LINK BUILDING dobijanjem 6 direktnih linkova + direktne poste
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: LINK BUILDING dobijanjem 6 direktnih linkova + direktne poste

Primećen član Boris.Sajkas (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Lightbulb LINK BUILDING dobijanjem 6 direktnih linkova + direktne poste

.... cenzurisano ....
    Poslednji put ažurirao/la xpertbet : 13.07.2009. u 14:23 Razlog: boris to je tvoj sajt i ovo ti je upozorenje pred bann
    POTREBAN MI JE NEKO DA MI POVREMENO POMAŽE OKO PREVODA TEKSTOVA SA SRPSKOG NA ENGLESKI. :(

Početnik jovica888 (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: LINK BUILDING dobijanjem 6 direktnih linkova + direktne poste

Video sam sajt. Uvek sam voleo article submision. Mislim da nije isto kada na neki sajt ubacis root od svog sajta i kada ubacis link ka nekom tvom sadrzaju. Mislim da se ovo drugo vise vrednuje...

Zainteresovan član ljubafmagain (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

A, poslusao si me u vezi blog-direktorijuma... Bas me zanima kako ce funkcionisati, vidimo se ovde na forumu, pa ces mi reci posle izvesnog vremena kako ide.

Srecno!

Zainteresovan član ljubafmagain (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

EEE, pa nije bas onako kako sam ja zamislio, mucis se previse, posetioci, tj oni koji hoce backlink ka svom sajt salju tebi tekst i linkove... pa razboleces se od posla. Pustis im da sami pisu postove na blog, i samo ostavljaju jedan link, puno je 5. Kada neko napise nesto nebulozno, samo obrises i tako dalje. 5min posla dnevno, a oni ti sami iz SVOG interesa razradjuju blog-ove postovanjem!

Pa dobro, videcemo, ako ti ovo krene, racunaj da cu te linkovati sa mog novog sajta, sa anchor tekstom, jos backlinkova !

Primećen član Boris.Sajkas (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

ok brate!!!

veruj mi da imam zilion ideja kako da sve ovo uspe, i sve moraju da počnu sa ovim! kada se sve polako razvije, onda ću lako moći da postavljam uslove...al polako, videćemo kako će ići
    POTREBAN MI JE NEKO DA MI POVREMENO POMAŽE OKO PREVODA TEKSTOVA SA SRPSKOG NA ENGLESKI. :(

Iskusan xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    91

veze to nema

samo otimaju content po mogucnosti da im saljete svez sadrzaj

taj domain ima alexa rank preko 11 miliona sto je zivi ocaj
    i PR = 0

ne bi gubio vreme na to sr*nje

mali savet
    pre nego krenete se reklamirate i hvalite lokacije i pozivate druge da se tamo reklamiraju potrudite se da proverite o cemu se radi

jer sa linkova sa tog sajta ce vam doci authority = 0 a posetioc verovatno = nikad
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Slične teme

1. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.05.2012., 16:23
  2. body building
    Autor spparow u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.09.2007., 11:16
  3. BODY BUILDING
    Autor 76 u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.11.2004., 11:48

Pravila za slanje poruka