Četnici "orgijali" u Srebrenici, a policija Republike Srpske mirno promatrala

Alex84

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.446
9ifcbk.jpg

PRIPADNICI Ravnogorskog četničkog pokreta napravili su proteklog vikenda niz incidenata u općini Bratunac (BiH) te u Srebrenici upravo u vrijeme kada se cijeli svijet s pijetetom prisjećao mnogih nevinih bošnjačkih žrtava.

Naime, "orgije" su počele kada su četnici s pročelja zgrade Općine u Bratuncu skinuli zastavu BiH, odnijeli je iza obližnjeg ugostiteljskog objekta urinirali i pljuvali po njoj. Kako piše Dnevni Avaz, grupa četnika bila je odjevena u u majice s likom zločinca Ratka Mladića.

Četničkog okupljanja bilo je i u Srebrenici, kada su pripadnici Ravnogorskog četničkog pokreta prošetali ulicama tog grada u istim majicama s likom krvoloka Mladića. Policija Republike Srpske nije intervenirala pa čak ni na pjevanje četničkih pjesama koje su aludirale na rat u BiH: "Srbija će ako treba sama očistiti Balkan od islama". Niz verbalnih incidenata na rubu fizičkog obračuna nije pretjerano zanimao policiju.

Niz političkih stranaka u BiH, kao i nevladinih organizacija, osudilo je ovakvo ponašanje


Mene zanima,posto ste vi Srbi poznati kao iznimno dobar i tolerantan narod:lol:osudjujete li takvo ponasanje,smatrate li opravdanim da se tako pljuje po zrtvama Srebrenice,cisto me zanima sa aspekta covjecnosti,kako vi gledate na ovo???
 
Idioti i besposlicari,kao da nemaju pametnija posla.Mada vesti treba uzeti sa rezervom jer ne bi bilo prvi put da mediji nasih zapadnih suseda koriste svaku priliku da od muve naprave slona.
Inace ne razumem sto se ovde u Srbiji toliko potencira prica o Srebrenici sa aspekta nekog negiranja,zlocina je bilo,o brojkama se ne moze tacno pricati,a i cinjenica je da su ubijeni muskarci,od kojih i veliki broj vojnika.
A zasto se vise ne potenciraju mnogo gori zlocini nad Srbima gde su mahom stradali i zene i deca?Sta cemo sa Medackim dzepom,Miljevackim platoom,olujom,bljeskom,Pakrackom poljanom,Lorom,zlocinima petog korpusa u Cazinskoj krajini i Zapadnoj Bosni,kao i klanja za vreme oluje od istih u Srpskoj krajini,sta cemo sa Mrkonjic Gradom,Sipovom,zloglasnim muslimanskim logorom Celebici,sa zlocinima Nasera Orica u opstini Bratunac i Skelanima,stalnim granatiranjem Trebinja(kad vec toliko Dubrovnik spominju a iz njega je stalno gadjano Trebinje za koje sve bas briga),sa napadima na vojnicke kolone u mirnom povlacenju iz Sarajeva i Tuzle,sa monstruoznim zlocinima mudzahedina,sa pokoljima na Ozrenu,pa na kraju i granatiranjima Bajine Baste,Sida i Apatina?O tome treba da se prica itekako.
 
Poslednja izmena:
naravno da smo tolerantni narod.
da nismo, vi bi ste odavno nestali sa lica zemlje,
kao i siptari, uostalom. :)
ne znam sta ti smeta...to sto su pevali cetnicke pesme
ili sto nose majice sa likom Ratka Mladica?
to se zove demokratija...svako ima prava da peva sta hoce
i oblaci se kako hoce.
:p
a jel??samo kako to da svi skacete kad se slavi Oluja itd jer to kao vrijedja Srbe:think:Ili na Thompsonove koncerte itd..to se zove demokratija,svako ima pravo i da vice Srbe na Vrbe po tvome..ali da li je to ispravno to je drugi par rukava...zar se od ovoga nisu mogli suzdrzati cak ni na dan kad se obiljezava pokolj u Srebrenici?
 
a jel??samo kako to da svi skacete kad se slavi Oluja itd jer to kao vrijedja Srbe:think:Ili na Thompsonove koncerte itd..to se zove demokratija,svako ima pravo i da vice Srbe na Vrbe po tvome..ali da li je to ispravno to je drugi par rukava...zar se od ovoga nisu mogli suzdrzati cak ni na dan kad se obiljezava pokolj u Srebrenici?
Svaki put me duboko pogodi vasa neizmerna briga za bracu muje,
jeste se tako brizno brinuli i kad ste ih klali:zper::zcepanje::zcepanje:
 
Ako su vikali neke pretece poruke naravno da to niko razuman ne podrzava.A sto se tice Srbe na vrbe,pa to se u Bosni i Hrvatskoj stalno vice,od fudbalskih utakmica pa do koncerata i niko se ni najmanje tamo ne uzbudjuje zbog toga.

naravno pogotovo na sportskim tekmama,ali se takodjer i vice Ubi Hrvata itd..nije to poanta,treba razlikovati neku utakmicu od obiljezavanja dana mrtvih..u tome je stvar..ovo mi nije nimalo tolerantno,kako vi volite sebe da nazivate..
 
a jel??samo kako to da svi skacete kad se slavi Oluja itd jer to kao vrijedja Srbe:think:Ili na Thompsonove koncerte itd..to se zove demokratija,svako ima pravo i da vice Srbe na Vrbe po tvome..ali da li je to ispravno to je drugi par rukava...zar se od ovoga nisu mogli suzdrzati cak ni na dan kad se obiljezava pokolj u Srebrenici?

