Кад се враћа Шешељ у Србију

Калуђер

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.556
E a kad se vraća?
Па види то ти је занимљиво питање, а ја ко велим, да не спамујемо ону тамо тему око разно разних идеологија, реко да отворим нову.

Ја сам свој тип изнео и на овом форуму а и на другим, па реко да видимо шта људи овде кажу а остане и записано ко је био у право а ко не, за покољења.

Елем ево мог типа (додуше са другог форума) ал и овде је пренесен
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=10294970&postcount=166
а сад есклузивно и у посебној теми:

Симатично си ово написао (вечерас ми све нешто симпатично), иако додуше ниси ништа ново реко. Ал овај детаљ ми је изузетно симпатичан: Једино ако дође Шешељ ...
Јер ми се чини да се о томе до сад није овде није писало.
А могла би се и каква тема отворити.
Мој тип је следећи, а везано за Шешељев долазак:
Усвајање статута Војводине
Након тога расписивање избора
А онда након неких 6 месеци до годину дана Шешељев повратак


Ето ви изволите па се изјасните, ја би радо прихватио и коју опкладу, ал не знам дал је у складу са правилником форума
 
Sto pre to bolje. I kao sto rece Seselj onaj ko je ubio Djindjica kroz nekoliko godina imace slavu Gavrila Principa :lol:
SESELJ2.jpg
 
Хм да није било овог додатног суђења вратио би се већ
а сада када Флорес осудише на новчану казну због исте ствари
коју сада на додатном суђењу њему спочитавају

типујем и ја отприлике као и ти
са том разликом
1 социјални удар
2 покушај гашења Републике Српске
3 избори
4 повратак Шешеља
 
Nikad.
I ne treba nam.

Poglavica Ludi Konj bi samo naneo stetu postignutom zivotnom standardu, uveo bi nas u nove ratove, sankcije, restrikcije, redove za ulje i secer, slao bi decu na front....

Psihopata neka ostane tamo gde je. I on tamo uziva u direktnom prenosu i u svom privatnom ratu sa sudijama i tuzilastvom. I nama lepo sto nije ovde. Svima lepo.

:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top