Savet oko kupovine klima uredjaja?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Savet oko kupovine klima uredjaja?

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Savet oko kupovine klima uredjaja?

Treba mi klima za jednu prostoriju od nekih 20 m2. Split sistem ili mobilna klima?

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano od tebe zavisi

Ako nemaš prepreka za montažu na spoljnjem zidu, montiraj split.
    Mobilna zauzima više mesta na podu
    Otvor za ventilaciju na zidu ili prozoru je cca 160mm

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Savet oko kupovine klima uredjaja?

Pa nije bas jednostavno za montazu... Deficitaran sam sto se tice slobodnih zidova sa unutrasnje strane. Ili je kosina ili su ormani... 160 mm otvor za split ili i za pokretnu klimu?

Zainteresovan član EiPeD (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    40

ma za mobilnu je otvor 160mm ni slucajno treba ti odvodno crevo kao za aspirator split je zakon i to mozda i 9 ka ako je jedna prostorija mada je mala razlika u ceni

Nov član
    Učlanjen
    17.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

MOJE ISKUSTVO SA KUPOVINOM KLIME JE SLEDECE.

OD SKORO SAM POSTAO SRETNI TATA, CERKA 4 MESECA , MALI STAN , SUNCANA STRANA, I JOS TASTA NA GRBACI. SUNCE PICI KO LUDO , A JA PO SUNCU PICIM, DUGO SMO GLEDALI KLIME , I POPUSTESTO SE NUDE, POSTO NAM JE BUDZET UZAS. ZENA ,DIPLOMIRANI TEHNOLOG, NEMA POSAO , JA DIPLOMIRANI EKONOMISTA ,RADIM SVE I SVASTA HONORARNO, CAKM I DUGOVE UTERUJEM,, A TASTA , PENZIJA 129999 DIN. .TOLIKO O PERSPEKTIVI MLADIH U OVOJ JEB..OJ ,,DEMOKRATSKOJ,, SRBIJI.

ALI PREDJIMO NA SOPING KLIMA UREDJAJA . NAJZAD SMO ODABRALI JEDAN , TZV. PINGVIN, POKRETNI KLIMA UREDJAJ. ZA 12.99O DIN.. KUPILI SMO GA U NOVEL-u , NOVI SAD. PRODAVAC MI GA JE NAHVALIO ,NAJ BOLJI, NAJ TISI , NAJ EKONOMICNIJI ,ITD,. KAO SRETAN M, PONOSAN ,PUN SEBE STO SAM DAO CELU TASTINU PENZIJU ZA KLIMU, DOLAZIM KUCI I MONTIRAM , SA PUNO MUKE , KLIMU, UKLJUCUJEM JE I TADA NASTAJE SOK, TOLIKA GALAMA DA SE BEBA ODMAH RASPLAKALA,KAO DA TI RADI CENTRIFUGA U SOBI , NA UVCE.. SHVATIO SAM DA SAM PO KOJI PUT PREVAREN, PRILIKOM KUPOVINE NEKE TEHNIKE. SUTRA DAN SAM OTISAO U PRODAVNICU DA SE ZALIM , ALILJUBAZNI PRODAVAC MI RECE DA NE VRACAJU, I NE MENJAJU KUPLJENU ROBU, KOJA SIGURNO NE ODGOVARA KARAKTERISTIKAMA NAVEDENIM U GARANCIJI., I DA MOGU SLOBODNO DA SE OBRATIM INSPEKCIJI, STO SAM I URADIO, I SAD CEKAM ISHOD , A ZALICU SE DO BRISELA.

POENTA SVEGA OVOG NAPISANOG , DA KAD NESTO KUPUJETE, OBAVEZNO PROBATE NA LICU MESTA , MA KOLIKO SEPRODAVAC BUNIO ZBOG TOGA, JER POSLE NEMA NATRAG, NE MISLIM TU DA NESTO NECE RADITI, NEGO DA DOK RADI, NE RADI KVALITETNO, PO SPECIFIKACIJI, NAJPRE BUKA, I KAPACITET HLADJENJA/KVADRATI STANA.

