Dačić: "Srbi iz Republike Srpske dobiće bez problema srbijanske pasoše"
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 116

Tema: Dačić: "Srbi iz Republike Srpske dobiće bez problema srbijanske pasoše"

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dačić: "Srbi iz Republike Srpske dobiće bez problema srbijanske pasoše"

Srbijanske vlasti će vrlo brzo sa EULEX-om potpisati protokol o operativnoj saradnji u kontroli granice sa Kosovom, kazao je u srijedu u Bruxellesu ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić.
    On je precizirao kako je o tome prije dva dana u Beogradu postignut sporazum sa visokim predstavnikom EU Javierom Solanom. Dačić je objasnio kako je ova odluka bitna i za konačnu odluku Evropske unije o ukidanju šengenskih viza za stanovnike Srbije.

Srbijanski ministar unutrašnjih poslova posebno je naglasio da će Srbi iz Republike Srpske, jednog od bh. entiteta, bez ikakvih problema dobiti srbijanske biometrijske pasoše koji će im omogućiti bezvizno putovanje u zemlje EU, prenosi "Radio Slobodna Evropa".

http://www.cafe.ba/vijesti/21533_Dacic-Srbi-iz-Republike-Srpske-dobice-bez-problema-srbijanske-pasose.html

Jest da ne vredi mnogo,ali eto da se zna...braća Srbi iz RS ko ima para moćiće i da putuje.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Podrazumevano Re: Dačić: "Srbi iz Republike Srpske dobiće bez problema srbijanske pasoše"

znachi resheno je
    boshnjani u getu
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: Dačić: "Srbi iz Republike Srpske dobiće bez problema srbijanske pasoše"

I treba da dobiju i to svi Srbi bilo gde da zive ali nekima bi ih trebalo i oduzeti !
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku

Srbijanske vlasti će vrlo brzo sa EULEX-om potpisati protokol o operativnoj saradnji u kontroli granice sa Kosovom, kazao je u srijedu u Bruxellesu ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić.
    On je precizirao kako je o tome prije dva dana u Beogradu postignut sporazum sa visokim predstavnikom EU Javierom Solanom. Dačić je objasnio kako je ova odluka bitna i za konačnu odluku Evropske unije o ukidanju šengenskih viza za stanovnike Srbije.

Srbijanski ministar unutrašnjih poslova posebno je naglasio da će Srbi iz Republike Srpske, jednog od bh. entiteta, bez ikakvih problema dobiti srbijanske biometrijske pasoše koji će im omogućiti bezvizno putovanje u zemlje EU, prenosi "Radio Slobodna Evropa".

http://www.cafe.ba/vijesti/21533_Dacic-Srbi-iz-Republike-Srpske-dobice-bez-problema-srbijanske-pasose.html

Jest da ne vredi mnogo,ali eto da se zna...braća Srbi iz RS ko ima para moćiće i da putuje.
    znaci ostace ih jos menje nego sto ih sada ima jer ce dosta njih hteti da zbrisu iz te vukojebine , a muje nece nigde
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

da
    mocice ko i bratja odavde da zbrishu na tri meseca na koliko vazi bezvizni rezim za zemlje EU

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

pa nece oni tamo raditi kao atomski naucnici ,nego na baustelle i u doner kebeb-u a ,za to i nije bitno da imaju papire ,mislim mozda i nece mnogo otici ,al dosta njih oce jer je vise od pola RS u qurcu debelom
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

ko je teo da radi na crno mogo je i dosad
    neki u sretjnijim zemljama sveta su toliko puni entuzijazma da prave splavove da dodju do bericetnijih zemalja za te visokokvalifikovane poslove
    nego je ovo vazno za nas koji ne znamo shta cemo s lovom
    da ima de da se troshi i obidje svet bez zezancija i papirologije

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    znaci ostace ih jos menje nego sto ih sada ima jer ce dosta njih hteti da zbrisu iz te vukojebine , a muje nece nigde
    Neće im mnogo pomoći ovi pasoši,niko ne poklanja pare.

