Koliko ljubavnika u zivotu zene...?

littlefoot

Aktivan član
Poruka
1.413
Cesto cujem price o nekim zenama da su *****, drolje, svakakva imena se jos tu koriste. Kao spavala sa ovim, onim...
E sad mene zanima: Recimo da zena ima 40 godina, koliki je broj ljubavnika koji je ona "smela" da ima, a da ne bude *****?
Ne govorim ovde o prostitutkama i naravno ne mislim na grupnjake, ni redaljke. Nego onako lepo u toku zivota. :D
...ili to mozda nema veze sa brojkama?:)
 
imam prijateljicu koja često menja muškarce i spavala je sa mnogo njih, ali ona svaki put iskreno veruje da je dotični pravi čovek, njenog života a i kao da ne ume da kaže ne, plašeći se da će ispasti smešna. Inače je jako OK devojka. A imam i drugu koja je bila sa malo njih, ali većinom iz koristi, tako da mi ova druga sa mnogo manje muškaraca više odgovara opisu *****. Sve je relativno
 
U svojoj zadnjoj recenici si dala odgovor, ali hajde da zanemarimo to i malo se pozabavimo brojkama...
Zaista, prilicno je relativno sta je za koga velika, a sta mala brojka...
Evo, recimo meni je cifra od 20 zena s kojima je jedan muskarac spavao, pa da kazem, normalna... Stavise, mozda cak i mala...
Uzmimo da je taj muskarac prvi odnos imao sa 18, a ozenio se sa 30, kao i da mu je njegova supruga zaista posljednja zena s kojom je spavao, sto znate i sami, cesto nema veze sa realnoscu...
I, neka je sa njom prije sklapanja braka bio godinu dana u vezi, tokom koje je takodje nije varao...
E, sad, ostaje dakle 19 partnerki u 11 godina...
Prostom matematikom dodje se do cifre 1,7 zena godisnje...
I, zar je to puno...???
Ma, dajte, molim vas...
Naravno, sve gore navedeno, odnosi se i na zene...
Smeta ti broj muskaraca/zena s kojima je tvoj partner prije bio, bez obzira da li je veliki ili mali...???
Ti samo imas nedostatak samopouzdanja:
a) Promijenio je mnogo zena/muskaraca... Sigurno ce tako na kraju i da bude sa mnom
b) Imao je malo zena/muskaraca... Sigurno ce pozeljeti da vidi kako je to i sa drugima

Dragi moji, sustina je u tome, ma kako vi to predstavljali sebi ili drugima...
 
Gazdarica:
U svojoj zadnjoj recenici si dala odgovor, ali hajde da zanemarimo to i malo se pozabavimo brojkama...
Zaista, prilicno je relativno sta je za koga velika, a sta mala brojka...
Evo, recimo meni je cifra od 20 zena s kojima je jedan muskarac spavao, pa da kazem, normalna... Stavise, mozda cak i mala...
Uzmimo da je taj muskarac prvi odnos imao sa 18, a ozenio se sa 30, kao i da mu je njegova supruga zaista posljednja zena s kojom je spavao, sto znate i sami, cesto nema veze sa realnoscu...
I, neka je sa njom prije sklapanja braka bio godinu dana u vezi, tokom koje je takodje nije varao...
E, sad, ostaje dakle 19 partnerki u 11 godina...
Prostom matematikom dodje se do cifre 1,7 zena godisnje...
I, zar je to puno...???
Ma, dajte, molim vas...
Naravno, sve gore navedeno, odnosi se i na zene...
Smeta ti broj muskaraca/zena s kojima je tvoj partner prije bio, bez obzira da li je veliki ili mali...???
Ti samo imas nedostatak samopouzdanja:
a) Promijenio je mnogo zena/muskaraca... Sigurno ce tako na kraju i da bude sa mnom
b) Imao je malo zena/muskaraca... Sigurno ce pozeljeti da vidi kako je to i sa drugima

Dragi moji, sustina je u tome, ma kako vi to predstavljali sebi ili drugima...

Eeee, svaka ti valja....
 
Sve je to tako lepo napisano, ali svi znamo da je in real life "malo" drugacije. Nazalost.
Pocela sam ovu temu, jer sam pre neki dan pricala sa komsinicom o tome, tj nju muci upravo ovaj problem.
Sta ce, devojka od 42 godine, nikad udavana, bez dece i sad ona okarakterisana od okoline kao *****.
Mislim, mozda je to samo ona strasna muska sujeta koja je pustila ovu pricu. Mozda joj neki od njih zavidi sto nije dozvolila da je neko "porobi".
Ovakvu problematiku nisam srela medju poznanicima sa zapada, ali, kako se ono kaze : sto juznije, to tuznije...
 
