Dezodorans...

Зар "Лаш" нису они што праве сапуне?! Нешто ми назив звучи познато, зато што ако је то то на шта ја мислим, онда њих има у Делта Ситију.

Jesu, ali to na sta ti mislis je grcka firma Fresh Line koja radi po sl. principu kao Lush.
Lusha vise nema u Srb.
 
... zanima me koji dezodoranse korisitite...

posebno, da li koristite anitiprespirant?


Da li postoji neki dobar dezod.koji nije antiperspirant?

Користим углавном Нивеа дезодорансе.

Антиперспирант никако!! Користим једну дезодорантску крему која не спречава знојење, али кад је намажете нема шансе да се осети зној. Делује пар дана, користим је после туширања. Сјајна је, а од антиперспиранта ме сврбео пазух z:hm:
 
Користим углавном Нивеа дезодорансе.

Антиперспирант никако!! Користим једну дезодорантску крему која не спречава знојење, али кад је намажете нема шансе да се осети зној. Делује пар дана, користим је после туширања. Сјајна је, а од антиперспиранта ме сврбео пазух z:hm:
Ko zna koliko su te kreme agresivne kada deluju par dana :eek:.
 
Ama citas li ti da ako nesto sprecava miris znoja dva dana ne moze biti blago sredstvo ;)
Koristila sam je (Lideru) i nisam imala nikakve smetrnje, kao sto nemam ni od mog omiljenog Neutro Robertsa, ali ovde je rec o tome da ne znamo kakvi su dugorocno efekti.
 
Шта знам мени до сад ништа није сметало, не мажем је сваки дан после туширања, него на рецимо 5 дана. Сад баш и немам потребе, зима је. Искрено мене много више плаше антиперспиранти (колико знам садрже алуминијум или неке соли алуминијума..?), који блокирају знојне жлезде да раде свој посао. А да не причам о белим мрљама :)
 
... zanima me koji dezodoranse korisitite...

Pre B.U. ,Nivea,C-htru,(zeleni ili plavi sta je,pise aqua diamond)a od skoro beli Playboy(for women) koji me odusevio,bas zentstven miris..Ono sto je vazno,pise na njemu,na deklaraciji,da je bezbedan za zdravlje,to mi je bas bitno.Bese to "ljubav na prvi miris"...:)

koji je to beli playboy ? jel to nesto iz kolekcije C-thru ili ne , gde ima da se kupi ?
 
Poslednja izmena:

Back
Top