Dezodorans...

I meni je taj garnier minerals bio prijatan - dok mi nje sasvim isusio kozu i pocelo da me svrbi ispod miske :( ozbiljno razmisljam da u potpunosti prestanem da koristim dezodorans danima kada ne izlazim iz kuce, tj. ne idem medju ljude - bas sam se prepala.
 
I meni je taj garnier minerals bio prijatan - dok mi nje sasvim isusio kozu i pocelo da me svrbi ispod miske :( ozbiljno razmisljam da u potpunosti prestanem da koristim dezodorans danima kada ne izlazim iz kuce, tj. ne idem medju ljude - bas sam se prepala.

a da probas da preko noci ostavis pazuh bez dezodoransa i ujutru ga nanosis???
 
Tako i radim - znala sam da ce neko pomisliti da preterujem :) ali ja ne nosim dezodorans za spavanje, niti stavljam previse, prosto mi ovaj nije prijao... a strah je vise vezan za stalna upozorenja u vezi anti-perspiranata ...
 
Totalno me je razočarao Nivea Double Effect Violet Senses, u stiku, baš na svakoj odeći je uspeo da mi ostavi bele tragove. BU blossom, ljubičasti, u spreju, je fin, ima malo jači miris, nije toliko neutralan kao Nivea, ali fino drži i ne ostavlja tragove.
 
I meni je taj garnier minerals bio prijatan - dok mi nje sasvim isusio kozu i pocelo da me svrbi ispod miske :( ozbiljno razmisljam da u potpunosti prestanem da koristim dezodorans danima kada ne izlazim iz kuce, tj. ne idem medju ljude - bas sam se prepala.

Meni se ne svidja taj minerals,ima prejak miris od kog mi je muka ...:neutral:

eno,sad cami u kupatilu u slucaju da nestanu moje zalihe rexone u nekom trenutku.
 
Joj i ja trazim neki zdrav dezodorans ali ne znam koji je uopste zdrav i gde da ga nadjem. Kupila sam sebamed i toliko me je svrbelo ispod pazuha od njega da je to bilo strasno.:( Prvo sam mislila da me svrbi zato sto mi rastu dlacice i sto nije bilo osipa, samo crvenilo, ali je svrab magicno prestao cim sam prestala da ga koristim. Bas mi je bilo krivo, taj dezodorans je zdrav i pristupacan i meni nije smrdeo (uzela sam onaj sensitive). Sada sam se vratila na garnier minerals dok ponovo ne naletim na neki zdraviji. Dobila sam i jedan mali FA (delili su u jednoj prodavnici) i on mi je dobar. Pod dobar podrazumevam da se ne osecaju neprijatni mirisi.

Evo jedan interesantan clanak http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/195786/Neki-dezodoransi-mogu-da-ostete-jetru
Tu sam i videla da je sebamed zdrav. Ovi drugi su malo skupi za eksperimentisanje, ne daje mi se 2000 din za dezodorans, sta ako se ispostavi da mi ne odgovara. :confused: Probala bih mozda ovaj Dr. Hauschka ali ne znam gde ima da se kupi... U apotekama ili?
 
chokolada,
Hauschku imas u Biospajzu na Kalenicu i po boljim apotekama (mislim da Dr.H. drzi apoteka u DC).
Logona je takodje ima zdrave dezodoranse, Sante..itd.

Nesto od ovoga imas u prodavn. Maslina u Katanicevoj.

Cula sam da ima i dezod. Uriage, ne sprecava znojenje ali neprijatne mirise - da. Ima ga po apotekama.

Takodje Nivea Fresh dezodorans nema aluminijuma,
sebamed
felce azzura plavi (stik, roll on i sprej),Alverde,Bionsen ,Balea sensitive ,Balea Cashmere,FA pink u spreju.
 
Poslednja izmena:
15623.jpg


:D
 
chokolada,
Hauschku imas u Biospajzu na Kalenicu i po boljim apotekama (mislim da Dr.H. drzi apoteka u DC).
Logona je takodje ima zdrave dezodoranse, Sante..itd.

Nesto od ovoga imas u prodavn. Maslina u Katanicevoj.

Cula sam da ima i dezod. Uriage, ne sprecava znojenje ali neprijatne mirise - da. Ima ga po apotekama.

Takodje Nivea Fresh dezodorans nema aluminijuma,
sebamed
felce azzura plavi (stik, roll on i sprej),Alverde,Bionsen ,Balea sensitive ,Balea Cashmere,FA pink u spreju.
Hvala puno na iscrpnom odgovoru. :) Potrazicu nesto od navedenih cim se vratim sa mora. :)
 

Back
Top