varijanta , mada nije ni tako losha ako vas bas navataju uvek mozete sa fronta doneti neki plazma tv , Ipod , a ako ste bas baksuz da vas zakaci i ptsp , al onda bar imate zdravstveno uverenje da mozete svima da yebete majku
8 otici na front i trgovati svim vrstama akcizne robe sa suprotnom stranom najisplatljivije resenje , em se obogatite i obezbedite unuke , em ce vas jos svi smatrati za velikog heroja i rodoljuba :ok:, jedina je mana sto su mesta uglavnom unapred rezervisana i strogo ogranicen je broj :confused:
Dakle ne duzimo vise , gde ce te vi provesti neki eventualni buduci rat ? :D
 
Dvoumim se izmedju ove dve mogucnosti...dali moze obe...:think::hahaha::hahaha::rotf:

7. Ostacu u Srbiji al cu se kao 91. kriti od vojne policije kod babe , komsije,svalerke ... najjeftinija , ali i najrizicnija varijanta , mada nije ni tako losha ako vas bas navataju uvek mozete sa fronta doneti neki plazma tv , Ipod , a ako ste bas baksuz da vas zakaci i ptsp , al onda bar imate zdravstveno uverenje da mozete svima da yebete majku

8 otici na front i trgovati svim vrstama akcizne robe sa suprotnom stranom najisplatljivije resenje , em se obogatite i obezbedite unuke , em ce vas jos svi smatrati za velikog heroja i rodoljuba , jedina je mana sto su mesta uglavnom unapred rezervisana i strogo ogranicen je broj
 
Dvoumim se izmedju ove dve mogucnosti...dali moze obe...:think::hahaha::hahaha::rotf:

7. Ostacu u Srbiji al cu se kao 91. kriti od vojne policije kod babe , komsije,svalerke ... najjeftinija , ali i najrizicnija varijanta , mada nije ni tako losha ako vas bas navataju uvek mozete sa fronta doneti neki plazma tv , Ipod , a ako ste bas baksuz da vas zakaci i ptsp , al onda bar imate zdravstveno uverenje da mozete svima da yebete majku

8 otici na front i trgovati svim vrstama akcizne robe sa suprotnom stranom najisplatljivije resenje , em se obogatite i obezbedite unuke , em ce vas jos svi smatrati za velikog heroja i rodoljuba , jedina je mana sto su mesta uglavnom unapred rezervisana i strogo ogranicen je broj
moze sve :D, mada sam kod ove druge zaboravio na evenutalnu neprijatnost da kada se pobednicki vratis iz rata -bogat i srecan , moze da se desi da te za koju godinu trazi neki antisrpski, belosvetski tzv. sud pravde :evil:
i jos posle da te neki domaci zapadni guzoljubi i nato-adzuvani i isporuce istom :(
 
moze sve :D, mada sam kod ove druge zaboravio na evenutalnu neprijatnost da kada se pobednicki vratis iz rata -bogat i srecan , moze da se desi da te za koju godinu trazi neki antisrpski, belosvetski tzv. sud pravde :evil:
i jos posle da te neki domaci zapadni guzoljubi i nato-adzuvani i isporuce istom :(


Hm ..kako si to mogao zaboraviti ,ja odmah primetio,ali reko tvoja tema da se ne mesam...:hahaha::hahaha::rotf:

Nema nesto ovih net ratnika....gde li su se zagubili......:think::think:
 
НАРАВНО КАД БРОД ТОНЕ ОНИ ПРВИ НАПУШТАЈУ

svet_pacovi.jpg
 
Ja cu da zamenim Western Union i otvorim Western Serbia Express preko koje ce dijaspora moci da salje 5 MILIJARDI $ godisnje pomoci, sto ce u ratnim uslovima verovatno skociti i na 10 MILIJARDI $.
Moja provizija ce biti izmedju 10-20%, a ostatak ce biti iskoriscen za najnovije sisteme S400 i po jednu eskadrilu SU27 i F35 + tenkovi T90.
Pa recite da nije patriotski s'moje strane :mrgreen:
 
Ja cu da zamenim Western Union i otvorim Western Serbia Express preko koje ce dijaspora moci da salje 5 MILIJARDI $ godisnje pomoci, sto ce u ratnim uslovima verovatno skociti i na 10 MILIJARDI $.
Moja provizija ce biti izmedju 10-20%, a ostatak ce biti iskoriscen za najnovije sisteme S400 i po jednu eskadrilu SU27 i F35 + tenkovi T90.
Pa recite da nije patriotski s'moje strane :mrgreen:
ovo je pravi preduzetnicko -patriotski duh :ok:
 

Back
Top