Darling hrce, krade mi san ....

... Darling hrce, krade mi san, kakav ce mi biti sutrasnji dan?

Jeste li iselile iz zajednicke spavace sobe ili ste tog "drvosecu" poterale?

:confused:;););)
Ја реагујем крајње агресивно!:lol:
Пробудим га и наредим му да легне на страну...и док он поново захрче, ја одлепршам у царство снова.:mrgreen:
Сва срећа па имам толико чврст сан да би могао аутобус да ми турира поред главе, не бих се пробудила.:D
 
Ја реагујем крајње агресивно!:lol:
Пробудим га и наредим му да легне на страну...и док он поново захрче, ја одлепршам у царство снова.:mrgreen:
Сва срећа па имам толико чврст сан да би могао аутобус да ми турира поред главе, не бих се пробудила.:D

:hahaha::tiganj:
 
Meni nije potrebna.Premda mnogo gora varijanta od hrkanja je pričanje u snu i mesečarenje.To se dešava mom dragom.Šta sam sve saznala. :per: Od identifikacije sa Fox Molderom pa do jedne ružne epizode spasavanja mene od pomahnitalog zombija.
E,da ne vidim ništa loše u odvojenim sobama .Zajedničko spavanje ne znači i bliskost.
 
... Darling hrce, krade mi san, kakav ce mi biti sutrasnji dan?

Jeste li iselile iz zajednicke spavace sobe ili ste tog "drvosecu" poterale?

:confused:;););)

Otisao je sam kada je stigla beba na svet...posto se ona uselila ;)
Uspevala sam nekako da se izborim sa tom njegovom manom.Medjutim kod mene su poceli problemi sa bubrezima pa od bolova nisam mogla dobro da spavam tako da je on morao preci u dnevnu sobu na neko vreme...koje jos uvek traje.
 
kad je ćera imala oko dve godine jedne noći zove iz svoje sobe - mama, tata me plaši.
E to tata me plašiznači da hrkanje iz naše spavaće sobe plaši dete u drugoj sbi.
Onda je jasan intezitet istog.
I ništa ne pomaže tada - ni guranje, ni okretanje, ni coktanje, ni zviždanje, ništa što je narodna tradicija ili savremena nauka predložila ne pomaže.
 
kad je ćera imala oko dve godine jedne noći zove iz svoje sobe - mama, tata me plaši.
E to tata me plašiznači da hrkanje iz naše spavaće sobe plaši dete u drugoj sbi.
Onda je jasan intezitet istog.
I ništa ne pomaže tada - ni guranje, ni okretanje, ni coktanje, ni zviždanje, ništa što je narodna tradicija ili savremena nauka predložila ne pomaže.

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Ja kad odem kod mojih, mama redovno pređe kod mene u sobu, pa kad počne da hrče, a ja da cokćem i pištim... to je užas...:mrgreen:

Na kraju je lepo zamolim da se okrene, a ona besno ustaje i prelazi kod tate...:mrgreen: ... ujutru se ničega ne seća...:mrgreen:
 
kad je ćera imala oko dve godine jedne noći zove iz svoje sobe - mama, tata me plaši.
E to tata me plašiznači da hrkanje iz naše spavaće sobe plaši dete u drugoj sbi.
Onda je jasan intezitet istog.
I ništa ne pomaže tada - ni guranje, ni okretanje, ni coktanje, ni zviždanje, ništa što je narodna tradicija ili savremena nauka predložila ne pomaže.

Druga soba i dobru izolaciju ... uff ... pa to je nocni tero!:eek:

:)
 
Spavamo odvojeno..to je jedini nacin,eto samo kada su nam neki gosti na prenocistu,onda ja cele noci ne spavam..pokusavala sam i da ga gurnem,naljuti se;kazem mu:okreni se na stranu,on okrene samo glavu...ma,u pocetku zajednickog zivota sam dobijala nervni slom,ujutru neispavana,nervozna,jos kad mi kaze da oka nije sklopio,posizim!!E,onda sam ga snimila kamerom sa sve tonom,i prihvatio je da spavamo odvojeno...najzesce je kada po podne prilegne i pocne da testerise,a moj klinac od 4 g. vice:sutni ga mama,sutni...a ustvari to je i veliki zdravstveni problem,ali ne vredi,to ne prihvata tako,kaze : vidim svi su umrli sto hrcu....
 

Back
Top