USA Stipendija
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: USA Stipendija

Nov član
    Učlanjen
    13.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano USA Stipendija

Ovako, upravo sam zavrsio 1. razred Gimnazije s odlicnim uspjehom. Jos od 7. razreda s roditeljima razgovaram o studiranju u inostranstvu, a moja najveca zelja je da odem da studiram u SAD. Ali, otac mi nije Rockefeller, pa sam razmisljao o stipendiji. Nisam razmisljao o razmjeni ucenika, niti o zavrsavanju srednje skole u SAD-u.

Da li je bolje cetvrtu godinu zavrsiti tamo pa onda konkurisati za stipendiju, ili je jednako mogucje dobiti stipendiju ako kompletnu srednju skolu zavrsis ovdje?

Ako tokom citave srednje skole zadrzim odlican uspjeh i maturski polozim s 5, kolike su mogucnosti da dobijem stipendiju?

Nemojte se smijati, ne razumijem se bas najbolje u ove stvari, a zelim sto prije da begam odavde. O da, cuo sam i za SAT i ACT testove, pa ako neko moze malo vise o svemu ovome da mi kaze, bio bih zahvalan.

Domaćin
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano Re: USA Stipendija

za vishe informacija pogledati temu nize.

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Podrazumevano Re: USA Stipendija

Citat Original postavio Green_Ambition Pogledaj poruku
    Ovako, upravo sam zavrsio 1. razred Gimnazije s odlicnim uspjehom. Jos od 7. razreda s roditeljima razgovaram o studiranju u inostranstvu, a moja najveca zelja je da odem da studiram u SAD. Ali, otac mi nije Rockefeller, pa sam razmisljao o stipendiji. Nisam razmisljao o razmjeni ucenika, niti o zavrsavanju srednje skole u SAD-u.

Da li je bolje cetvrtu godinu zavrsiti tamo pa onda konkurisati za stipendiju, ili je jednako mogucje dobiti stipendiju ako kompletnu srednju skolu zavrsis ovdje?

Ako tokom citave srednje skole zadrzim odlican uspjeh i maturski polozim s 5, kolike su mogucnosti da dobijem stipendiju?

Nemojte se smijati, ne razumijem se bas najbolje u ove stvari, a zelim sto prije da begam odavde. O da, cuo sam i za SAT i ACT testove, pa ako neko moze malo vise o svemu ovome da mi kaze, bio bih zahvalan.
    Kao sto rece kolega BB tema nize....
    Uzgred javi mi se na pm....

Slične teme

1. Stipendija i koledz!!!
    Autor kolikoliko u forumu Fakulteti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07.11.2005., 20:29
  2. koledz stipendija
    Autor rasa-ns u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.10.2004., 23:26
  3. koledz stipendija