frka mi je!

AnjaNS

Početnik
Poruka
41
Izgubila sam pre nedelju dana nevinost sa deckom do koga mi je stalo.Neke 4 godine smo bili the best friends i te varijante, pa se konacno dogodilo i to.Sve je super, mnogo mi se svidja osecaj, ali mi je zesca frka od trudnoce i polnih bolesti.Ne koristimo nikakvu zastitu, jer on kaze da zna sta radi, tj. vadi ga pre svrsavanja.Sa svakom devojkom sa kojom je spavao je koristio taj metod, mislim nisam bas ja toliki baksuz da zatrudnim, a imao je pre mene nekih 10-tak.
--Koliko je to siguran i pouzdan metod?
--pitanje za devojke:" koji je fazon sa plodnim i neplodnim danima, tj kada su plodni? I koliko je pouzdano da se uzdamo u to?"
--Kako se vi stitite?
 
Slusaj necu da izigravam briznu mamicu,ali momci nisu uvek u pravu.Iako on tvrdi da zna sta radi,svako moze da promasi.Verujem da ne bi zelela da se to tebi desi.Posavetuj se sa nekim ko ima iskustva,ali u cetiri oka. Veruj mi,bice ti lakse.
Sto se tice plodnih i neplodnih dana sve zavisi od osobe do osobe,ali prvih sedam dana pre menstruacije i sedam posle bi trebalo da budu sigurni.
Srecno!
 
Pa ovako stoje stvari: po novijim istrazivanjima zena je plodna samo nekih 2 sata u toku mesecnog ciklusa (negde na polovini) ali je problem sto sperma moze da zivi vise od nedelju dana u vagini,odgovara joj temperatura,vlaznost itd...Znaci ako se tucas 6 dana pre ovulacije i tip svrsi u tebe postoji mogucnost da zatrudnis. Evo ja karam svoju devojku skoro dve godine bez kondoma (sa kurtonom je sranje) i na svu srecu jos se nije desilo ono o cemu ne zelim da razmisljam. Sto se tice polnih bolesti, moras da verujes svom partneru, mada, on je spavao sa dosta devojaka pa bi bilo pametnije da ga nateras da ode do lekara. :wink:
 
JAO BRE!!! Vadjenje pre svrs...auuuuu bre! Veruj mi na rec, ejakulacija je toliko varljiva stvar da moze da te iznenadi ko nista na ovom svetu. Nece stici da ga uhvati a kamoli da ga izvadi. KONDOM!!! To ti je najprakticnija zastita. Stiti te i od trudnoce i od polnih bolesti (ne stavljamo mi to za dzabe). Sto se tice onih plod.-neplod. dana, tu bas i nisam neki expert, sacekaj da se neka devojka ukljuci u razgovor, ali bilo kako bilo nemoj da rizikujes. Ja bar ne bi na tvom mestu se igrao tako.But that's just me! :wink:
 
E da, jos jedna stvar, cak i bez svrsavanja, kada je **** u erekciji na vrhu se pojavi mala kolicina tecnosti koja moze u sebi sadrzati spermatozoide i isto moze biti prenosilac polnih bolesti. Zato se kondom stavlja pre bilo kakvog kontakta (one stvari) sa telom partnerke. Play safe :wink:
 
Guardian:
E da, jos jedna stvar, cak i bez svrsavanja, kada je **** u erekciji na vrhu se pojavi mala kolicina tecnosti koja moze u sebi sadrzati spermatozoide i isto moze biti prenosilac polnih bolesti. Zato se kondom stavlja pre bilo kakvog kontakta (one stvari) sa telom partnerke. Play safe :wink:
E hteo sam i to da kazem pa zaboravih :oops:
 
AnjaNS:
Izgubila sam pre nedelju dana nevinost sa deckom do koga mi je stalo.Neke 4 godine smo bili the best friends i te varijante, pa se konacno dogodilo i to.Sve je super, mnogo mi se svidja osecaj, ali mi je zesca frka od trudnoce i polnih bolesti.Ne koristimo nikakvu zastitu, jer on kaze da zna sta radi, tj. vadi ga pre svrsavanja.Sa svakom devojkom sa kojom je spavao je koristio taj metod, mislim nisam bas ja toliki baksuz da zatrudnim, a imao je pre mene nekih 10-tak.
--Koliko je to siguran i pouzdan metod?
--pitanje za devojke:" koji je fazon sa plodnim i neplodnim danima, tj kada su plodni? I koliko je pouzdano da se uzdamo u to?"
--Kako se vi stitite?

