Gde na more?
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Gde na more?

Obećava
    Učlanjen
    05.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Gde na more?

I dobro narode,jel ste odlucili gde cete na more?
    Grcka?Turska?Bugarska?C.Gora?...

BISER JADRANA
    Guest

Podrazumevano BISER JADRANA

ZELENIKA. SOBE PORED MORA. 6 EURA PO OSOBI SA UPOTREBOM KUHINJE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Tunis !

Obećava
    Učlanjen
    05.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ja se razmisljam izmedju Kusadasija i Bugarske!

Guest

Podrazumevano

I ja sam do pre neki dan bio u istoj dilemi i resio sam........Kusadasi!Pa samo baci pogled u bilo koji prospekt i uporedi plaze,hotele,temperature i uopste ceo ambijent Turke i Bugarske i resices vrlo brzo veruj mi.Cene su tu negde a jedino sto ide u prilog Bugarskoj je krace putovanje.

Guest

Podrazumevano

Prijatelji toplo preporucujem Egipat ,odnos cene i kvaliteta je najbolji!Jedno od sedam svetskih cuda,fantasticno more sa neverovatno bogatim podvodnim svetom,Kairo-grad najvecih kontrasta,Luksor,Karnak,Aleksandrija,Asuan,Memfis, Sinaj,Mojsijeva gora...Neuporedivo bolji hoteli,sa odlicno definisanom kategorizacijom i naravno vanpansionska potrosnja simbolicna!

Guest

Podrazumevano

Imama dilemu-Rodos ili Zakintos?

Banjalučanka
    Guest

Podrazumevano

[quote="Delija_do_smrti"]Ja se razmisljam izmedju Kusadasija i Bugarske!

Ja ti preporučujem Kušadasi i Tursku koje su puno egzotičniji i možeš dosta istorijskih mjesta da posjetiš kao što je na primjer Efes.Ja sam bila prošle godine i meni je bilo super. 8) Bez obzira na šta se odlučiš želim ti lijep provod i srećan put!!! :wink:

hn
    Guest

Podrazumevano Hecerg-Novi

Kada je u pitanju CrnaGora,najbolje sto se moze dobiti od ljetovanja je Herceg_Novi.Ako se odlucite a nemate smjestaj,zovite 088-322-880.Topla,sve vam je blizu.Ovo nije reklama samo prijedlog.
    Vidimo se u HN!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

GRCKA,LJUDI,I SAMO GRCKA!!!!

Dbk
    Guest

Podrazumevano

Ljetovanje,pa Dubrovnik naravno.........

Guest

Podrazumevano

ODLUCILA SAM!ZAKINTOS,CUJEM DA JE OSTRVO PRELEPO I NEMA VETRA KAO NA RODOSU!JUHU,BAS SAM SRECNA!

Bilo gde samo u BUGARSKU-
    Guest

Podrazumevano palite od Bugarske(Zlatni pjasci)

