Laserska epilacija brade

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Šta mislite o laserskoj ili bilo kojoj drugoj epilaciji brade ? Za one koji ne znaju, radi se o trajnom uklanjanju brade. Da li je to moguće ? Da li je zdravo i da li je uopšte preporučljivo ? Koliko košta, koliko dugo se radi ? Da li se to radi negde u Srbiji i gde ? Da li to remeti normalno funkcionisanje hormona ? Šta sve znate o ovome ?
 
Poslednja izmena:
Pa nem pojma..prvi put cujem..mada mi palo na pamet kako su neki cosavi zeznuli se nekim preparatima valjda..malo mi to bzvz..sta ako ti nekad dodje pod stare dane da pustis bradu..to bih ipak prepisao klinackom experimentisanju i 3x meri jednom seci
 
Radi se, ali to uglavnom rade muskarci kojima je brada i po jagodicama, da je malo dovedu u normalu, ne verujem da je iko radio trajno uklanjanje cele brade i mislim da ako to hoces da radis nemoj, posto ti je mesto koje odradis laserom jako osetljivo i ne bi trebao neko vreme da ga izlazes suncu, mislim cak i par nedeljak, tako da je problem ako ti je u pitanju celo lice. Inace treba da se uradi od 4 do 6 tretmana kako bi se malje uklonile trajno, posto je u pitanju brada, a tu su dlake jake i guste mozda i vise.
Udji u bilo koji kozmeticki salon gde rade obicne depilacije i znace da ti kazu adresu bar jednog gde se radi trajna
 
Znam da noge tretman jedan kosta od 600 do 900 evra, pazuh oko 50-100, tako da bi brada ako hoces da je preoblikujes, a ne da je skroz uklonis i ako je onakva kakvom sam je ja zamislila bila oko 100-200evra jedan tretman, zavisi od povrsine i gustine. Mada je mozda cena i opala malo, posto sam ja to gledala prosle godine i zakljucila da nemam te pare
 

Back
Top