Imala sam one night stand...

skoljkica90

Obećava
Poruka
94
i kajem se...
osecam se nekako prljavo i bezveze...
znam da ce se sad naci neko ko ce da kaze "posle j.. nema kajanja" ali mi je bas tesko....posebno zato sto se radi o jednom debilu koji mi je jasno pokazao da misli samo na sebe i da mu je jedino vazno da negde isprazni jjaja... :( :( :( :(
 
Ako ste koristili kondom, i ako nemas pojma ko je taj lik i nema ljudi koji se vezu....imash olaksavajuce okolnosti :) tj nece prichati po kraju "e znash onu malu iz crvenog solitera? uh kako sam joj ga sun`o" ...

Nemoj se osecati prljavo...Pokushala si da uraidsh neshto shto moze biti mnogo dobro, nije ispalo mnogo dobro i ***, sta sad da se radi...popij kaficu, i malo bolje proceni mushkarca sledeci put :)
 
i kajem se...
osecam se nekako prljavo i bezveze...
znam da ce se sad naci neko ko ce da kaze "posle j.. nema kajanja" ali mi je bas tesko....posebno zato sto se radi o jednom debilu koji mi je jasno pokazao da misli samo na sebe i da mu je jedino vazno da negde isprazni jjaja... :( :( :( :(
pa... to je i poenta ons-a... da zadovoljis svoju potrebu za seksom i nista vise, a sto si ti trazila?
 
u prvom postu je devojka napisala sta je dobila. Samim tim sto kaze da se oseca prljavo i jadno, znachi da nije trazila to shto je dobila....fin, normalan sex, strastven sex.

A shta za zenu ne spada u strastven, normalan sex? Jedna od mogucih varijanti je figurativnih 10 sekundi, tj taman onoliko koliko je njemu potrebno...Za druge varijante je mogla da mu kaze "NE, STANI" ako joj se ne svidza jer bi u protivnom bilo silovanje...

A shta i ja serem kad nisam balansirao mozak od jutros...
 
aha.... a ta poenta je da savrseno dovoljan osnovni in/out pokret, bez ikakve tehnike il' iceg, da bi ste bili prezadovoljni seksom :neutral:

bilo za zenom, bilo za shniclom, bilo sa kozom, bilo sa leshevima, bilo sa shupkom
... nema neke razlike

Joj nemo` me teras da razmisljam dok mi je mozak van vinkla :( Zavisi od mushkarca do mushkarca, al` za odredjen % se tako nekako svede...
 

Back
Top