Obećava
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..паметан потез ЕУ да забране улаз на "вратима Европе"....самозваним "бошњацима" !
    ...не послушаше Гадафија када им је причао: " Држите се Србије и срба, од њих сте постали..."
    Poslednji put ažurirao/la _Interceptor_ : 16.07.2009. u 16:32

Domaćin siticentar (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Lijepo misli politika Srbije.
    Jedan dio Srba iz RS-a će sa pasošom Srbije od Urala do Gibratara nači nekakav Posap preseliti porodicu a neki na studije u Srbiju neki posao bilo kuda i naravno za "protjerivanje2 Srba ćete okriviri Bošnajke i Hravte.

Elita
    Učlanjen
    28.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozdravljam svaki potez koji će omogućiti BH Srbima da odu ako već ne žele živjeti u BiH. Ne treba ljude sputavati.

Primećen član nissan (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Nije mi to bas jasno,da li to znaci da srbi iz RS koji zive u sastavu BiH mogu da dobiju srbijanske pasose ako to zele ,kako to hajde malo pojasnite ko zna, ja u to neverujem onako kako sam ja to shvatio
    Poslednji put ažurirao/la nissan : 16.07.2009. u 16:47

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zapadni susjed Pogledaj poruku
    Pozdravljam svaki potez koji će omogućiti BH Srbima da odu ako već ne žele živjeti u BiH. Ne treba ljude sputavati.
    Takoe,biće ih više u Al Abas bazi.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nissan Pogledaj poruku
    Nije mi to bas jasno,da li to znaci da srbi iz RS koji zive u sastavu BiH mogu da dobiju srbijanske pasose iako nemaju srbijansko drzavljanstvo nego BiH,kako to hajde malo pojasnite ko zna, ja u to neverujem onako kako sam ja to shvatio
    Debeli i ekipa planiraju dvojno državljanstvo za Srbe iz BiH.

Obećava
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...тачно, не треба их спутавати...људи иду и носе своју земљу са собом...а "љубљена браћа цвећа"...нека се кокају по Западној Херцеговини...баш као синоћ око 22 ....чије ли ће "цвеће" прво остати без латица...хрватско или муслиманско...видећемо ...

ПАПРИКАРИУС nije na forumu
    ЧУВАМ ОВЦЕ, НЕМА ВЕЗЕ - ДОЂИ МАЛА, НИЈЕ ВАЖНО
    Elita
    Učlanjen
    06.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio siticentar Pogledaj poruku
    Lijepo misli politika Srbije.
    Jedan dio Srba iz RS-a će sa pasošom Srbije od Urala do Gibratara nači nekakav Posap preseliti porodicu a neki na studije u Srbiju neki posao bilo kuda i naravno za "protjerivanje2 Srba ćete okriviri Bošnajke i Hravte.
    Опет мораш на један мали испит!!!

КОЈИ СУ ТИ ТИ БОШЊАЦИ!
    ОДАКЛЕ СУ!?
    КАДА СУ ДОШЛИ!?
    КАКВИ СУ К'О ЉУДИ!?

"Dervis i smrt" od Mese Selimovica

Najzamrseniji ljudi na svijetu. Ni sa kim istorija nije napravila takvu salu kao sa nama. Do juce smo bili ono sto danas hocemo da zaboravimo. Ali nismo postali ni nesto drugo. Stali smo na pola puta, zabezeknuti. Ne mozemo vise nikud. Otrgnuti smo, a nismo prihvaceni. Kao rukavac sto ga je bujica odvojila od majke rijeke, i nema vise ni toka ni usca, suvise malen da bude jezero, suvise velik da ga zemlja upije. S nejasnim osjecanjem stida zbog porijekla, i krivice zbog otpadnistva, necemo da gledamo unazad, a nemamo kud da gledamo u naprijed, zato zadrzavamo vrijeme, u strahu od ma kakvog rijesenja. Preziru nas i braca i dosljaci, a mi se branimo ponosom i mrznjom. Htjeli smo da se sacuvamo a tako smo se izgubili, da vise ne znamo ni sta smo. Nesreca je sto smo zavoljeli ovu svoju mrtvaju i necemo iz nje. A sve se placa pa i ova ljubav.
    Citat Original postavio DraGo70 Pogledaj poruku
    Meni je najzanimljivije bilo kada sam bio BiH pre rata, negde osamdesetih godina...
    Planinario sam sa nekim društvom i na planini Zlovrh (relativno blizu Žepe i Srebrenice) pozove nas neki starac na kafu i rakiju...