Kondom dabome.. jeste da mi nije omiljena stvar al nekad se mora...
probaj pilule :)
 
Jeda moja drugarica ima obicaj da kaze:"Svaki mi je dan plodan" i shodno tome se i ponasa. Prvo ga nateraj da ide kod lekara, posto postoji gomila bolesti koje muskarac moze da nosi, a da i ne zna da ih ima, onda vidi i ti kod lekara, pa kada budete sigurni da ste oboje zdravi, ostaje vam samo da izaberete izmedju kondoma i pilula. Pazi samo da ti pilule da iskusan ginekolog, da ne bi pocela da ti raste brada od njih. :wink:
 
e hvala vam na odgovorima do sada...te sve stvari sam znala i ja, rekoh neko ce mi nesto novo reci :))
tu varijantu da postoji neka tecnost pre glavne ejakulacije sam ja njemu i objasnila, ali neverovatno koliko je on siguran u sebe, pricala sam sa njim. I objasnjavala mu kako on moze da zna da neka od njegovih bivsi nije imala nesto?mozda on ima nesto, a da ni ne zna.Jer nekada nema simptoma, zarazen si.Moja drugarica je nesto bila navukla i godinu dana se lecila, a slucajno je otkrila.Nije imala nikakve simptome.I jos uvek nije skroz izlecena. Sex je super stvar, ali bedak je sve to sto ide uz njega.Cela ta frka... :)
 
Ma kakvo vadjenje,100% ces posle da se kajes,jer velike su sanse da zaglavis sa njim,nemoj da da te on toliko zajebava,nego vi,deco,koristite kondom!!!
 
E G bas me zasmejavas. I uvek si korak ispred. Valjda si zato G?

:arrow: Meni nikada nije pukao kondom, niti znam da se to nekome desilo, nije mi jasno odakle toliki strah? A sto rece G imas pilulu za dan posle u svakoj apoteci.

Samo nemoj da skaces itd. mozda uganes nogu :lol:
 
Nadam se, ma siguran sam da nece neplanirano. Prvo zbog deteta, ako ona nece ili ne moze da abortira, a ne zeli dete, a i zbog devojke. Ja volim decu.
 
AnjaNS:
Izgubila sam pre nedelju dana nevinost sa deckom do koga mi je stalo.Neke 4 godine smo bili the best friends i te varijante, pa se konacno dogodilo i to.Sve je super, mnogo mi se svidja osecaj, ali mi je zesca frka od trudnoce i polnih bolesti.Ne koristimo nikakvu zastitu, jer on kaze da zna sta radi, tj. vadi ga pre svrsavanja.Sa svakom devojkom sa kojom je spavao je koristio taj metod, mislim nisam bas ja toliki baksuz da zatrudnim, a imao je pre mene nekih 10-tak.
--Koliko je to siguran i pouzdan metod?
--pitanje za devojke:" koji je fazon sa plodnim i neplodnim danima, tj kada su plodni? I koliko je pouzdano da se uzdamo u to?"
--Kako se vi stitite?

Najpouzdaniji metod... kontraceptivna pilula.
Za pocetak ...ako si iz Beograda ..odes u Institut za majku i dete na Novom Beogradu...tamo otvoris karton na delu koji se zove adolescentska ginekologija...(od glavnih vrata zgrada desno...pored oftalmologa , drugi sprat).Otvoris karton kod dr Stankovica a ako ti je frka od muskarca ginekologa ...dr Perovic. Ona ti uradi analize hormona i vidi da li ti odgovaraju pilule... Prepise ti Mercilon , mada ako imas novca kupis najbolje i najmanje stetne (sa najmanjom dozom hormona ) Logest ...pijes ih svakog dana u isto vreme, postane ti koza cistija i meksa,menstruacije manje bolne i obimne... I potpuno se opustis u sexu....ali potpuno...ne stitis se vise od toga. Naravno ides redovno na kontrole i svake 2 godine pravis pauzu od po 3 meseca.
Ako zelis detaljnije informacije i svakako strucnije idi na http://www.femalelife.co.yu/
Sve najbolje....
 
hmmm...a ako sam iz NS kao sto i jesam? :))
hej devojke, molila bih malo detaljnije te plodne i neplodne dane, mislim znam da nedelja dana pre i posle menstruacije su neplodni?ali dalje...druge 2 nedelje u mesecu su plodne?? mislim da nisu? ali koji dani jesu? :?:
bas sam veceras pricala sa drugom jednim, on je sa devojkom 3 godine i nikada nikakvu zastitu nisu koristili, i negde u februaru ove godine je zakacila. Devojka je abortirala (ako nekoga zanima abortus je 50e). Ali to im je bio takav stres da je to strasno, kako i ne bi. Oboje su bili izgubljeni, nervozni, nisu spavali nocima, ma haos. :shock:
 

Back
Top