Pokusaj silovanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
LepaLuki:
atomski mrav:
Ja bi bio drugar sa tupim nozem... :twisted:
I to polako, deo po deo...

P.S. A jel moze drugarica?

I jos jedna. Da oformimo Drustvo!
Ako nesto mrzim to je musko izivaljavanje... Moja mladja sestra je radila u jednoj firmi, kuvala kafu i posle nekog vremena neki direktor... jedva se suzdrzavam da ne krene bujica svakojakih naziva... dosao je do kuhinje i pokusao je da je poljubi. Masni matori debeli kreten! Ali srecom nije je silovao. Dosla je kuci istraumirana (tada je imala jedva 18 godina). Moji nisu reagovali kod policije, ona se naravno nije pojavila sutradan na poslu, i meni je zao sto nismo nikako reagovali. Valjda zbog onog njena rec protiv njegove... I samo da ona to brze zaboravi. Ko ce takve stvari da dokaze policiji? I sami znate... Male su sanse. Jos budzovani... Daleko je jos zapadnjacki sistem gde mozes nekoga da tuzis ako te je "samo" popreko pogledao.
Da sam ja bila starija (tj. u ovim godinama) mislim da bih majmunu prvo izbusila gume na direktorskim kolima, a onda bi drustvo definitivno "reagovalo".

I posle se muskarci cude sto devojke imaju strah od seksa i nemaju strpljenja za njih. Sam osecaj da bi moglo nesto lose da ti se desi, da ce muskarac da te povredi, udari ili napastvuje, a kamoli kada ti se desi tako nesto... Nije ni cudo sto je ona Nislijka lepo uzela noz, otfikarila muzu stvarcicu i bacila je u Nisavu i to sve nakon sto je dosao, po ko zna koji put, kuci pijan i prisilio je na sex (silovao).
:evil: I ona kao treba da lezi robiju zbog toga... A robijala je ceo zivot pored njega. I mnoge i danas robijaju.
Nemoj da mi neko kaze "pogresila je u izboru", jer ce ovo postati velika diskusija. :evil: :evil: :evil:
 
Evo ideje...

Kad cujete da se nekom desi tako nesto, raspitajte se za adresi, broj telefona, marku i reg.broj automobila, i sve ostale podatke koje mozete saznati o skotu, objavite to ovde na forumu, pa svako moze po svom nahodjenju da se zadovoljava...

p.s. mozda se sretnemo na licu mesta pa se zabavljamo zajedno

:twisted: :twisted: :twisted:
 
Hvala ljudi,puno ste mi pomogli.Skupila sam hrabrosti i suocila se sa skotom licem u lice(naravno u blizini nekoga ko bi eventualno mogao da me zastiti)tako da se on branio ne znam ni ja kako,dok sam ja sada bila zasticena i veoma gruba.Sve se lepo zavrsilo u moju korist naravno i to bez znanja mojih roditelja(srecom pa su mi se dva druga vratila iz vojske!)Verujem da ga vise nikada necu videti u mojoj kuci i mogu da kazem da sam zadovoljna jer verujem da sam uspela sve to da prevazidjem.Jos jednom veliko HVALA!!!!
 
Trebalo je da ga izlome.Kad se manijak opusti opet ce tako nesto da pokusa.Trebalo je da mu izmene fizicki izgled onda bi se uvek podsecao na to sta sme a sta ne kad se pogleda u ogledalo.
 
Anonymous:
Hvala na svim ovim lepim savetima,ali tu postoji jedan mali problem.Ko ce meni da veruje? Pre svega on je tip koji je uvazeni profesor dva fakulteta,ima zavrsena tri,radi pri policiji kao psihijatar itd itd.?To je razlog zasto sam toliko izgubljena!Ali u svakom slucaju hvala.
Ako nece niko da ti veruje (mislim na roditelje),onda oni nisu normalni.Ja licno bih za moju kcerku okrenuo zemlju naopacke pa neka sve izgori,a tome majmunu ce neko vec zavrnuti siju. :x :x :x :x :x :x
 
BEDAK....
BASH MI TE JE ZAO....
SHTA DA TI KAZEM...
TO SE DESHAVA I SASVIM JE MOGUCE DA CE TI SE OPET NESHTO SLICHNO DESITI...
NE MORA DA ZNACHI ALI AKO SI KOD JEDNOG MATORCA PROBUDILA ZELJU ZA SILOVANJEM, I KOD DRUGIH CESH...
TO JE SAMO MOJA PREDPOSTAVKA...
ZNAM SAVRSHEN NACHIN ZA IZBEGAVANJE SILOVANJA ALI NE MOGU DA GA PODELIM SA SVIMA OVDE...
BRZO BI SE PROCHULO I NE BI VISHE FUNKCIONISALO...
TAKO...
*******...
VOLEO BIH DA JE OVAJ SVET LEPSHI... ALI.....
 
