Tinejdzeri i inostranstvo

Poruka
17.135
Dakle emojte da nam premestate temu na pdf za skolovanje nego nek ostane ovde jer je usko vezana za tinejdzere...Molim lepo;)
Da ne bismo spamovali temu Zasto NEbiste voeli u inostranstvo ovde cemo pisati zasto bismo voleli koje su nase zelje, ocekivanja povodom toga....
Evo izvolte, necu prvi da se falim:mrgreen:
I da ne samo vezano za kulturu vec i skolovanja, gde biste voleli?Sta ocekujete?
 
Poslednja izmena:
Pa prvo zelim da upoznajem provod, tj. nocni zivot, onda kulturu, narod, istoriju, uvek kada zelim neshto da posetim ja pre toga dobro prouchim to mesto, i uvek su neki novi utisci, ipak svaki grad nosi neshto svoje...
Dalje, zelim da kada se vratim u Srbiju, da ponesem sa sobom pozitivne utiske, energiju, bla, bla...
Party all the time... :zurka:
 
ja ne bih nigde, mnogo volim svoju zemlju srbiju.
ne mogu da zamislim sebe van ovih granica, pa chak ni na letovanju. imam dunav.
u srbiji je sve divno i savrsheno da nikada u zivotu nisam ni pomislila da odem odavde.
shkolstvo je fenomenalno, drugi narodi su glupi. ja sam pametna srpkinja i ponosna zbog toga. amerikanci su glupi.

idem sad da legnem u svoj srpski krevet.

ako bih bash morala negde u inostranstvo, neka to bude kosovo. jeste daleko, ali sredicu vizu.
prosto srce da mi bude puno kada mi neko kaze da sam kosovarka.
ah, vec sam srecna koliko lepo zvuchi:
kosovarka <3
 
Hrk,pu!Ovako...Kada sam razmišljao o gradu u kojem mogu da:gledam na reku(ili more,zašto da ne)i planine,žderem i ločem kao stoka,imam aerodrom u blizini,nemam problema zbog Pravoslavne vere,budem udaljen od glavnog grada,ne gledam katoličku gradnju koja mi bespotrebnim detaljima bode oči,dajem mito zaposlenima u državnim ustanovama u slučaju da dođe do belaja,bajsom pređem sa kraja na kraj za maximum sat vremena...Rezultat je bio Solun.:zaljubljena:Da ne bi razvezivao pojedinačno,sve gore navedno sliveno je u taj grad.Da,zaista sam se upalio da odem tamo,do te mere da ću od septembra učiti grčki jezik.
Druga solucija je definitivno italijanski grad(tj.luka)Bari.Znam,pojedine stvari u njemu nedostaju(kao npr.mito i gledanje planine)al' nešto me vuče ka tamo,'bem li ga šta.Jedan deo me neodoljivo podseća na Petrovaradin(još kad bi Novosađani imali takve puteve,gde bi Hunima sreći bio kraj),drugi na kraljevački kej pored Ibra...Jedino me more ne seti ni na šta,davno nisam bio tamo.:confused:
u srbiji je sve divno i savrsheno da nikada u zivotu nisam ni pomislila da odem odavde.
shkolstvo je fenomenalno, drugi narodi su glupi.
Ubij se!:dash:
prosto srce da mi bude puno kada mi neko kaze da sam kosovarka.
ah, vec sam srecna koliko lepo zvuchi:
kosovarka <3
Veruj mi,nije to kompliment.:lol:
 
AAAAAAAA?
Vi meni nesto niste uredu!!!!! Ne volite da putujete ja obozavam. Do sada sam imao priliku da posjetim dosta zemalja..........Posto sam iz CG vrlo rado bih se preselio negdje drugdje, ali nmg da vjerujem da nemate zelje da putujete i upoznajete nesto novo :dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
Na mene najveci utisak je ustavio Bankog!!
 
ja ne bih nigde, mnogo volim svoju zemlju srbiju.
ne mogu da zamislim sebe van ovih granica, pa chak ni na letovanju. imam dunav.
u srbiji je sve divno i savrsheno da nikada u zivotu nisam ni pomislila da odem odavde.
shkolstvo je fenomenalno, drugi narodi su glupi. ja sam pametna srpkinja i ponosna zbog toga. amerikanci su glupi.

idem sad da legnem u svoj srpski krevet.

ako bih bash morala negde u inostranstvo, neka to bude kosovo. jeste daleko, ali sredicu vizu.
prosto srce da mi bude puno kada mi neko kaze da sam kosovarka.
ah, vec sam srecna koliko lepo zvuchi:
kosovarka <3

Nisi chista..:rtfm:
 
ja ne bih nigde, mnogo volim svoju zemlju srbiju.
ne mogu da zamislim sebe van ovih granica, pa chak ni na letovanju. imam dunav.
u srbiji je sve divno i savrsheno da nikada u zivotu nisam ni pomislila da odem odavde.
shkolstvo je fenomenalno, drugi narodi su glupi. ja sam pametna srpkinja i ponosna zbog toga. amerikanci su glupi.
idem sad da legnem u svoj srpski krevet.

ako bih bash morala negde u inostranstvo, neka to bude kosovo. jeste daleko, ali sredicu vizu.
prosto srce da mi bude puno kada mi neko kaze da sam kosovarka.
ah, vec sam srecna koliko lepo zvuchi:
kosovarka <3

Ma ne, Ameri su najbolji narod na svetu. Tako su sjajni, mislim da svi treba da se ugledamo na njih. Nemaju oni najgore shkolstvo na svetu koje zaglupljuje decu i uchi ih da budu smrdljivi shovinisti i rasisti koji ne treba da veruju nikome ko nosi turban, a narochito ne treba da znaju kako se zovu neke tamo bedne, nebitne zemlje koje se nalaze van saveznih granica. Evropa? Jel to neka drzhava? Najbitnije je da oni znaju blistavu istoriju svoje zemlje, koja ne postoji ni 4 veka, a vetj je uspela da pochini vishe zverstava nego sve ostale drzhave na svetu zajedno. (tj, nije, to je sve propaganda protiv ove vishe nego sjajne zemlje). Takodje se podrazumeva da ovo nije drzhava koja je nastala naseljavanjem najgorih robijasha na tu teritoriju, niti je zapochela svoje postojanje pobunom protiv matichne teritorije, u kojoj, uzgred, nije zhivote izgubilo toliko mnogo ljudi. Niti je na teritorije te drzhave izbio gradjanski rat, jer je polovina stanovnishtva smatralo kako je ropstvo dobra i korisna stvar, niti i dalje veliki deo stanovnishtva i dalje deli taj stav. Ne, nishta od ovoga nije tachno. Amerika je zemlja mogutjnosti, ljudi, kako to ne shvatate? :dontunderstand: A upravo najvetja zhivotna mogutjnost tamo je da se pogine, ali ne pre nego shto vas siluju, muche i opljachkaju. Pa sjajno, treba svi da se preselimo tamo, eto, tamo ulicama teche med i mleko... :roll:
 
A dobro nije rekla da ce da ide na izlet u centar Tirane :hahaha:
Isla bih i ja na Kosovo...ranije...al' sa bazukom, ne sa vizom :D

shto? ja bash volim moju bracu kosovare.
ulepshavaju mi grad.

da kosovarima sijaju ochi, smederevo bi bilo kao las vegas! <3

znash kako znam da su mi prijatelji? gde god da se okrenem, njih je k'o govana...uvek- i kad sam tuzna i kad sam srecna...to su prijatelji ;)
 

Back
Top