TORTE: recepti, saveti, ideje...

kad sam vec tu da iskoristim i pitam dali neko ima ideju sa cime jsu zalepljeni ovi biseri neverujem da je slsg ili mozda jeste i cime je iscrtano ovo na torti
3874-1257518386-russian_wedding_cakes_10.jpg
 
Drustvo treba mi pomoc.Bila mi je jedna baka hoce tortu za unuka, ali one ne zna da mi kaze koji crtani je u pitanju ,kaze ona meni ma znas ono sto pevaju Mi se ne bojimo ucimo da brojimo.... ja stvarno nemam poima o kome se radi i sta bi to moglo da bude.Zna li mozda neko od vas koji bi mogao crtac da bude.Inace torta joj treba za 1.rodjendan

Neella to peva Branko, ali je neko na Youtube okacio crtani sa Baby tv-a Carli i brojevi i spojio sa Brankovom pesmom. Tako da su ti svi tacno odgovorili. Evo ti link:
 
Zdravo devojke!Imam jedno pitanje koje me muci.Za nekoliko dana bih pocela da pravim tortu za deckov rodjendan,koji je 20-og.I zelela sam da stavim fondan,posto imam odredjen logo koji zelim da postavim.
http://www.pokerstarsblog.de/PS_Spade_logo44-wcoop_reload_bonus.jpg ovo je logo koji ce da ostane crven sa belom zvezdom ali cu prvo da postavim beo fondan ispod.Sada ide problem.Posto zelim da stavim i figurice chipove za poker i karte htela sam da pitam.Da li je moguce da se po fondanu crta cetkicom?Jer stvarno ne znam kako da odradim cipove koji su mali sa crno belom bojom... izgledaju ovako http://image.made-in-china.com/2f0j00JvFtdeAPtBbm/Poker-Chips-LTC-0105-.jpg znam da bi ih dobro nacrtala.I to mi je lakse nego da pravim.Pa zato zelim da mi odg ako nije problem.Da li postoji mogucnost da se crta po fondanu i cime?
Nadam se da moze! :( Hvala vam unapred. :*
 
Toni mozes da pravis nesto na foru ove Lud lab, samo dodaj rendanu koru pomorandze u korice i malo soka u fil a umesto visanja stavi banane...
Ili reforma torta sa pomorandzom i banane preko fila..
Stvarno cudan ukus ljudi, ne ide mi pomorandza i banana..

Meni je prvo na pamet pala neka modifikacija reforme, al rekoh ajd da proverim...iskreno, dva puta sam je pitala jel sigurna za izbor voca, a ona kaze da dodam banane da ublayi slatkocu cokolade!!!!!!!!!!!! Kao da je banana kisela! Boze sacuvaj!
 
Toni ,ne znam kako da je ukrasim,kada ima samo jedan coveculjak a ostalo su brojevi :sad2::sad2:

Pa Carli ti nije tezak za pravljenje, a iza njega poredjaj brijeve, posto je 1. rodjendan jedinica neka bude velika, a ostali malo odmaknuti i sve manji i manji...ja bih tako na primer...mogu ti brojevi da ispadnu bas zanimljivi, ...koliko se secam jedinica ima neku kapicu, osmica naocare...i sl...Igraj se malo, Neella...:))
 
Nella sigurna sam da ces ti iskombinovati nesto, ja taj crtac nisam ni vidjela, jer kod nas nema tog kanala, nego sam zapamtila da postoje takve torte, na FB sam vidjela bas dosta toga, ali evo naravno da si i od nasih foruamsica dobila odlicne ideje, a google ne moze da omane
 

Slične teme


Back
Top