III svetski rat...

Benzemac

Obećava
Poruka
91
Ne znam koliko je pametno ovo pitanje za grupu istorija al ajde... :)
Inspirisan Ajnstajnovom izrekom:
'' NE ZNAM KOJE CE SE ORUZJE UPOTREBITI U TRECEM SVETSKOM RATU, ALI SAM SIGURAN DA CE SE U CETVRTOM RATOVATI PRACKAMA I KAMENJEM ''
Interesuje me sta vi mislite kada ce biti III svetski rat, kakav ce biti, kako ce se odvijati, ko ce ga zapoceti, koliko ce razaran biti, ko ce ucestvovati, koja tehnika naoruzanja, itd... ukljucite mastu ili... :think:
 
III svetski rat prave vladari iz senke sami sa sobom, kako bi nas prevarili da lakse prihvatimo jednu svetsku drzavu sa mikrocipovanom populacijom. Bice fazon kao evo sad stvaramo jedan svet, sad ce biti mira necemo vise ratovati, a u stvari su ti isti koji zagovaraju mir i napravili rat.
 
ako i bude trećeg svetskog rata, mislim da će ameri biti vrlo zaslužni za njegovo izbijanje. Svuda guraju svoj nos (Irak, Iran,Koreja itd.) kojim čačkaju mečku u oko.

Negde sam pročitao kako će treći svetski rat početi kad Iran baci nuklearnu bombu na Izrael.
 
Ljudi pa zar ne znate da je treći svetski već bio?:eek:
1999 u napadu na SRJ je učestvovalo više drževe nego u drugom svetskom. Tako da sad može da bude samo četvrti, treći smo preživeli (kao i onih nekoliko prethodnih) :cool:
 
Ja sam juce dosao iz Vrnjacke banje i jedan veseli guslar kaze da ce biti na Kosovu i u Crnoj Gori. I posle tog rata sve srpske teritorije preko Drine a i ostale bice pod Srpskom zastavom! E sad nije rekao koje ce godine to da bude!
 
ko i svaki rat i ovaj je za vlast, motj...
kontam da traje, ustvari to je produzetak WW2....
samo ne treba razmishljati o tome.. moze se tupiti danima, nocima, godinama...... nish mi ne mozemo mali ljudi...
vazno je samo dobro se provoditi uz ErraticBehavior
 
Treci Svetski rat bi mogao da bude protiv Amerike..e to bi bilo zabavno..Rusi,Kinezi,Balkan,Juzna Amerika,Srednja Amerika, Bliski Istok ju ju..ima nas

Ne kazem da im prizeljkujem to ali njihova vlada izaziva sve vec previshe...
 
Poslednja izmena:
Treci Svetski rat bi mogao da bude protiv Amerike..e to bi bilo zabavno..Rusi,Kinezi,Balkan,Juzna Amerika,Srednja Amerika, Bliski Istok ju ju..ima nas

Ne kazem da im prizeljkujem to ali njihova vlada izaziva sve vec previshe...

Zanimljivo :think: o tome sam i ja davno razmišljao-više kao neku vrstu izolacije,da im se ograniči kretanje samo do njihovih teritorijalnih voda :mafijas:
 
Treci Svetski rat bi mogao da bude protiv Amerike..e to bi bilo zabavno..Rusi,Kinezi,Balkan,Juzna Amerika,Srednja Amerika, Bliski Istok ju ju..ima nas

Ne kazem da im prizeljkujem to ali njihova vlada izaziva sve vec previshe...

Prizeljkujem verski rat...pa da se ocistimo muslimanske gamadi jednom za svagda...

Obe varijante mi se svidjaju! Ali najvise bih voleo da svi unistimo Ameriku, pa posle da bude verski rat!:cool:
 
Ne znam koliko je pametno ovo pitanje za grupu istorija al ajde... :)
Inspirisan Ajnstajnovom izrekom:
'' NE ZNAM KOJE CE SE ORUZJE UPOTREBITI U TRECEM SVETSKOM RATU, ALI SAM SIGURAN DA CE SE U CETVRTOM RATOVATI PRACKAMA I KAMENJEM ''
Interesuje me sta vi mislite kada ce biti III svetski rat, kakav ce biti, kako ce se odvijati, ko ce ga zapoceti, koliko ce razaran biti, ko ce ucestvovati, koja tehnika naoruzanja, itd... ukljucite mastu ili... :think:


Prackama i kamenjem se ne mogu voditi svetski ratovi.
 
Teško da će ikad više biti ratova kakav je bio II... kolektivna svest više nije na tom nivou, i Rusi i Ameri i Kinezi su previše pametni da bi krenuli sa "sto iljadi vojske"... sad se glavni ratovi vode na nekim drugim poljima.
 

Back
Top