kako do većih grudi

goodday:
ne trebaju ti vece grudi...postoji dovoljno mushkaraca koji se ne loze na to.....
da li si sigurna da zelish da ti svi bulje u sise dok prichaju sa tobom....mislim da nisi

Da,bas tako... Sinoc na rodjendanu 202-ojke,ja bila u crnoj providnoj tesnoj majci i prilazi mi decko, onako mrtav pijan i pita da li imam upaljac i ja kazem da nemam, A da ne zaboravim da je to bilo u trenutku kad je pesma prestala,i on onako na sav glas:"ALI ZATO IMAS DOBRE SISE,ZAR NE BOJANE?"
Tako da... PONEKAD JE MNOGO BOLJE IMATI MANJE SISE!!!
 
Ma nije bre, valjda treba da se zna sta je zensko, a sta musko. Ja sam ipak za vece grudi, nego za "sake jada", kako to kaze moja drugarica za svoje grudi :D
Ne znam koliko imas godina, ali nemoj da gubis nadu, rastu one :D
Naravno, mega brus, ali sto tacnijeg broja i super!
 
Mala budala:
a girl:
Pitanje je jednostavno sta radite kako bi grudi izgledale veće.Koje vrste brushaltera koristite,koja odeća vizuelno uvećava grudi.

Jao,ti bi do vecih,a ja do manjih...

Inace,koristi mega brus

Мега брус само понекад.
Иначе је без везе: изгледају набуџено, а кад се скинеш дечко ти се разочара...
 
Mala budala:
goodday:
ne trebaju ti vece grudi...postoji dovoljno mushkaraca koji se ne loze na to.....
da li si sigurna da zelish da ti svi bulje u sise dok prichaju sa tobom....mislim da nisi

Da,bas tako... Sinoc na rodjendanu 202-ojke,ja bila u crnoj providnoj tesnoj majci i prilazi mi decko, onako mrtav pijan i pita da li imam upaljac i ja kazem da nemam, A da ne zaboravim da je to bilo u trenutku kad je pesma prestala,i on onako na sav glas:"ALI ZATO IMAS DOBRE SISE,ZAR NE BOJANE?"
Tako da... PONEKAD JE MNOGO BOLJE IMATI MANJE SISE!!!

Не верујем да би носила ЦРНУ,ПРОВИДНУ, ТЕСНУ мајцу да ти сметају велике сисе...
 
BodoniuS:
Mala budala:
goodday:
ne trebaju ti vece grudi...postoji dovoljno mushkaraca koji se ne loze na to.....
da li si sigurna da zelish da ti svi bulje u sise dok prichaju sa tobom....mislim da nisi

Da,bas tako... Sinoc na rodjendanu 202-ojke,ja bila u crnoj providnoj tesnoj majci i prilazi mi decko, onako mrtav pijan i pita da li imam upaljac i ja kazem da nemam, A da ne zaboravim da je to bilo u trenutku kad je pesma prestala,i on onako na sav glas:"ALI ZATO IMAS DOBRE SISE,ZAR NE BOJANE?"
Tako da... PONEKAD JE MNOGO BOLJE IMATI MANJE SISE!!!

Не верујем да би носила ЦРНУ,ПРОВИДНУ, ТЕСНУ мајцу да ти сметају велике сисе...

Sto da ne? To je moj nacin oblacenja!! Dobro nemam ja jastuke...Ali tu sam (cetvorka)
 
Mala budala:
BodoniuS:
Mala budala:
goodday:
ne trebaju ti vece grudi...postoji dovoljno mushkaraca koji se ne loze na to.....
da li si sigurna da zelish da ti svi bulje u sise dok prichaju sa tobom....mislim da nisi

Da,bas tako... Sinoc na rodjendanu 202-ojke,ja bila u crnoj providnoj tesnoj majci i prilazi mi decko, onako mrtav pijan i pita da li imam upaljac i ja kazem da nemam, A da ne zaboravim da je to bilo u trenutku kad je pesma prestala,i on onako na sav glas:"ALI ZATO IMAS DOBRE SISE,ZAR NE BOJANE?"
Tako da... PONEKAD JE MNOGO BOLJE IMATI MANJE SISE!!!

