Isti Ascendent, isti stepen!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Isti Ascendent, isti stepen!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Isti Ascendent, isti stepen!

Pre par dana sam citala da osobe sa istim Ascendentom (npr. 10 stepeni Skorpiona, oba) imaju slicne zivotne puteve.

Moj ascendent je na 13'50 Vage: poznam dve osobe i mislim da tu ima malo istine.

Sta mislite Vi?

Mozda ne znate, da princ Charles i njegova Camilla imaju isti AC u Lavu; njegov stric Edward je imao skoro isto kao i njegova Wallis, itd.

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1578

Podrazumevano Re: Isti Ascendent, ist stepen!

Па сад...мислим да зависи много и од диспозитора.
    Дакле, у ком знаку је Венера, па ако је у истом, још и можемо да верујемо у сличан животни пут...међутим, чак ни сам знак Венере не може рећи све...ту су и аспекти и позиција Венере....неке генералне ствари могу људе са истим асцедентом да захвате у исто време, тачније да им се истовремено пружи прилика, али ко ће је искористити зависи од читавог натала.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Isti Ascendent, ist stepen!

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Па сад...мислим да зависи много и од диспозитора.
    Дакле, у ком знаку је Венера, па ако је у истом, још и можемо да верујемо у сличан животни пут...међутим, чак ни сам знак Венере не може рећи све...ту су и аспекти и позиција Венере....неке генералне ствари могу људе са истим асцедентом да захвате у исто време, тачније да им се истовремено пружи прилика, али ко ће је искористити зависи од читавог натала.
    Normalno! Jos je bolje, ako su slicni aspekti, a to je vec stvar sinastrije.

To sam procitala u knjizi "Astroloski recnik" od Zdenke Andrijic (ona zivi na Korculi, gdje je ziveo i Mile Dupor, a bas je njoj preporucio, da se bavi Astrologijom).
    Posle toga sam se setila dveh osoba sa 13 stepeni Vage: jedna ima Veneru u Skorpionu u 2.kuci, druga je dupla Vaga, Venera u Devici u 12.kuci. Moja Venera je u Biku, 8.kuca. Nesto sam racunala i dosla do nekog zakljucka, da su se dogadjale drukcije stvari, a u isto vreme. Sama na to nikad ne bi pomislila, jer postoje cak i blizanci, gde se ne dogadja sve u isto vreme.

Ja bas i ne citam mnogo astroloske knjige, osim Astromedicinu od Dupora i "The best way to learn Astrology" od Joan McEvers in Marion March. Meni se svidjaju knjige, gde je mnogo Natalnih karti i objasnjenja, kako i zasto se nesto dogadja ili se dogodilo.

LP

Slične teme

1. Svi smo mi isti?
    Autor nemcoi u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.03.2010., 00:33
  2. Isti...
    Autor sevilja u forumu Politika
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 23.08.2007., 23:09
  3. isti pol?
    Autor dobra vila u forumu Ljubav i seks