Rešenje za izlazak iz krize :)

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.831
Sasvim slucajno primetih da JMBG svakog naseg gradjanina ima 13 cifara.. zato nam i ide tako kad smo svi "malerozno" oznaceni.
Mislim da bi trebala da se pokrene inicijativa da se taj broj smanji na 12 cifara (ili eventualno poveca na 14) :D
To je siguran put izlasku iz krize :D
 
:eek:ali rekao si 13 Miskovica :sad2: .....za konkurenciju neka dodje 13 stranih normalnih firmi a ne kao ovaj........:evil:
Kolega,savrseno je svejedno da li su domaci ili strani Miskovici,vi ocigledno niste dobili prelaznu ocenu iz teorije cena !!>Svuda u svetu postoje Miskovici,ali postoji i sistem koji se zove organizovano trziste ,i mehanizmi za njegovu regulaciju,da li vam nesto znaci zakon granske prosecne profitne stope,ili vi mislite da se to maze na lebac??!!>
 
Šta to sve vredi kad je čika Miško monopolista, finansira sve moguće stranke, svuda ima svoje ljude koje plaća ...
A masovno "uzimanje" para ne može da ostavri drugačije nego da "po dinarče" otme od sirotinje raje u svom okruženju. Bio bi interesantan kad bi bio izvoznik ...
 
Recimo 13 puta manje partija,13 ministarstava 13 puta veca ulaganja u nauku 13 puta veca ulaganja u proizvodnju sa visokim fazama tehnoloske prerade 13 puta manje dazbine na izvozno orijentisane firme
13 puta bi bio puniji budzeti tako u nedogled!!Ali mi smo 13 puta gluplji,nego sto smo bili !!>
 
Sasvim slucajno primetih da JMBG svakog naseg gradjanina ima 13 cifara.. zato nam i ide tako kad smo svi "malerozno" oznaceni.
Mislim da bi trebala da se pokrene inicijativa da se taj broj smanji na 12 cifara (ili eventualno poveca na 14) :D
To je siguran put izlasku iz krize :D

Molim nadležnog supermoderatora (koji se usput i javio u temi) da zaključa ovu temu kojoj nije mesto na PDF Politika i da kazni postavljača iste poenima zbog spamovanja foruma. :hahaha:
 
Molim nadležnog supermoderatora (koji se usput i javio u temi) da zaključa ovu temu kojoj nije mesto na PDF Politika i da kazni postavljača iste poenima zbog spamovanja foruma. :hahaha:
Jaooo, evo meni ludog sina. :mrgreen:

Sine, tata je sad pored Banshee, znaš o onoj crnki lepojki što sam ti pričao :mrgreen:

Što se teme tiče, ja nešto i nisam sujeveran. Evo već 20 godina najveći umovi Srbije i inostranstva pokušavaju raznim načinima da pomognu majci Srbiji. Sve moj do mojega, experti, ekonomisti :hahaha1:

Ali, ko zna, možda je postavljač teme u pravu, možda nam najzad krene ako skinemo tu famoznu 13-icu sa građana Srbije. :mrgreen: Znaš kako, ako postoji neki maler, a to bude baš JMBG (13) - zamisli koliku kletvu ćemo skinuti kad se to sve pomnoži jedno 8 miliona puta ...:hahaha: (Vidiš kako mi ide matematika :mrgreen: )
 
Jaooo, evo meni ludog sina. :mrgreen:

Sine, tata je sad pored Banshee, znaš o onoj crnki lepojki što sam ti pričao :mrgreen:

Što se teme tiče, ja nešto i nisam sujeveran. Evo već 20 godina najveći umovi Srbije i inostranstva pokušavaju raznim načinima da pomognu majci Srbiji. Sve moj do mojega, experti, ekonomisti :hahaha1:

Ali, ko zna, možda je postavljač teme u pravu, možda nam najzad krene ako skinemo tu famoznu 13-icu sa građana Srbije. :mrgreen: Znaš kako, ako postoji neki maler, a to bude baš JMBG (13) - zamisli koliku kletvu ćemo skinuti kad se to sve pomnoži jedno 8 miliona puta ...:hahaha: (Vidiš kako mi ide matematika :mrgreen: )

Ma dovoljno je samo Vjeverici da skinemo 1 cifru sa J*B*M li Ga (JMBG) broja i rešen problem očas posla. :hahaha:
 
Paa ,da dodam kakav komentar:



Moglo bi se dosta ocekivati od predsedavanja Shvedske EU-nijom (u narednih shest meseci).
Naime ,poznat nam je njen socijalni (i humani) pristup u gotovo svim sferama drushtva,
te uz manji uticaj Nemacke ,moglo bi se evoluirati na vishi nivo u organizaciji unije.
No ,"bumo" videli.
U svakom slucaju ,neshto se vec pokrenulo.

Shto se tice svetske ekonomske krize,nazvao bi je : "Posledica DEGENERATIVNE ANOMALIJE, zapadno-liberalno-kapitalistickog sistema".
Interesantno je to, da je na neki nacin i socijal-komunisticki sistem pao,kad
su prevladali uski interesi pojedinaca i grupacija.Evo sad se to dogadja i u
kapitalistickom sistemu...

A ovde kod nas,....ha.,...
...trebalo bi "dodeliti" prioritetne zadatke:

1.Zaposhljavanje 800.000 ljudi ! ! !
2.Podela "1000 E" akcija.....

....onda bi poceli da "licimo" na drzhavu....
aaa...,dolazi zimaaa...,aaa pre toga jesen (vruca?...mozhda...)
 

Back
Top