Sta ste zeleli da budete kada porastete?

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
SisaDaPimp:
absonic:
SisaDaPimp:
"podnosili?" meni ovo glupo pitanje.. uvek sam bio vise nego super sa devojcicama u odelenju, a i iz drugih odelenja, pa cak i sa nekim starijim od mene :)
A da li si citao sta su pisali ovi pre tebe :?:

Ahahhaa koliko sam janpi bio ladno sam omasio temu jbt :D.. citao sam jednu kliknuo i odgovor poslao na drugoj.. ahahahaha.. moram prestati da pijem :D


Inace kad pojastem, zejim da budem vejiiiiki..
Nenenene jeste ovo ono za devojcice ali sam promenio sadrzaj poruke i naslov...da vas zbunim :twisted:
 
Black_Swan:
hey,bas sam se zacudila kako se ova tema stvorila tu ali onda sam procitala objasnjenje na prvoj strani....Mogao/la si jednostavno da otvoris novu temu...
elem,ja sam zelela da budem istrazivac( :lol: ),glumica,slikarka-sto i dalje zelim...
A jedno vreme dok sam bila bas bas mala sam zelela da budem striptizetanisam ni znala sta to znaci i stalno sam pricala mami da cu to biti kad porastem... :oops: :oops: :oops:
Striptizeta :?:
Ja sam hteo da budem specijalac :!:
 
ja sam zelela da budem...da vidimo:
1) balerina :lol: ha ha, ja-primabalerina...al dobro bila sam mnogo mala
2)detektiv... 8) sta cete,....enormne kolicine serloka holmsa su ucinile svoje
3)arheolog...fascinacije starim kulturama (maye, asteke, egipat, anticka grcka...) koja delimicno jos uvek traju...
4)Salvador Dali (mislim da su objasnjenja nepotrebna)
a da tu negde izmedju detektiva i arheologa sam zelela da budem janis joplin nr. 2...
 
sta fali ziveti na farmi sa mnogo zivotinja? nije to bas zivot koji bi izabrala al zivotinje...
astronomija je fantasticna al mislim da bi to ipak bilo malo previse komplikovano za mene...naime bila sam koji put na velikoj (ne onoj naroodnoj nego pravoj) opservatoriji na zvezdari, i gledala sam one tamo njihove zapise,...mnogo komplikovano...
i da bila sam da gledam kako venera prelazi preko sunca! mozda zvuci malo debilno sto se tako odusevljavam time :oops: , ali bilo je mnogo ludo...ovako mala crna tackica koja prelazi preko sunca...
 
kad porastem, hteo bih da polozim sve ispite u prvoj godini ... pa i u drugoj, trecoj, cetvrtoj i petoj :roll:

onda, kad jos vise porastem, voleo bih da gradim kuce po pustinjama, sumama, prerijama, kao F.L.Wright, da pisem knjige, da crtam dugacke, dobre stripove, da snimam zesce underground filmove koji ce uspavati mediokritete, smarati kritichare i konzervativce, a odusevljavati ono malo preostalih ..... dosta li je? :)
 
kad porastem, hteo bih da polozim sve ispite u prvoj godini ... pa i u drugoj, trecoj, cetvrtoj i petoj :roll:

onda, kad jos vise porastem, voleo bih da gradim kuce po pustinjama, sumama, prerijama, kao F.L.Wright, da pisem knjige, da crtam dugacke, dobre stripove, da snimam zesce underground filmove koji ce uspavati mediokritete, smarati kritichare i konzervativce, a odusevljavati ono malo preostalih ..... dosta li je? :(
 
arheolog
advokat
dirigent
glumica
i top zelja----------------->>>>>>>>>>>>
PJEVACICA<<<<<<<<<<<<---------------------------
to me i sad mami
nedavno sam i htijela biti i vodic,
ali nema para od tog!
:lol: :lol: :lol:
ne zivimo na havajima
kod vas u scg bar ima turizma
i dalje hocu biti


SINGER
 
Ernesto_Che:
ja sam zelela da budem...da vidimo:
1) balerina :lol: ha ha, ja-primabalerina...al dobro bila sam mnogo mala
2)detektiv... 8) sta cete,....enormne kolicine serloka holmsa su ucinile svoje
3)arheolog...fascinacije starim kulturama (maye, asteke, egipat, anticka grcka...) koja delimicno jos uvek traju...
4)Salvador Dali (mislim da su objasnjenja nepotrebna)
a da tu negde izmedju detektiva i arheologa sam zelela da budem janis joplin nr. 2...

Da i kod mene josh traju! :)
A ranije sam zarko zelela da budem glumica!
 

Back
Top