natprirodne pojave i misterije.

u sta verujete?

  • u duhove i sve vezano za duhove

  • u zavere, masone, iluminate i nwo

  • u reptile/gustere

  • u vanzemaljce i razne nlo

  • u sve gore navedeno

  • u salovu legendu o znate vec cemu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pre par godina na nekom stranom kanalu gledala sam emisiju o svim tim mogucim i ne mogucim zaverama.Neki stariji gospodin u penziji,inace po struci dr.mr.pricao je o nekakvim"prozorima"sveta.On i jos neki likovi tvrde da u sredistu planete Zemlje postoji napredna civilizacija i da su negde na Antarktiku otvori tj ti "prozori"kroz koje njihove letilice izlaze.Dalje kaze da svi ti NLO-i koje mi imamo priliku da ponekad vidimo ne poticu iz svemira nego iz sredista Zemlje.Davali su oni silna neka objasnjenja ali ne mogu ih se svih setiti.Sve u svemu znam da je meni sve to delovalo logicno dok je on pricao o tome a sad mi se vec cini da je preterivao.Kao,nikada covek ni jednim instrumentom nije stigao de sredista drage nam planete,i da se sve zasniva na pretpostavkama,da svetski celnici znaju za to ali drze u tajnosti(zavera)...Pominjali su i pecinske crteze ali se ne secam u kom kontekstu.Jos jedna zavera.
 
Poslednja izmena:
Pre par godina na nekom stranom kanalu gledala sam emisiju o svim tim mogucim i ne mogucim zaverama.Neki stariji gospodin u penziji,inace po struci dr.mr.pricao je o nekakvim"prozorima"sveta.On i jos neki likovi tvrde da u sredistu planete Zemlje postoji napredna civilizacija i da su negde na Antarktiku otvori tj ti "prozori"kroz koje njihove letilice izlaze.Dalje kaze da svi ti NLO-i koje mi imamo priliku da ponekad vidimo ne poticu iz svemira nego iz sredista Zemlje.Davali su oni silna neka objasnjenja ali ne mogu ih se svih setiti.Sve u svemu znam da je meni sve to delovalo logicno dok je on pricao o tome a sad mi se vec cini da je preterivao.Kao,nikada covek ni jednim instrumentom nije stigao de sredista drage nam planete,i da se sve zasniva na pretpostavkama,da svetski celnici znaju za to ali drze u tajnosti(zavera)...Pominjali su i pecinske crteze ali se ne secam u kom kontekstu.Jos jedna zavera.

JA i TI smo za sada jedine osobe koje su na krstarici spomenule suplju zemlju

Michael Cremo je napisao lepe stvari o tome u HIDDEN HISTORY of the HUMAN race

I veruje se da u FR ima jedan od ulaza koji vodi do dole,cak i Davinci Kod spominje to


 
Poslednja izmena:
Ja naravno glasao za svoju teoriju.

Takodje kontam da blizu centra zemlje moze biti, ali i nemora prazan prostor.

Jes da su temperature i pritisci enormni, ali ja nigde ne nadjoh podatak da je to tako...mislim, mnogo dublje nego sto se "otislo"... :)

To se lepo da povezati sa mojoj teorijom, koja objedinjuje skoro sve navedene ovde...:)

Ulaz u podzemni svet, kako ga kamuflirati?
-Pa najlakse kroz kanalizaciju.

Letece neidentifikovane wc solje?
-uskopovezane sa kanalizacijom i ulazom u tajni podzemni svet.

Ovo su opste smernice moje teorije, i posto je ovo forum za diskusiju, a ne nametanje svojih teorija, pozivam sve zainteresovane da zajednicki nalazimo zdravorazumskom logikom dokaze koje bi potvrdile ili opovrgnule moju teoriju.

Naravno, u zasebnoj temi.. :)
 
Pre par godina na nekom stranom kanalu gledala sam emisiju o svim tim mogucim i ne mogucim zaverama.Neki stariji gospodin u penziji...


E, pa daaaa. Nista novo, samo pitajte.
Ovo je samo jedan od linkova i neka vam bude tek pocetna tacka u googlanju. Postoje price o nestanku tridesetak podmornica neposredno po okoncanju WW2, koje su navodno krenule put antartika. Saveznicka mornarica je brze bolje krenula da im presece put, ali je pretrpela katastrofalne ( !!! ) gubitke u vazdusnim borbama sa NLO koji su branili nacisticku vojnu bazu, nazvanu Neu Shwabiland.
Da li da verujem ili ne, medjutim na netu vrvi od arhivskih snimaka i dokumenata. Tragajte dalje sami...
Da stvar bude jos dinamicnija, u danasnjem pregledu google - earth tamo se vidi i jedna Ruska baza koja je bacila oko na istu teritoriju...
 
Poslednja izmena:
Duskice, wc solje lete od pamtiveka jos..i nemoj, molim te nemoj da iniciras verbalne sukobe sa Milicom.
Milica je moja drugarica. Samim tim, ja sam iza nje ...kao i svakom mom prijatelju. Tako bi stao i iza tebe, uvek. Bila u pravu ili ne. A ako nisi, na PP te "postrojim"....ali pred "rajom", nikad.
Ovde smo da se zezamo, da cirkus Kolorado opstane, uprkos svetskoj ekonomskoj krizi.. :)

Znaci, wc solje su nasa realnost.
Teoriju solja ebu cucavci, iako su kao izumrli..... :):):)
 
Duskice, wc solje lete od pamtiveka jos..i nemoj, molim te nemoj da iniciras verbalne sukobe sa Milicom.
Milica je moja drugarica. Samim tim, ja sam iza nje ...kao i svakom mom prijatelju. Tako bi stao i iza tebe, uvek. Bila u pravu ili ne. A ako nisi, na PP te "postrojim"....ali pred "rajom", nikad.
Ovde smo da se zezamo, da cirkus Kolorado opstane, uprkos svetskoj ekonomskoj krizi.. :)

Znaci, wc solje su nasa realnost.
Teoriju solja ebu cucavci, iako su kao izumrli..... :):):)

Sal, Salce, Milica je i moj drug, samo sam se na moj poseban nacin salila.:):heart:
 

Back
Top