POZDRAV

Elita krasuljak (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    4930

Citat Original postavio vukson Pogledaj poruku
    MOJE ISKUSTVO SA KUPOVINOM KLIME JE SLEDECE.

OD SKORO SAM POSTAO SRETNI TATA, CERKA 4 MESECA , MALI STAN , SUNCANA STRANA, I JOS TASTA NA GRBACI. SUNCE PICI KO LUDO , A JA PO SUNCU PICIM, DUGO SMO GLEDALI KLIME , I POPUSTESTO SE NUDE, POSTO NAM JE BUDZET UZAS. ZENA ,DIPLOMIRANI TEHNOLOG, NEMA POSAO , JA DIPLOMIRANI EKONOMISTA ,RADIM SVE I SVASTA HONORARNO, CAKM I DUGOVE UTERUJEM,, A TASTA , PENZIJA 129999 DIN. .TOLIKO O PERSPEKTIVI MLADIH U OVOJ JEB..OJ ,,DEMOKRATSKOJ,, SRBIJI.

ALI PREDJIMO NA SOPING KLIMA UREDJAJA . NAJZAD SMO ODABRALI JEDAN , TZV. PINGVIN, POKRETNI KLIMA UREDJAJ. ZA 12.99O DIN.. KUPILI SMO GA U NOVEL-u , NOVI SAD. PRODAVAC MI GA JE NAHVALIO ,NAJ BOLJI, NAJ TISI , NAJ EKONOMICNIJI ,ITD,. KAO SRETAN M, PONOSAN ,PUN SEBE STO SAM DAO CELU TASTINU PENZIJU ZA KLIMU, DOLAZIM KUCI I MONTIRAM , SA PUNO MUKE , KLIMU, UKLJUCUJEM JE I TADA NASTAJE SOK, TOLIKA GALAMA DA SE BEBA ODMAH RASPLAKALA,KAO DA TI RADI CENTRIFUGA U SOBI , NA UVCE.. SHVATIO SAM DA SAM PO KOJI PUT PREVAREN, PRILIKOM KUPOVINE NEKE TEHNIKE. SUTRA DAN SAM OTISAO U PRODAVNICU DA SE ZALIM , ALILJUBAZNI PRODAVAC MI RECE DA NE VRACAJU, I NE MENJAJU KUPLJENU ROBU, KOJA SIGURNO NE ODGOVARA KARAKTERISTIKAMA NAVEDENIM U GARANCIJI., I DA MOGU SLOBODNO DA SE OBRATIM INSPEKCIJI, STO SAM I URADIO, I SAD CEKAM ISHOD , A ZALICU SE DO BRISELA.

POENTA SVEGA OVOG NAPISANOG , DA KAD NESTO KUPUJETE, OBAVEZNO PROBATE NA LICU MESTA , MA KOLIKO SEPRODAVAC BUNIO ZBOG TOGA, JER POSLE NEMA NATRAG, NE MISLIM TU DA NESTO NECE RADITI, NEGO DA DOK RADI, NE RADI KVALITETNO, PO SPECIFIKACIJI, NAJPRE BUKA, I KAPACITET HLADJENJA/KVADRATI STANA.

POZDRAV
    Pa šta se buniš, dao si samo desetinu taštine penzije. Ili si toliko naplašen da ti ruka zadrhti kad god je pomeneš?

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A TASTA , PENZIJA 129999 DIN.
    da moja tašta toliko dobija kupio bih hladnjaču a ne klima uređaj.

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Najbitnije kod klime je da imaš obezbeđen siguran servis!
    Džaba i cena i karakteristike kad na deo moraš čekati 3 nedelje a u kući oko 40 stepeni...
    Nama se to desilo prošlog leta
    Dolazila su 3 majstora da gledaju, platili smo 100 evrića i rešili smo da sledeći put umesto popravke odmah kupimo drugu

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •