Uhvati frajera na bebu

safari autobus

Primećen član
Banovan
Poruka
547
Obraćam se svim sestrama, svima nama koje smo zaslužne ljudskome rodu .
Svim sestrama pripada delić sreće, ma kako nas muškarci delili na lepe i manje lepe, zgodne i manje zgodne, poželjne ili odbojne .
A zbog muškog skota, ne treba patiti.
Ne treba ni žaliti, jer mi smo mnogo jače.
S druge strane, ne možemo bez njih, muškaraca i zaštitnika.
I ako im je telesno zadovoljavanje, nagonsko održanje, to ne treba da bude prepreka koja toliko smeta nama, ženama.
Mnoge sestre ne razumeju prostu psihu muškoga pola, što dovodi do usamljenosti i gorke patnje.
Svaka od nas je lepa za svakog od njih i ne treba se dvoumiti izmedju njih.
Ako je ružan, ne znači da će biti loš.
Ako je lep, ne znači da će biti dobar.
A svaki se da kontrolisati i ako misli da nas poseduje.
To je jedan od ključeva kojim se da otvoriti svaki muškarac i pospremiti iznutra .
Znajte da kada naučite rutinu njihove posesivnosti, kontrolisaćete ih poput lutke na koncu .
A sada da se uhvatim teme ove diskusije ; kako uhvatiti frajera na bebu ?
I ako smo u vezi sa njima ( muškarcima ), svi oni imaju nagonsku želju ka drugim ženama i da bi ih sačuvale za sebe, prvi od koraka je da mu rodimo dete.
Ako ne znaš kako, draga moja sestro, onda čuj par saveta :
Prvi i prostiji je da ga slažeš za dane menstruacije i dozvoliš da svrši u tebe kada su plodni dani.
Drugi je zanimljiviji ; slažeš ga da si trudna (sve ti ovo pričam, draga sestro u periodu do 3 maseca najviše, zabavljanja sa muškarcem ; ne zaboravi da ne treba čekati i okolišati, jer svi se oni posle svedu na jednu rutinu dosade ) i posle rutinski dozvoliš da svršava u tebe jer nema bojazni, a sex nam naravno treba .
Ovom temom sam htela da se dotaknem jednog od naših problema, a za druge ću već pisati.

ps. Tema o ljubavnicima je zasebna i o njoj će već biti reči
 
Obraćam se svim sestrama, svima nama koje smo zaslužne ljudskome rodu .
Svim sestrama pripada delić sreće, ma kako nas muškarci delili na lepe i manje lepe, zgodne i manje zgodne, poželjne ili odbojne .
A zbog muškog skota, ne treba patiti.
Ne treba ni žaliti, jer mi smo mnogo jače.
S druge strane, ne možemo bez njih, muškaraca i zaštitnika.
I ako im je telesno zadovoljavanje, nagonsko održanje, to ne treba da bude prepreka koja toliko smeta nama, ženama.
Mnoge sestre ne razumeju prostu psihu muškoga pola, što dovodi do usamljenosti i gorke patnje.
Svaka od nas je lepa za svakog od njih i ne treba se dvoumiti izmedju njih.
Ako je ružan, ne znači da će biti loš.
Ako je lep, ne znači da će biti dobar.
A svaki se da kontrolisati i ako misli da nas poseduje.
To je jedan od ključeva kojim se da otvoriti svaki muškarac i pospremiti iznutra .
Znajte da kada naučite rutinu njihove posesivnosti, kontrolisaćete ih poput lutke na koncu .
A sada da se uhvatim teme ove diskusije ; kako uhvatiti frajera na bebu ?
I ako smo u vezi sa njima ( muškarcima ), svi oni imaju nagonsku želju ka drugim ženama i da bi ih sačuvale za sebe, prvi od koraka je da mu rodimo dete.
Ako ne znaš kako, draga moja sestro, onda čuj par saveta :
Prvi i prostiji je da ga slažeš za dane menstruacije i dozvoliš da svrši u tebe kada su plodni dani.
Drugi je zanimljiviji ; slažeš ga da si trudna (sve ti ovo pričam, draga sestro u periodu do 3 maseca najviše, zabavljanja sa muškarcem ; ne zaboravi da ne treba čekati i okolišati, jer svi se oni posle svedu na jednu rutinu dosade ) i posle rutinski dozvoliš da svršava u tebe jer nema bojazni, a sex nam naravno treba .
Ovom temom sam htela da se dotaknem jednog od naših problema, a za druge ću već pisati.

ps. Tema o ljubavnicima je zasebna i o njoj će već biti reči

Gomila proizvoljnih ocena i krajnje nezrelo i pokvareno razmisljanje.
Jadna je ta zena koja na bebu hvata muskarca.
 
Gomila proizvoljnih ocena i krajnje nezrelo i pokvareno razmisljanje.
Jadna je ta zena koja na bebu hvata muskarca.

Apsolutno se slazem. Ogavno razmsljanje. Koliko mozak treba da ti je u ***** da bi imala takav stav? Jedan od razloga postoja kondoma su osobe kao ti.

Hvatanje frajera na bebu je kao kradja iz tudjeg chepa jeeer siii jeebeenooo piiichkaaa da zasuchesh rukave i uchinish neshto od sebe!

Zena koja ne moze svojom licnoscu da zadrzi mushkarca, tog istog i ne zasluzuje. Isto vazi i za mushkarca.

A ti se usudi i prospi prichu kako je zivot jedna velika nepravda...yeah right...
 

Back
Top