pomoc oko laptopa

DaMaZz

Početnik
Poruka
22
hteo sam da uzmem EX623X-0W4EU al dok sam se ja setio da ga uzmem sada je na trzistu samo EX623X-04EU odnosno verzija sa AMD procesorom umesto intelovog. sad ja ne bih AMD, pa bih voleo da mi neko preporuci neki laptop sa slicnim konfiguracijama ali da ima intelov procesor. cena do 500 evra...

unapred hvala
 
Ako traje preko 2h ubo si premiju..inace kazu da najduze baterija traje ako se uvek puni i prazni do kraja..a ne radi sve vreme na adapteru pa pocne posle godinu dana da se aka bat..onda je vec za kantu
 
Na FS Amilo traje oko 1h i 10-20 min,a tako je bilo otkada sam ga kupio.Znaci zavisi od komponenti u lap-u.Mislim da su Fujitsu Siemensi najtanji po tom pitanju.Medjutim, pre par godina sam imao S5200n mislim da je bio Acer, e on je ubijao sa baterijom, ali mana mu je bila sto u sebi nije imao DVD-CD Rom nego je fabricki uz njega isao externi CD Rom.Neznam da li je zbog toga ali brale sa baterijom je bio kao dizel medju automobilima! Prosto te smori dok se potrosi baterija! ....a od laptopova mi je pod ruku do sada dolazilo sve i svasta!
 
@ george ... tako i radim.. interesuje me jos nesto. koliko cesto moram da koristim bateriju? Ja laptop najcesce koristim kod kuce , ukljucen u struju, pa se bojim da mi se baterija ne isprazni skroz dok stoji ili nesto slicno...
 

Back
Top