Marmaris

I da, vidim da si pitala za preporuku hotela, ja sam sa momkom bila u hotelu Begonville preko Argusa, hotel je stvarno ok, ima predivan bazen, najbolji od svih hotela sa 3 zvjezdice. U sobi na jastuku ostavis 2 lire za sobaricu i imaces novu posteljinu i peskire svaki dan.Sobe su prostrane, imas klimu, finu terasicu sa pogledom na bazen i tako. Hrana je bila solidna, ja sam poprilicno izbirljiva a opet nisam nikad ostala gladna. Mi smo placali all inclusive uslugu 490 e 10 nocenja sa avionskim prevozom tamo i nazad, ne znam da li moze da se kombinuje prevoz, a mozes da dogovoris s njima da placas na rate. Mi smo dali na startu 40 % od cijene a onda jos osam mjeseci na rate. S obzirom na to da ti ides krajem septembra vjerovatno je i jeftinije a mozda mozes da odaberes recimo samo polupansion. Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj a ja cu se potruditi da ti pomognem. Pozdrav
 
Marmaris je super, tri puta sam bila. Preporucujem zaista! sve ima, plaze, ljubazni su, cisto je, sigurno, ima lepih restorana za parove ali i ludog provoda ukoliko idete u drustvu. ako se nadjete tamo, preporucujem d aposetite castle bar, on se nalazi na vrhu marmarisa odakle se bidi ceo grad...ako treba neka info, tu sam da pomognem.preporucujem i hotel Balim!
 
bila sam 4 puta u Marmarisu. toliko imam da kažem :) Vrlo lep grad na moru, ima ponešt za svakoga, stvarno bih preporučila. Ima lepu promenadu, plaže čiste svakog dana i vrlo su ljubazni. Pokušajte da se sprijateljite sa ljiduma tamo tako ćete naći sve povoljnije. Ima raznih hotela naravno, valjalo bi neki bliže centru ili plaži da nadjete. Voda je lepa i čista, nije baš kao na grčkim ostriva ali je ok :) Ima svašta za shopping, restorana pored mora za romantiku, igrališta za decu a postoji i bar street za izlazak ako želite. takodje ka ičmeleru posoji staza d nekoliko km gde su samo klubovi i kafići.
 
Odlično letovanje 2008me, najbolji provod, fenomenalne diskoteke, plaža loša, ali je dosta bolja situacija u Ičmeleru gde smo mi bili smešteni.
Pod obavezno su izleti gde ćete videti mnogo a i uživati na neverovatnim plažama: Dalijan i Fetije/Olu Deniz, dobra je i noćna žurka na brodiću koji plovi po zalivu. Mi smo išli i na ronjenje ali to i nije neki doživljaj, za to se ide u Egipat :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top