Crno more

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost


Ljudi pomagajte, hocu u Bugarsku na more, sakupila sam gomilu informacija o cenama, zanimljivostima razno-raznim i sve mi se to cini ok. Dajte mi plz sto vise informacija o moru, ono kao ima li trave, je li stvarno voda previse tamna, sta je sa tim zastavicama upozorenja, je li more hladno....i tako sve sto vam padne na pamet a mislite da ce mi docarati Crno more...... ili da idem u Montenegro...
 
Epa ovako, Crno More je crno zbog algi, nije mnogo slano, prljavost zavisi od grada u kome si, npr. u Nesebru imas 2 plaze, ona prema suncevom bregu je prljavija, dok ova druga nije toliko, plaze su peschane, mada pesak i nije nesto, palmi nema ni za lek, cene su OK, jevtino je i pice i hrana, tako da za 250 jura se mozes provesti kao car i da nista sebi ne uskracujes, ali...uvek neko ali, Bugari su tako odvratan i neljubazan narod, doduse ne toliko kao crnogorci ali samo gledaju da te zaje8u nesto, zato najvise pazi gde menjas novac, imas 1000 menjacnica gde ti umesto 100leva daju 80 samo zato sto ne procitas dobro da postoje 2 kursa, jedan ispod 5000 evra koji je prevara i jedan iznad 5000 evra koji je super povoljan!!!I ja letos idem ali to je samo nuzno zlo jer nemam kintu za gRcku ili TurSku!!!
 
Hvala Urbanidzaku :) Nisam sigurna da ja mogu da podnesem to crnilo makar dolazilo i od algi ha ha
Budem videti sta cu i kud cu.... Meni Grcka ne dolazi u obzir pre svega zbog viza a onda i zbog kinte, jer moras dosta da paltis a moras bogami jos vise da se maltretiras oko skupljanja papira za vizu....bed......u startu otpisano. Neki moji drugari idu u Tursku, u Alanju i smestaj u hotelu, cini mi se 3*, je 150E, ali putuju avionom i za dve osobe su iskesirali 20.000 dindzi.
 
Zasto se CRNO more ne zove naprimer zeleno,ljubicasto...itd
ZATO STO JE CRNO !!!!
Apsolutno se ne osecas kao da si na moru,cak ni ne mirise.Da su Bugari neljubazni,ne bih se slozio,osim na granici i uoipste drzavni organi,ali kao narod ne,MNOGO su bolji od Crnogoraca.

Sve u svemu,po mom skromnom misljenju,NE VREDI OTICI.
 
More nije kao u Grčkoj, to definitivno. Ako ti to ne smeta, onda je u redu.
Ali u kafanama uvek imaš jelovnik, SVE što je u jelovniku toga ima u restoranu (nema onog: "Nestalo trenutno"), obavezno dobiješ račun (!) sa lepo navedenim iznosom za svaku stavku. Moj je utisak da Bugari ne "drpišu" ne "drapaju" i ne uzimaju ti pare na kvarnjaka kao u CG. (Pica 10 EUR, ali i 3 EUR za koričćenje escajga !) Nego lepo i pošteno, šta si dobio to si platio ! Slično kao u Grčkoj. Ja lično nisam imao ni neprijatnosti sa menjačnicama, ali svakako poslušaj šta su rekli ovi pre mene.
 
Ako uporedite cene smestaja u Bugarskoj i Tunisu videcete da nije velika razlika sto se parica tice ali sto se tice komfora i svega ostalog....brateeeeee. Samo trebe skupiti parice za avion :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top