Не верујем да би носила ЦРНУ,ПРОВИДНУ, ТЕСНУ мајцу да ти сметају велике сисе...

Sto da ne? To je moj nacin oblacenja!! Dobro nemam ja jastuke...Ali tu sam (cetvorka)
mmmmmm...bash si ribica A?
pa, da li se loze tipovi?
da li se osecash loshe ako te dnevno startuje manje od 10 njih?
 
goodday:
Mala budala:
BodoniuS:
Mala budala:
goodday:
ne trebaju ti vece grudi...postoji dovoljno mushkaraca koji se ne loze na to.....
da li si sigurna da zelish da ti svi bulje u sise dok prichaju sa tobom....mislim da nisi

Da,bas tako... Sinoc na rodjendanu 202-ojke,ja bila u crnoj providnoj tesnoj majci i prilazi mi decko, onako mrtav pijan i pita da li imam upaljac i ja kazem da nemam, A da ne zaboravim da je to bilo u trenutku kad je pesma prestala,i on onako na sav glas:"ALI ZATO IMAS DOBRE SISE,ZAR NE BOJANE?"
Tako da... PONEKAD JE MNOGO BOLJE IMATI MANJE SISE!!!

Не верујем да би носила ЦРНУ,ПРОВИДНУ, ТЕСНУ мајцу да ти сметају велике сисе...

Sto da ne? To je moj nacin oblacenja!! Dobro nemam ja jastuke...Ali tu sam (cetvorka)
mmmmmm...bash si ribica A?
pa, da li se loze tipovi?
da li se osecash loshe ako te dnevno startuje manje od 10 njih?

Ovaj,jesi li ti bio nekad sa nekom devojkom koja je imala big bubies??? A,sto se tice tipova,pa loze se,...
Sta ces,magareca,ovaj pardon ,MUSKA POSLA...Da,da...MUSKA :D :D :D :lol:
 
hmmmmm...da magarci
ne nisam bio sa nekom devojkom koja ima velike....to me bash ne privlachi...shtavishe odbija me...ali ok...neko se sa tim rodi...
da li mislish da reklama moze da izazove negativne reakcije???
da ne kazem magarece...eto rekao sam :?
 
Devojka se ponosi svojim grudima, to je ocigledno. A zasto i ne bi, to je super! Isto ko da imas lepe noge, ili lepo dupe... A ti se stvarno zapitaj sta je s tobom kad ne volis velike sise? Cudnovato mi to :? :? :?
 
ko o čemu, devojke o većim grudima a muškarci o veeeelikim grudima. Pa kad nam se kvalitet sveo na veličinu grudi onda j!!i ga. Ja ponekad, kad pokleknem trendu poželim veće grudi, jeste lepše je sad , pa se onda zamislim za 20 godina kako ih upasujem u suknju ili one silikonske obično zamišljam: ja, mrtva već 100 godina, došli arheolozi tog vremena , otkopali moj grob i našli dve silikonske neraspadnute kesice i gomilu kostiju. Smešno!! A jes boli kad te ne gledaju u grudi , a boga mi boli i kad te gledaju samo u grudi. Pa kad baš poželiš da budu istaknute, silikonski brus ( ima Lisca fantastične) a ni saznanje da nekad može neko i da te sluša , kad brus ostaviš kod kuće , nije loše , NAPROTIV!
 
rastamann:
....ili prosto dash forumashima da tegle do iznemoglosti...

Nikako , to nikako.
Osim ako zelis da izgledaju kao dve kesice sa zagorelim vrhovima.

Leonardo , ili neki vajar sa strpljenjem i ljubavlju,
to moze.
Ako imas manje od 27,nije kasno.
Ako imas do 23 ,od 1 pravim 4-ke na sasvim prirodan nacin, i mislim da imam dostojnu konkurenciju doduse retku.Nije reklama.

Obrati paznju na redovnu ishranu++, neizgladnjivanje+++ ,vitamine+.
Ostalo , hormone i oblikovanje moras prepustiti jos nekome...
 

Back
Top