Заостала српска младеж

Pogledaj rezultate ankete: ...

Glasova
60. Ne možete glasati na ovu anketu
  • БРАТЬЯ НА ВЕК

49 81,67%
  • Подржавам америчке банту црнце и заставу коју носе на дресу

11 18,33%
Strana 1 od 15 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 362

Tema: Заостала српска младеж

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano Заостала српска младеж

Интересантна сцена у Арени данас. Финале Србија-Русија универзитетског такмичења у кошарци, 20 000 људи. Ни трага од хулигана, делија, гробара, образоваца, сторојева и осталих носилаца назадних идеја. 20 000 углавном младних волонтера, студената, омладине и љубитеља спорта.

Сташно је било гледати скандирање Срба током целог меча ''Русија'', на шта око 200 Руса одговара ''Србија''. Добацивање студената ''РОССИЯ-СЕРБИЯ''. Истицања лика Владимира Владимировича од стране руских студената на шта аплаудира цела Арена је било такође срамно. Заједничко певање Косову, недозвољавање домаће публике да се започне церемонија додељивања медаља због наопачке окренуте руске заставе... И на крају врхунац свега, 20 000 звиждука америчкој селекцији која је освојила треће место, односно нашла се испод српске и руске тробојке. Тешко је било гледати мајку са дететом од 13, 14 година поред мене која псује све америчко и виче Путиновој банди, а није ни крезуба ни брката радикалка. Непристуство навијача који су одавно познати по нискости и примитивизму даје још дубљи печат овом скандалу који има огроман утицај у српском друштву.

Са каквим утиском о нашој земљи ће се вратити амерички студенти својим кућама и на који начин замишљамо да се оваквим понашањем уђемо у модерне токове времена и простора? Да ли ће се председник Тадић извинити?

Куда иде овај свет, када ће примитивизам бити превазиђен у нашој земљи и докле ће изманипулисана јавност спречавати продор свега цивилизацијског и напредног?
    Poslednji put ažurirao/la manje_zlo : 12.07.2009. u 01:07
    Србија никада није ратовала са највећом светском силом. Русија је наш пријатељ.

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Podrazumevano Re: Заостала српска младеж

.............secaju se ljudi 78 dana u podrumima ,nishta neobichno ..................
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Citat Original postavio manje_zlo Pogledaj poruku
    Интересантна сцена у Арени данас. Финале Србија-Русија универзитетског такмичења у кошарци, 20 000 људи. Ни трага од хулигана, делија, гробара, образоваца, сторојева и осталих носилаца назадних идеја. 20 000 углавном младних волонтера, студената, омладине и љубитеља спорта.

Сташно је било гледати скандирање Срба током целог меча ''Русија'', на шта око 200 Руса одговара ''Србија''. Истицања лика Владимира Владимировича од стране руских студената на шта аплаудира цела Арена је било срамно. Заједничко певање Косову, недозвољавање домаће публике да се започне церемонија додељивања медаља због наопачке окренуте руске заставе... И на крају врхунац свега, 20 000 звиждука америчкој селекцији која је освојила треће место, односно нашла се испод српске и руске тробојке. Тешко је било гледати мајку са дететом од 13, 14 година поред мене која псује све америчко и виче Путиновој банди, а није ни крезуба ни брката радикалка. Непристуство навијача који су одавно познати по нискости и примитивизму даје још дубљи печат овом скандалу који има огроман утицај у српском друштву.

Са каквим утиском о нашој земљи ће се вратити амерички студенти својим кућама и на који начин замишљамо да се оваквим понашањем уђемо у модерне токове времена и простора? Да ли ће се председник Тадић извинити?

Куда иде овај свет, када ће примитивизам бити превазиђен у нашој земљи и докле ће изманипулисана јавност спречавати продор свега цивилизацијског и напредног?

....pa zar je to demokratska Srbija....

p.s. Hoce hoce, djubre ce se izviniti .... govnarski i podanicki je to mentalitet
    A Mari usque ad Mare

Elita Waterfall (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2005.
    Pol
    ženski
    20.837
    Reputaciona moć
    820

Pitaj Amerikance
    SUDIJA : OLUJA JE UDRUZENI ZLOCINACKI PODUHVAT!

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Nije opravdanje bilo koga vredjati a kamoli sportiste,koji nemaju nikakve veza sa politikom.Ali izgleda da smo mi narod koji nikad ne zaboravlja,tako da ne sme da vas cude takve stvari...

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Сташно је било гледати скандирање Срба током целог меча ''Русија'', на шта око 200 Руса одговара ''Србија''. Истицања лика Владимира Владимировича од стране руских студената на шта аплаудира цела Арена је било срамно. Заједничко певање Косову, недозвољавање домаће публике да се започне церемонија додељивања медаља због наопачке окренуте руске заставе... И на крају врхунац свега, 20 000 звиждука америчкој селекцији која је освојила треће место, односно нашла се испод српске и руске тробојке. Тешко је било гледати мајку са дететом од 13, 14 година поред мене која псује све америчко и виче Путиновој банди, а није ни крезуба ни брката радикалка. Непристуство навијача који су одавно познати по нискости и примитивизму даје још дубљи печат овом скандалу који има огроман утицај у српском друштву.