Ma savrsen nacin za izbegavanje sex-a (a time i silovanja) je da pristanes i kazes 'napravi mi dete' ili sl. (daj masti na volju :D)... 99.9% neobavezne muske populacije, a pogotovo ozenjeni muskarci (ali ne za vas), u tom slucaju ce se toliko prepasti i zgroziti, da nece ni biti u stanju da urade tako nesto ;D

Poz.
 
Neodredjena:
Jako mi je neprijatno cak i da mislim na ovo a kamoli da pisem!Ali svejedno,sta je tu je.Vec desetak godina imam tu neurozu koje ne mogu da se otarasim.Bila sam kod bezbroj terapeuta,ali nista.Izmedju ostalog kucni prijatelj je (koji je psihoterapeut)se ponudio da pomogne. Prva dva razgovora su prosla sasvim ok, ali kada sam dosla na treci,covek je pokusao da me siluje.Ne mogu vam opisati koliko je to gnusan i odvratan dozivljaj. Neko kome ste poverili svoju intimu i od koga ste ocekivali pomoc, da uradi tako nesto!Da ne pominjem profesionalnost!Roditeljima ne mogu da kazem jer nam je to kucni prijatelj...na kraju krajeva nemam ni kome da kazem! Ne znam sta da radim.Potpuno sam izgubljena...
E, nemojte mnogo da "KAKITE" sa palicama i sl.Devojka je pitala za savet, a ne da se vi Kur*ite.Ako nemate nista pametno da predlozite onda cutite.Neodredjena pokusaj sa SOS tel.
 
Anonymous:
Hvala na svim ovim lepim savetima,ali tu postoji jedan mali problem.Ko ce meni da veruje? Pre svega on je tip koji je uvazeni profesor dva fakulteta,ima zavrsena tri,radi pri policiji kao psihijatar itd itd.?To je razlog zasto sam toliko izgubljena!Ali u svakom slucaju hvala.

po meni nema leba od prijave policiji ali pomiri se s tim da je najgore sto moze da ti se desi da te pipa. pitaj se kako je doslo dotle. sta se desavalo u razgovoru? cesto nas (zenski) stav dovodi dotle da oni krenu da pipkaju iako mi svesno nista ne radimo ali nesvesno saljemo neke signale da smo lak plen. mozda dok mu se poveravash delujes ranjivije. nisam se dobro iskazala ali on negde 'primeti' rupu u tvom stavu koja mu kaze da moze da te pipa. moras da vidis cega se on plashi i da ga time uplasis. mozda i ne bi trebalo da ga izbegavas da mu ne pokazes da ga se plasis. ja ovako nabacujem svashta. da li postoji nacin da se opet nadjete u situaciji da te 'dovati'? ili da se mi skupimo da pripretimo ? ;))

zasto moras to da krijes od roditelja?
da li dobijes nesto ako bi im rekla? ili nesto gubis?
 
Neodredjena:
Gost:
U forumu pises kako patis od neuroze,kako bi volela da se dopisijus sa ljudima jer nemas prijatelja,a sad kazes kako su te silovali.Samo visis ovde

Prvo i osnovno nisam rekla da su me silovali vec da je moj psihoterapeut koji me leci od NEUROZE pokusao da me siluje i da nemam nijednog PRIJATELJA sa kojim bih mogla to da podelim,tako da je to bilo vrlo grubo sa tvoje strane!

A MI? :)
 
Upravo sam procitao tvoje pismi lepotice i resio sam da ti pisem,a stvarno ti pisem iz Australije.
Da pocnemo o temi,ti kad si pocela da pricas svoj dozivljej siguran sam da si pricala uzbudljivo i strastveno i coveka si zapalila,i sigurni si i seksipilna cim te svaki muskarac zapazi.
Mogu da ti kazem da ne pricas svojim roditeljima,taj dozivljaj jer ce biti uzbune ali ako mozes cuvaj malu tu tvoju virginu,i bice o.k.
voli te car sa Australije. :shock:
 
Pa bilo bi krajnje vreme da se kaze... Princeza je vec objasnila sta mi se desilo. Trebalo mi je vremena da se oporavim. Lazem! Jos uvek se nisam oporavila. Ne podnosim starije, debele, celave, sede... Cak i ako muskarac ima samo jednu od ovih karakteristika, gadi mi se. Tada sam cak mislila da nikad vise necu zeleti da me iko ikada dotakne! Hvala Bogu, proslo me je, barem vecim delom. Najgore je bilo kad sam cula da nisam jedina sa kojom je pokusao slicno ili isto. Ko bi nam verovao i da smo rekle nesto? Roditelji mi na trenutak nisu poverovali!

Poenta je, vreme leci sve... Ti si bar imala priliku da se na neki nacin osvetis, da mu kazes sve sto si imala, da razjasnis neke stvari... Volela bih da saznam gde je onaj matori skot sad... Mislim da ne bih bila jedina koja bi htela da mu "kaze par stvari"...

Srecno... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top