Čuj !!! :eek::eek::eek:
Pa upravo je odabran taj dan radi provokacije!
Da vidiš kako bi graktali da su im muje došli u Bratunac, Skelane ili Kravicu da provociraju!
To bi bila kuknjava i proklinjanje do nebesa!

Ovako se to zove demokracija ! :hahaha:
 
Svaki put me duboko pogodi vasa neizmerna briga za bracu muje,
jeste se tako brizno brinuli i kad ste ih klali:zper::zcepanje::zcepanje:

ovdje se radi o genocidu na Srebrenici,a ljudske zrtve su ljudske zrtve,neovisno jesu Srbi,Muslimani,Hrvati...

Uostalom tebe nedozivljavam ni 2 posto nakon sto si par puta doslivno isamarana tu na forumu i nakon sto si dokazala svoje znanje(citaj neznanje) o raznim stvarima
 
Pa ja ne mislim uopste da su Srbi neki tolerantan narod,ali vala smo tolerantniji podosta od zapadnih suseda koji izigravaju jedine zrtve rata i ne zele da zaborave neke stvari i pozivaju na ukidanje Republike Srpske,odvajanje Kosova i slicno.
Na nasim se televizijama ne mogu naci emisije i serijali o godisnjicama uspesnih "vojno-redarstvenih" operacija i jadnim braniteljima,vec uglavnom emisije gde Srbi trebaju da spoznaju svoje zlocine.
A da je morbidno bilo kakvo nepristojno ponasanje na bas taj datum u Srebrenici jeste i tu se slazem,ali samo da podsetim.Setite se malo pocetka bombardovanja Srbije 1999.,u Bosni i Hrvatskoj se slavilo i pucalo,pa nije li to mnogo morbidnije?
 
Pa ja ne mislim uopste da su Srbi neki tolerantan narod,ali vala smo tolerantniji podosta od zapadnih suseda koji izigravaju jedine zrtve rata i ne zele da zaborave neke stvari i pozivaju na ukidanje Republike Srpske,odvajanje Kosova i slicno.
Na nasim se televizijama ne mogu naci emisije i serijali o godisnjicama uspesnih "vojno-redarstvenih" operacija i jadnim braniteljima,vec uglavnom emisije gde Srbi trebaju da spoznaju svoje zlocine.


pa zato sto tako i treba da bude..kako su Njemci spoznali svoju gresku,i naucili zivjeti sa njom,tako i Srbi trebaju,a ne stalno zatvarati oci pred istinom..i kukati kako je ceo svet protiv Srba..
 
ovdje se radi o genocidu na Srebrenici,a ljudske zrtve su ljudske zrtve,neovisno jesu Srbi,Muslimani,Hrvati...

Uostalom tebe nedozivljavam ni 2 posto nakon sto si par puta doslivno isamarana tu na forumu i nakon sto si dokazala svoje znanje(citaj neznanje) o raznim stvarima
De pokazi mi ko me to "isamarao",red bi bio da i ja znam:zcepanje::zcepanje:
 
9ifcbk.jpg

PRIPADNICI Ravnogorskog četničkog pokreta napravili su proteklog vikenda niz incidenata u općini Bratunac (BiH) te u Srebrenici upravo u vrijeme kada se cijeli svijet s pijetetom prisjećao mnogih nevinih bošnjačkih žrtava.

Naime, "orgije" su počele kada su četnici s pročelja zgrade Općine u Bratuncu skinuli zastavu BiH, odnijeli je iza obližnjeg ugostiteljskog objekta urinirali i pljuvali po njoj. Kako piše Dnevni Avaz, grupa četnika bila je odjevena u u majice s likom zločinca Ratka Mladića.

Četničkog okupljanja bilo je i u Srebrenici, kada su pripadnici Ravnogorskog četničkog pokreta prošetali ulicama tog grada u istim majicama s likom krvoloka Mladića. Policija Republike Srpske nije intervenirala pa čak ni na pjevanje četničkih pjesama koje su aludirale na rat u BiH: "Srbija će ako treba sama očistiti Balkan od islama". Niz verbalnih incidenata na rubu fizičkog obračuna nije pretjerano zanimao policiju.

Niz političkih stranaka u BiH, kao i nevladinih organizacija, osudilo je ovakvo ponašanje


Mene zanima,posto ste vi Srbi poznati kao iznimno dobar i tolerantan narod:lol:osudjujete li takvo ponasanje,smatrate li opravdanim da se tako pljuje po zrtvama Srebrenice,cisto me zanima sa aspekta covjecnosti,kako vi gledate na ovo???

Mogu reći samo: BRAVO BRAĆO SRBI!!!!
I pored NATO okupacije Srpskih teritorija, još ima Srba. Susjedu hvala ti ulepšao si mi dan. :klap::klap::klap:
 

Back
Top