Kaspersky Internet Security 2010

Treba malo sacekati da se vidi kako ce Antivirus proci na testovima,ali po svemu sudeci rezultati ce biti odlicni.Izgleda da su u kompaniji naucili lekciju u vezi 2009 verzije i resili da ovaj program ponovo vrate na sami vrh.
Sto se tice firewall-a,on se pokazao fantasticno na testovima.Skoro stoprocentna zastita.I Kaspersky je prakticno jedini od IS software paketa koji ima istovremeno i odlicanu antivirus i firewall komponentu.Mada,moguce je da ce i Comodo da udje u tu grupu jer njegova antivirus komponenta je sve bolja mada jos nikako da stekne reputaciju i bude malo vise testirana.Jos Norton bi mogao da se eventualno pridoda ovoj grupi,ali njegov firewall je ipak sasvim prosecan,sto isto nije bas toliko lose jer svi ostali Internet Security paketi imaju OCAJNE firewall-ove(ili poput Outpost Security Suita imaju los Antivirus).
 
Ja sam skinuo program ali nisam ga još instalirao.
Pre svega interesujeme dali prepoznaje verziju KISA koju već imam instaliranu prilikom pokretanja instalacije KIS 2010.
Ranije recimo imao sam stariju verziju od 2009 i kada sam pokrenuo instalaciju odmah je prepoznao da već imam instaliranu stariju verziju i sam je odradio sve (uninstal stariju i instal noviju verziju)
 

Back
Top