Tesko je uopštavati, istina, ali ipak in real life je to tako.

Kaze meni jedan moj prijatelj: "Važno je samo da ne sereš oko svoje kuće..."

A ipak, kad se u društvu sazna da je devojka imala neki određeni broj odmah krenu da je muntaju kao da je ološ. Bila prisutna bezbroj puta. Nažalost žena treba da je dovoljno pametna i da izbira iz različitih krajeva. Al šta da se radi kad je svet jedno malo selo.
 
littlefoot:
Tesko je uopštavati, istina, ali ipak in real life je to tako.

Kaze meni jedan moj prijatelj: "Važno je samo da ne sereš oko svoje kuće..."

i ako seres, radi to pametno da te ne bi uhvatili spustenih gaca :)


Price koje ljudi umeju da vode, te bila je sa ovim, te bila je sa onim , uzasno me naljute. Ebote ko da su dezurali ispod njenog kreveta i pisali recke.
Ako je nekome vaznije to sta ce tamo neki da pricaju od onoga sta cu ja reci ili kako mu je u vezi sa mnom, onda mi i ne treba takav i ne zelim da budem sa takvom osobom.
I jedno me uzasno nervira, ja bre nikada nisam pitala nekog mog decka koliko ih je bilo pre mene, nekako mi je bilo glupo postaviti to pitanje , a iskreno me nije ni ineteresovalo. Neke druge stvari su bitne da bih sa nekim bila u vezi, A gotovo svaki je mene pitao koliko ih je bilo pre njega.
 
нема то везе са бројем,а и оклина је немилосрдна.Кад те узму на зуб...
Једном давно сам био са "провјереном"курвом као средњошколац.Прије мене су као ..бали је моји другари.Дјевојка била НЕВИНА!Незаборавно искуство обзиром да ми је испричала толико смијешних детаља о неким заједничким познаницима и њиховој "стручности".
кад су ме питали многи послије јесм ли је кр.снуо ја на опште изненађење рекох да нисам па су ме прописно за..бавали.Послије јесам али ето , тако то иде....еби га сви је крес само ти ниси,па боље и слагати него испасти папак-једини то је та логика.А о намјештаљкама да не причамо типа:е нећеш,провалићу те да си *****...
 
Statistike kazu (one cuvene objave rezultata istrazivanja u casopisima) da zene u proseku imaju 10 ljubavnika u zivotu.
Prosek je naravno najdiskutabilnija stvar na svetu.
Evo napr. mojih 9 i od moje 2 najbolje drugarice po jedan znaci 11 podelimo sa tri da bismo nasli aritmeticku sredinu to je 3,67. However, ako uzmemo mojih 9 i od moje drugarice iz srednje Cece njenih 10 (ako ih nije bilo i vise), nas trenutni prosek je 9,5. Razlika izmedju 3,67 i 9,5 je stvarno ogromna. Ali to su proseci!
Moj licni prosek je iduci sa godinama bio ovakav: od 17. do 25. spavala sam sa trojicom - znaci 0,38 po godini. Za poslednje dve godine sa sestoricom - trojica godisnje. Sta ce biti za sledecih 27 godina - ko zna - mozda prosek bude 0,04 a to je jedan muskarac za 27 godina.
U tim istrazivanjima oni samo navedu da su ispitivali grupaciju od nap. 1000 zena od 18-50 godina. Sta je sa onima starijim ili mladjim? Gde zive ispitanici u gradu su vece sanse za skupljanje brojki, nego u selu (mmm.... muskarci brojke... mmm...).
Tako da statistiku treba uzimati sa rezervom.
I da zakljucimo ovu malu studiju:
1. Svi mi u proseku jedemo sarmu,
2. Radite to koliko vi mislite da treba,
3. ne obazirite se na "okolinu",
4. uvek imajte ukusa,
5. kao sto neko gore rece etikete dobija samo ona koju u stvari ne mogu da imaju i mogu samo da je mrze zbog toga 8) !
 
mene ovde interesuje samo ko su ti koji daju etikete?
i na koji nacin ti dodjes do njih?
nekako.. citam ovo sto ste pisali, znam o cemu pricate, ali mi i nepoznato
mislim da to sve zaivisi ISKLJUCIVO od kruga ljudi u kom se kreces...
zaista ne mogu da se setim da bi iko iz mog okruzenja (prijatelja, poznanika, rodbine) za ikoga rekao da je '*****' (ne govorim o profesionalkama)

ne znam da li me razumete, ali interesuje me koji su to 'neki' koji tako pricaju...
npr. ko bi to za mene mogao da prica?
za moju drugaricu?
ne znam ja takve...
druge su nam teme..
 
