Медведев показао кованицу светске супер-валуте

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
155494444.jpg


На састанку Г8 Медведеву је презентован пробни примерак новчића светске супер-валуте:

http://en.rian.ru/russia/20090710/155494340.html


Coin-1.jpg
 
Тако то почиње, а некад се на то није смјело ни помислити, мистер долар је био неприкосновен. Ово још ништа не значи али је "знаковито". Када су нам деведесет и неке приказивали припаднике УЧК, а широј јавности су били непознати, већина нас се смијала (укључујући и мене). Дође вријеме, све се преокрене!
 
Мене фасцинира колико појединци покушавају да минимизирају руски утицај у свету који је све већи и већи.

Али људи, тргните се, Русија је нова супер-сила.

Амери се угушише у кредитима.

Руски дуг је нула!

Нећете веровати како ће се државе ЕУ брзински окретати њима, Русима и Кинезима који су и у војном савезу.
 
155494444.jpg


На састанку Г8 Медведеву је презентован пробни примерак новчића светске супер-валуте:

http://en.rian.ru/russia/20090710/155494340.html


Coin-1.jpg

Па Меда је само ПОКАЗАО шта покушавају да ураде, шта су му "презентовали"... није рекао ни ЏА ни БУ... једноставно ОБЕЛОДАНИО...хехехехе..:hahaha: пропаст УСА $
 
Па Меда је само ПОКАЗАО шта покушавају да ураде, шта су му "презентовали"... није рекао ни ЏА ни БУ... једноставно ОБЕЛОДАНИО...хехехехе..:hahaha: пропаст УСА $

Nema tu nikakve propasti po USA.Oni sto vode USA i imaju cilj pravljenja jedne valute za citav svet.
 
Koji Rusi kad Rusijom drmaju jevreji .

Који Јевреји? ;)

И за Медведева су причали да је Јеврејин, а на крају се човек појавио у православној цркви кад су постављали новог патријарха и крстио се лепо са три прста.;)
 
Који Јевреји? ;)

И за Медведева су причали да је Јеврејин, а на крају се човек појавио у православној цркви кад су постављали новог патријарха и крстио се лепо са три прста.;)

Pa svi milijarderi su im jevreji. Ko ima pare taj i upravlja. Tako je svuda.
 
Одакле ти тај податак да су им сви милијардери Јевреји?
Мислим, није тачан податак.

Pa velika vecina. 90% sigurno. Cak sam ovde procitao na nekoj temi kako se neko raduje zato sto Lukoil otvara rafineriju u USA i kako eto Rusi sada tamo ulaze a Lukoil drze jevreji.
 
Pa velika vecina. 90% sigurno. Cak sam ovde procitao na nekoj temi kako se neko raduje zato sto Lukoil otvara rafineriju u USA i kako eto Rusi sada tamo ulaze a Lukoil drze jevreji.
Ма није ти меродаво читање на форуму...па на форуму су писали и за Медведева да је Јеврејин и то са великом дозом сигурности, а човек је чистокрвни Рус-православац.

Свшта лупетају да би умањили утицај и значај Руса и Русије.
 

Back
Top