OSTAVLJENI MALIŠA ISPRED VET. ORDINACIJE

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Ovog mališanca ostavio je neko ispred veterinarske ordinacije. Ležao je uplašen u ćoškiću dvorišta, ali čim je osetio prijateljsko raspoloženje počeo je da skakuće i da se igra. Okupan je i očišćen od glistica. Molim vas, potreban je makar i privremeni smeštaj.
 

Prilozi

  • kucica 1.jpg
    kucica 1.jpg
    75,8 KB · Pregleda: 69
  • kucica 2.jpg
    kucica 2.jpg
    76,9 KB · Pregleda: 65
  • kucica 3.jpg
    kucica 3.jpg
    62 KB · Pregleda: 63
Nedavno smo imali macence u kuci isto tako, privremeno, do udomljavanja...i bas smo se vezali, cak i moj zmu koji je bio protiv toga da ga dovedemo (klasika, mali stan, vec imamo dve mace, jesi ti luda i slicno); udomljen je na kraju, i mnogo smo se rastuzili na rastanku. Navikne se covek mnogo brzo...Ali posle budes srecan sto si pomogao da maca/kuca svoj mali zivot lepo prozivi :heart:
 
Joooooj, znači nisam odspavala ni dva sata ukupno :zcepanje:

A on je jedan preslatki mali bebiron
icon11.gif
:zaljubljena:
jupi_dupi_duuu-1.gif


Sinoć je malo povraćao, prvi put se i nisam toliko uplašila, prepisala sam to vrućini i tumbanju u putu do ovde...ali posle drugog puta već jesam... :confused:
Na svu sreću, 3. nije bilo :D
Fino je odspavao i onda je u 7 počeo da nam se pentra po krevetima :hahaha:
A osećaj je predivan, kao da ponovo imamo pravu malu bebu u kući :super: puna kuća plišanih igračaka po podu :mrgreen:
 
Uuuuuuu pa vi se od jučre raspisali....:p

Drago mi je da su prvi utisci pozitivni :super: ; ja sam poslala pp,

Nadam se da će se mališan i dalje lepo ponašati i da nas neće obrukati :zcepanje:, a mi ćemo se truditi da mu što pre nađemo dom, kako bi vi mogli da malo i odspavate :zzzz:

Što se tiče povraćanja :bljak: to je od puta, ne sekirajte se, malo se istumbao, a stalo nešto :rostilj:
 

Back
Top