Seksi mame na koje vam se diže...

Seksi mame na koje vam se diže...

  • Angelina Jolie

  • Cindy Crawford

  • Elle MacPherson

  • Claudia Schiffer

  • Laetitia Casta

  • Salma Hayek

  • Heidi Klum

  • Milla Jovovich

  • Catherine Zeta-Jones

  • Demi Moore

  • Uma Thurman

  • Eva Herzigova

  • Monica Bellucci

  • Halle Berry


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
One su poznate, poželjne i mame uzdahe gdje god se pojave, te su zaslužile mjesto na našoj probranoj listi. A to što biste im radili prepuštamo vašoj prljavoj mašti! Anketa!

U posljednje vrijeme puno se priča o MILF-ovima (Mothers I'd like to F*u*c*k*). Dok se jedni pale na mlađahne curetke, mnogi muškarci u zrelijim ženama prepoznaju kvalitete.

Nije bio nimalo lak zadatak izdvojiti najbolje i najseksipilnije, pa se na listi našao poveći broj. Odaberite najpoželjniju.
 
Poslednja izmena:
i na ovu

hayek-salma-photo-salma-hayek-6205902.jpg
 
Monika je ubedljivo naj, mada ima tu jos dobrih.
Trebalo bi da anketa daje mogucnost visestrukog biranja, da mozemo da biramo tri ili pet komaTa.
Ja ne znam koju bih pre stavio na drugo mesto (posto Monika cvrsto drzi prvo mesto), da li Katrin iz Zete, ili Selmu, Umu Turman, Halle Berry... ma ja bih sve njih, od probiraca nema jeb... vajde.
 
Monika je ubedljivo naj, mada ima tu jos dobrih.
Trebalo bi da anketa daje mogucnost visestrukog biranja, da mozemo da biramo tri ili pet komaTa.
Ja ne znam koju bih pre stavio na drugo mesto (posto Monika cvrsto drzi prvo mesto), da li Katrin iz Zete, ili Selmu, Umu Turman, Halle Berry... ma ja bih sve njih, od probiraca nema jeb... vajde.

Zaslužena bona al' Hebiga, potrošila sam. :aha:
 

Back
Top