Da etiketira uglavnom voli drustvo u kom se kreces, pravi prijatelji to nikada nece raditi. To pocinje u srednjoj skoli, nastavlja se na faksu ili kasnije na poslu, gde je veca kolicina ljudi koje sreces svaki dan... I pricu krecu osobe koje imaju komplekse - zene ili neostvarene "fantazije" - muskarci.
Imala sam ja tako slucaj u firmi: jedan kolega je imao problema u porodici i ja sam mu se nasla da ga barem slusam kada ne umem drugacije da pomognem. I prodje ta frka i vise ga nisam vidjala ne privatno ni poslovno (on je radio u direkciji, ja u poslovnici) niti se cula sa njim. Mesec dana kasnije usla sam u vezu jednim deckom sa posla i sve je islo super. Posle nekog vremena (2 meseca) moj decko dolazi sa pricom kako je njemu onaj gorepomenuti rekao kako smo se on i ja kresnuli i kako sam dobra i sta ti ja znam. Dok sam se ja izobjasnjavala sa deckom... Vika, dreka... dok nismo spustili loptu i razmislili. Zakljucili smo da je ovaj u stvari hteo da bude samnom - pa su ti "problemi" koje je navodno imao bili izgovor da me vidi (mada ni u jednom trenutku ja nisam posumljala da se nesto desava, jer nista konkretno nije poskusao - ko bi pomislio da se neko zeza sa bolestima najblizih i sl.), ali je znao da nema nikakve sanse ni u snu i onda, ko veli, da napravi stetu nama dvoma, kada vec on nema koristi. E poludela sam, ko ne bi. Htela sam da mu razbijem kola, to mi je prvo palo na pamet, ali sam se suzdrzala. Ni dan danas posle godinu i po sa njim sam samo na "dobar dan", i svaki put kada mu prodjem pored kola dodje mi da ih bar izgrebem kljucem ako nista drugo.To je moja prica. E sada zamisli da se ta prica da sam "dobra" rasirila po firmi - a brzo bi islo, jer je intelektualna struktura 90%muskaraca u firmi na nivou lepljenja postera golih teta u garazi i kiseljenje kupusa u istoj. Mama i ja radimo u istoj firmi. Zamisli da je prica dosla do nje. Jer dok bi doslo do nje ne bi bio samo on u pitanju... Strasno. Da te ne opere ni Sava ni Dunav, a ni kriva ni duzna. Zato se ja vise ni sa kim ne druzim iz firme niti cujem. Pa ne znam kakvi da su problemi u pitanju neka svako resava svoje. Tu sam osam sati i pravac kuci svojim prijateljima.
Naravno i rodbina voli da se bavi tudjim "problemima". Njih ne mozes da biras, ali mozes da ih izbegavas.
 
bez obzira, muskarcima je bitno sa koliko mu je devojka bila. sto je red duzi, to su clanovi reda beznacajniji. zamenljiviji ili beznacajni. pa drage devojke, tu uvek lazite. bez obzira sta on pricao.time ga vi na neki nacin i muvate.kao kad on vama kaze nesto, sto je njemu nebitno a vama bitno.i lepo vam je.

a da li su zene losije u krevetu sa vecim brojem muskaraca(mislim stazom)? (kao da se smore, ohlade)
 
SimpleMe:
mene ovde interesuje samo ko su ti koji daju etikete?
i na koji nacin ti dodjes do njih?
nekako.. citam ovo sto ste pisali, znam o cemu pricate, ali mi i nepoznato
mislim da to sve zaivisi ISKLJUCIVO od kruga ljudi u kom se kreces...
zaista ne mogu da se setim da bi iko iz mog okruzenja (prijatelja, poznanika, rodbine) za ikoga rekao da je '*****' (ne govorim o profesionalkama)

ne znam da li me razumete, ali interesuje me koji su to 'neki' koji tako pricaju...
npr. ko bi to za mene mogao da prica?
za moju drugaricu?
ne znam ja takve...
druge su nam teme..


bas htedoh to da kazem....
 

Back
Top