Zaista strasno,,,uzasno...katastrofa...zar ni posle deset godina nevidjene prozapadne i proamericke kao i antiruske kampanje i silnih para ulozenih u ispiranje mozga srpskoj mladezi to nije dalo malte ne nikakve rezultate....stvarno strasno,uzasno i prava katastrova za DS-G17-LDP-LSDV i njihove zapadne sponzore !
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku

p.s. Hoce hoce, djubre ce se izviniti .... govnarski i podanicki je to mentalitet
    Sva je sreca sto je to `djubre` na celu ove nase Srbije,bar nam ne dolaze deca kuci u limenim mrtvackim sanducima,sa Kosova,iz Bosne,Hrvatske,Slovenije...!Svasta zivi u ovoj zemlji Boze me sacuvaj......

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Citat Original postavio MuskoSamBre Pogledaj poruku
    Zaista strasno,,,uzasno...katastrofa...zar ni posle deset godina nevidjene prozapadne i proamericke kao i antiruske kampanje i silnih para ulozenih u ispiranje mozga srpskoj mladezi to nije dalo malte ne nikakve rezultate....stvarno strasno,uzasno i prava katastrova za DS-G17-LDP-LSDV i njihove zapadne sponzore !
    Ja ne znam stvarno ko vodi anti rusku kampanju u Srbiji...

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Citat Original postavio halix Pogledaj poruku
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Sva je sreca sto je to `djubre` na celu ove nase Srbije,bar nam ne dolaze deca kuci u limenim mrtvackim sanducima,sa Kosova,iz Bosne,Hrvatske,Slovenije...!Svasta zivi u ovoj zemlji Boze me sacuvaj......
    Naravno!
    Sada imamo sopstvenu policiju koja ubija našu decu na ulicama ako pređu na crveno!
    Napredak bato!
    raniej smo morali da idemo u Hrvatsku ili Bosnu da poginemo- a sada na Terazijama.

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

pa zar ja da ti otvaram oci sine Brute
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

A zasto mislis da su to bili samo mladi!?
    Najlakse je reci mladi su krivi...
    Te mlade nisu vaspitavali vukovi nego njihovi roditelji dakle odrasli, a i koliko znam nije bilo samo mladih bilo je i te kako matoraca

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Сташно је било гледати скандирање Срба током целог меча ''Русија'', на шта око 200 Руса одговара ''Србија''. Добацивање студената ''РОССИЯ-СЕРБИЯ''. Истицања лика Владимира Владимировича од стране руских студената на шта аплаудира цела Арена је било такође срамно. Заједничко певање Косову, недозвољавање домаће публике да се започне церемонија додељивања медаља због наопачке окренуте руске заставе... И на крају врхунац свега, 20 000 звиждука америчкој селекцији која је освојила треће место, односно нашла се испод српске и руске тробојке. Тешко је било гледати мајку са дететом од 13, 14 година поред мене која псује све америчко и виче Путиновој банди, а није ни крезуба ни брката радикалка. Непристуство навијача који су одавно познати по нискости и примитивизму даје још дубљи печат овом скандалу који има огроман утицај у српском друштву.

Nije opravdanje bilo koga vredjati a kamoli sportiste,koji nemaju nikakve veza sa politikom.Ali izgleda da smo mi narod koji nikad ne zaboravlja,tako da ne sme da vas cude takve stvari...
    Hahahah druskane,da mi ne zaboravljamo ne bi oni zivi dosli do bg-a sta su nam sve napravili.......zaboravljamo itekako.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

20 iljada je islo da gleda neke anonimuse i poluamatere koji ucestvuju na tom smesnom takmicenju , stvarno kuda ide ovaj svet
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku

Ал ових 12 америчких кошаркаша и њихови тренери ће носити лоше утиске из Србије иако се БоТа извини. Шта ћемо са њима

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Naravno!
    Sada imamo sopstvenu policiju koja ubija našu decu na ulicama ako pređu na crveno!
    Napredak bato!
    raniej smo morali da idemo u Hrvatsku ili Bosnu da poginemo- a sada na Terazijama.
    Jel to Tadic ubija na semaforima?

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    20 iljada je islo da gleda neke anonimuse i poluamatere koji ucestvuju na tom smesnom takmicenju , stvarno kuda ide ovaj svet
    Da, zamisli, odesh na je*enu Univerzijadu da kao gledash neke tekme...

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku

Hahahah druskane,da mi ne zaboravljamo ne bi oni zivi dosli do bg-a sta su nam sve napravili.......zaboravljamo itekako.
    Dokle cete vi stici sa takvim nacinom razmisljanja da mi je da znam...

Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Ни ја нисам имао везе са политиком па ми је пукао прозор у соби за време бомбардовања и чекао сам ћалета 78 дана да се врати кући.

Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio dr Steve Pogledaj poruku
    A zasto mislis da su to bili samo mladi!?
    Najlakse je reci mladi su krivi...
    Te mlade nisu vaspitavali vukovi nego njihovi roditelji dakle odrasli, a i koliko znam nije bilo samo mladih bilo je i te kako matoraca
    Не знаш ко је гори, стари крезуби радикали са беџевима или мржњом надојена омладина... Ужас

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

Ал ових 12 америчких кошаркаша и њихови тренери ће носити лоше утиске из Србије иако се БоТа извини. Шта ћемо са њима
    ....inache da su im pljeskali expresno bi ushli u EU ,ma ovajdili su se oni ovde o neke lokalne krwe tako da im nije bilo loshe ,izmorile ih pa su zato izgubili od rusa ..........
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    359

Не знаш ко је гори, стари крезуби радикали са беџевима или мржњом надојена омладина... Ужас
    E to si u pravu!

Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Можеш мислити 20 000 људи воли спорт у регроградној Србији... Катастрофа... Иди боље мери време на сто метара

Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

E to si u pravu!
    Ја сам увек у праву

Elita Navar (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ne razumem..zasto je to ..primitivizam?

Slične teme