Mi sednemo i tako nešto pričamo... on мusliman...
    Jedan moj kolega (među tom našom ekipom nije bilo мuslimana) hteo onako da ispadne "Politički korektan" pa počeo nešto pozitivno da priča o мuslimanima... kad će ovaj starac...

E moj sine, nije to baš tako... Mi мuslimani smo ti ljudi najčistije guzice i najprljavijeg obraza na svijetu...

Mi ostali šokirani...
    Poslednji put ažurirao/la ПАПРИКАРИУС : 16.07.2009. u 17:54

Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio nissan Pogledaj poruku
    Nije mi to bas jasno,da li to znaci da srbi iz RS koji zive u sastavu BiH mogu da dobiju srbijanske pasose iako nemaju srbijansko drzavljanstvo nego BiH,kako to hajde malo pojasnite ko zna, ja u to neverujem onako kako sam ja to shvatio
    Nema se tu što objašnajvati ako izjava jednog od zvaničnikaRepublike Srbije, da ne tražim nebitno kako se zove, kaže "Srbi iz Bih će bez ikakvih problema dobiti srbijanske pasoše.
    Kako to on može objasniti.

Elita
    Učlanjen
    28.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Takoe,biće ih više u Al Abas bazi.
    Ne vjerujem, ne trebaju nam nepouzdani ljudi.

ПАПРИКАРИУС nije na forumu
    ЧУВАМ ОВЦЕ, НЕМА ВЕЗЕ - ДОЂИ МАЛА, НИЈЕ ВАЖНО
    Elita
    Učlanjen
    06.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

А што не рече............ шта ће бити са СрБима са Косова и Метохије!?

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ne vjerujem, ne trebaju nam nepouzdani ljudi.
    A ti si menadžer za ljudske resurse?

Obećava
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ПАПРИКАРИУС Pogledaj poruku

КОЈИ СУ ТИ ТИ БОШЊАЦИ!
    ОДАКЛЕ СУ!?
    КАДА СУ ДОШЛИ!?
    КАКВИ СУ К'О ЉУДИ!?

..е на та питања ти ни "ОНИ" не знају одговор...

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Nista ti, kao i obicno, nisi shvatio. Srbi iz RS su ovim priznati kao normalni, ravnopravni evropljani. Oni sa ovim pasosima i vizama nece moci da rade u nekoj od evropskih zemalja, ali ce moci da ih turisticki obilaze. Onaj ko je hteo da radi na crno - to je mogao i pre bezviznog rezima.
    Ajde sad nastavite da placete, ostadose muje ponovo odjebane od svih.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio ПАПРИКАРИУС Pogledaj poruku

КОЈИ СУ ТИ ТИ БОШЊАЦИ!
    ОДАКЛЕ СУ!?
    КАДА СУ ДОШЛИ!?
    КАКВИ СУ К'О ЉУДИ!?

Neznalice bez osnovne ne postavljaju pitanj već gledaju gdje će naći i kakvew uđbenike da bi nešto naučili.
    Uči, čitaj i roučavaj KURAN

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Citat Original postavio siticentar Pogledaj poruku
    Neznalice bez osnovne ne postavljaju pitanj već gledaju gdje će naći i kakvew uđbenike da bi nešto naučili.
    Uči, čitaj i roučavaj KURAN
    Да нисам прост, због бана..а не ради тебе мухамеданац..рекао би ти где да ставиш куран!
    “Mors tua, vita mea”

Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio _Interceptor_ Pogledaj poruku
    ...тачно, не треба их спутавати...људи иду и носе своју земљу са собом...а "љубљена браћа цвећа"...нека се кокају по Западној Херцеговини...баш као синоћ око 22 ....чије ли ће "цвеће" прво остати без латица...хрватско или муслиманско...видећемо ...
    Uvečat će se Njemačka, Austrija i Švicarska na račun RS-a.
    Tako se i ide u EUROPU.

Slične teme

1. Odgovora: 342
    Poslednja poruka: 19.07.2009., 22:04
  2. ALBANCI UZIMAJU SRPSKE PASOŠE!
    Autor systemofadown u forumu Politika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 14.10.2008., 12:12
  3. Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 12.10.2006., 22:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu