Još 24h do preporuke o ukidanja viza!?

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Sutra preporuke o ukidanju viza

14. jul 2009. | 11:41 | Izvor: Tanjug
Brisel -- Evropska komisija usvojiće sutra u Briselu, preporuke za viznu liberalizaciju za Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju.

11903276794a5c52d5d2d59019466038_extreme.jpg

Evropska komisija u Briselu (FoNet, arhiva)

Odluku o tome saopštiće evropski komesar za proširenje Oli Ren i potpredsednik Komisije i komesar za pravosuđe Žak Baro, na zajedničkoj konferenciji za novinare u Briselu.

Komisija će predložiti da građanima Srbije, Crne Gore i Makedonije od početka naredne godine budu ukinute vize za zemlje EU.

U Briselu će sa Renom i Baroom razgovarati i ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić.

Predlog o viznoj liberalizaciji zvanično treba da prihvate i ministri pravde i unutrašnjih poslova 27 članica EU, iako nije neophodno da njihova odluka bude jednoglasna.

EK je odlučila da primeni liberalizaciju viznog režima, najpre za Srbiju, Makedoniju i Crnu Goru, dok će Albanija i Bosna i Hercegovina morati da sačekaju, jer nisu ispunile potrebne preduslove.



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=07&dd=14&nav_category=11&nav_id=371235
 
sad kad su ostavili narod skoro bez posla para i hrane oce da srede da se putuje bez viza?! ako cak i uspeju da srede 90% ljudi iz srbije nece ni imati odakle da finansira putovanja u stranim zemljama....

sve bi ja to streljao....obicni prevaranti zeljni para,citava evropa nas mrzi i ne zeli a mi kao ocemo da se prikljucimo...sramota....bolje je owako u slobodnoj srbiji .....
 
sad kad su ostavili narod skoro bez posla para i hrane oce da srede da se putuje bez viza?! ako cak i uspeju da srede 90% ljudi iz srbije nece ni imati odakle da finansira putovanja u stranim zemljama....

sve bi ja to streljao....obicni prevaranti zeljni para,citava evropa nas mrzi i ne zeli a mi kao ocemo da se prikljucimo...sramota....bolje je owako u slobodnoj srbiji .....

pa ovde se oni sto su najvise protiv ukidanja vize bacakaju sa nekim letovanjima na francuskoj rivijeri i drugim ludilo destinacijama...:roll:
i ne boj se niko te nece pojesti u E.U;)
 

Back
Top