Како функционише мушки мозак

MaleBrain.jpg
 
Ne mislim da svi funkcionisu bas isto, ali recimo slicno u nekih 80-ak%... Primetila sam da jako umeju da cene kada navijamo za njihov tim (cak i ako ne umemo da nabrojimo ime ijednog igraca), kada im spremimo (ili u mom slucaju kupimo i/ili foliramo da smo spremile) omiljenu klopu, ne zovemo 100 puta kada izadju sa drustvom (valjda je deset dovoljno), setamo po stanu bez brusa (da imaju manje posla), sredimo se samo za njihove oci i kada je sasvim obicno vece u pitanju... Moj decko ne voli kada mnogo zapitkujem oko faxa (i jednom mesecno je dovoljno), ne voli da mu menjam raspored u stanu i sto cedim pastu iz sredine tube-eto, samo to ;)
 
Ne mislim da svi funkcionisu bas isto, ali recimo slicno u nekih 80-ak%... Primetila sam da jako umeju da cene kada navijamo za njihov tim (cak i ako ne umemo da nabrojimo ime ijednog igraca), kada im spremimo (ili u mom slucaju kupimo i/ili foliramo da smo spremile) omiljenu klopu, ne zovemo 100 puta kada izadju sa drustvom (valjda je deset dovoljno), setamo po stanu bez brusa (da imaju manje posla), sredimo se samo za njihove oci i kada je sasvim obicno vece u pitanju... Moj decko ne voli kada mnogo zapitkujem oko faxa (i jednom mesecno je dovoljno), ne voli da mu menjam raspored u stanu i sto cedim pastu iz sredine tube-eto, samo to ;)

TI SI SAN SVAKOG MUSKARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:
ostale ugledajte se na nju!!!!!!!
i da...zaboravila si da treba dalje sape od daljinskog!!! :)
 
Stvar je u biti jednostavna.... Ne diraš mu igračke (komp, auto, daljinac ili šta god mu spada u sferu hobija i opsesije). Kažeš mu da ponese jaknu kad krene na pivo sa drugarima (da ne ozebe) ali ga ne zoveš deset puta dok se ne vrati....(skontaš da je i on živo biće koje bi da bude malo bez tebe)... Pronađeš harmoniju i balans između tvojih i njegovih mana (on hrče, ti voliš da brbljaš telefonom satima)...i živite srećno do kraja života....
I naravno, čak i za najmanja postignuća tipa ukucao je ekser, nahvališ ga kao da je taj ekser lično izmislio....
 
Пошто не генерализујем (:mrgreen:) и тешко извлачим закључке,
веома ми је стало до ваших искрених одговора.

Дакле, како, одакле, куда, зашто,
и све остало што сте доживели, сазнали, прочитали...
:strika:

...............gledajui svoje prijatelje ,bracu ,kumove ,dolazim do saznanja da su mushkarci svi odreda malo mazohisti ,ne vole kad sve klizi fino lepo ,nije im valjda zanimljivo kad im niko ne zvoca i kad sve teche po planu ...............tj zene ako zelite da zadrzite vashe mushkarce kraj sebe morate se ponashati prema njima kao prema kucnim ljubimcima ,red ljubavi red zapovesti i non stop im pokazivati igrachkicu ali im ne davati svaki put ,vec da lagano gore u zelji za njom .................:dash::dash::dash:...............izdajniche ,zar i ti sine brute ............:sad2:
 

Back
Top