Hellooo..
    Ljudi, bila sam u Bugarskoj i prosle i pretprosle godine, i to samo iz razloga sto nisam mogla da dobijem sengen, a u Tursku ,Egipat i Tunis moj muz nije hteo da ide (plasi se terorista haha)
    GRCKA je zakon! Ove godine idem!!
    Bugarska..hm..jos uvek su amateri iako se trude da poboljsaju kvalitet turizma. Cene u restoranima, kaficima su slicne nasima, a nemojte da vas zavaraju primamljive cene aranzmana jer shodno njima dobijete i takav smestaj..pretprosle godine sam usla u svaki hotel cije su sobe zakupljivale nase agencije i to je strasno!! Ljudi, kada su videli samo spoljasnji izgled, pa onda lobi hotela, nemo su izlazili iz autobusa, i mogu samo pretpostaviti o cemu su razmisljali i koliko su se kajali sto su uopste izabrali Bugarsku. Tamo nista ne vredi ispod 4 (CETIRI) zvezdice, a u nekim slucajevima i o tome treba razmisliti!!Pretprosle godine iako je hotel bio lep, cist i sa 3 zvezdice, peskiri su toliko smrdeli da smo ih izbacili iz sobe!!!! A prosle godine u hotelu sa 4! zvezdice, gde je hrana stvarno bila fenomenalna imali smo opet drugi problem..za "dnevni boravak", koji se racuna od podneva do 17h-18h kako u kom hotelu, osim sto su nam naplatili dali su nam sobu koja nije ni usisana, bez posteljine, bez sapuna, sa uflekanim dusecima i jastucima..i na pitanje gde da legnemo i odmorimo se, na recepciji su smao odgovorili :"TO VAM JE DNEVNA POCIVKA"....Pa, "gde da pocivamo" pitala sam ih....polazak je bio tek uvece u 21h i trebalo je odmoriti se za put jer smo putovali oko 16 sati(uz cekanje na granici), povratak je kraci.
    Klopa je slicna nasoj,sopska salata,piperka bjurek(pohovana paprika punjena sirom),rostilj...sve je ok
    Generalno, Bugari su ok prema nama,vecina njih se i obraduje i svima su prve asocijacije na nasu narodnu muziku, izuzetno je vole i prate.Mada ipak preferiraju Nemce a i Ruse...
    Za soping, NJAMA(NEMA NISTA)iako u prospektima svih agencija dodaju i taj pasus, cak i one najjeftinije krpice su goreg kvaliteta od nasih(citaj sa buvljaka). Jedino sto mozda vredi je zlato, mogu da se nadju lepi komadi.
    U Varni ima samo par poznatih firmi, ali i tu budite obazrivi jer pokusavaju proslogodisnje modele da proture kao ovogodisnje!Nismo mi *isali vesla pa da ne znamo(haha)Inace, u Zlatnim pjascima nema sta da se vidi, samo hoteli, hoteli...Varna je lepo selo sa dve glavne ulice..jedna lepa pravoslavna crkva vadi prosek.Delfinarijum se moze pogledati..a more ..pretprosle godine je bilo cisto ali je bilo vrlo vetrovito i talasi su bili ogromni tako da je skoro svaki dan podignuta crvena zastavica, pa dozvoljavaju da se udje u vodu smao do struka.Prosle godine nije bilo toliko talasa ali je more bilo prljavo, a na obali je bilo toliko nekih malih crnih bubica koje su ujedale, da su se svi samo cesali!Inace more im ne mirise kao nase i Egejsko! Potpuno je bez mirisa..Eto, toliko od mene..Mirno more i lepo vreme vam zelim...i idite negde drugde, zaobidjite Bugarsku 8)

Bugarska-NE
    Guest

Podrazumevano Bugarska-NE

borack
    Guest

Podrazumevano u Budvu naravno

Prosetajte kroz kompletnu Budvu www.letovanje.co.yu ponude ima za svaciji dzep!

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

MA LJUDI KAKVA BRE BUGARSKA,GRCKA I EGEJ SU ZAKON!!!!

teodora-III
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Imama dilemu-Rodos ili Zakintos?

Ja bih na Rodos!

sea
    Guest

Podrazumevano Re: Hecerg-Novi

Naravno!
    Verovatno ću te kontaktirati uskoro.
    Zanima me veličina smeštaja i da li soba ima terasu.
    Pozdrav!

sea
    Guest

Podrazumevano Re: Hecerg-Novi

Citat Original postavio hn
    Kada je u pitanju CrnaGora,najbolje sto se moze dobiti od ljetovanja je Herceg_Novi.Ako se odlucite a nemate smjestaj,zovite 088-322-880.Topla,sve vam je blizu.Ovo nije reklama samo prijedlog.
    Vidimo se u HN!!!!!
    Naravno!
    Verovatno ću te kontaktirati uskoro.
    Zanima me veličina smeštaja i da li soba ima terasu.
    Pozdrav!

Banjalučanka
    Guest

Podrazumevano

Definitivno Turska ili Egipat!! 8)

Početnik
    Učlanjen
    26.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Грчка!!!