Only in Montenegro

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Muž i žena seksom plaćali usluge lekara
Autor: Baćo Ćetković | Foto:Vijesti | 10.07.2009. - 08:00


Tivat - Doktor Mladen Ivanišević (49) iz tivatskog Doma zdravlja uhapšen je zbog sumnje da lečenje srpske državljanke I.G. iz Kovina (24) i njenog muža M.G. naplaćivao oralnim seksom.

Dr Ivaniševiću, inače iz Podgorice, na teret je stavljeno krivično delo "trgovina ljudima", a osim njega po prijavi I.G. uhapšeni su i Boris Čukić (27) i Tihomir Rajić (24) zbog sumnje da su je silovali.
- I.G. je došla u ispostavu Tivat i prijavila da je u junu 2008. upoznala doktora u Tivtu, koji joj nije naplaćivao pružanje lekarskih usluga, kao stranoj državljanki, već joj je predložio da dođe kod njega u stan i da mu zauzvrat pruži oralne seksualne usluge, na šta je ona i pristala - navodi se u saopštenju policije.
I.G. je optužila dr Ivaniševića da je za seksualne usluge plaćao po 20 evra, uz obećanja njoj i njenom suprugu da će im "srediti" ličnu kartu, pasoš i zdravstvenu knjižicu.
Ona je ispričala da im je doktor, znajući njihove teške imovinske prilike,obećao da će im dati pozajmicu od 35.000 evra, čim proda kuću u BiH. Suprugu oštćene M.G. je obećao, kako navodi policija, da će naći kupca za njegov bubreg.
- Doktor je s tim u vezi, M.G. kasnije i rekao da je našao osobu koja bi, za iznos od 40.000 do 50.000 evra, kupila njegov bubreg i dao mu broj telefona te navodne osobe, sa kojom M.G. nije mogao da stupi u kontakt, jer se na taj broj niko nije javljao - navode iz policije.
Prema izjavama supružnika dr Ivanišević, ih je dovodio u zabludu raznim obećanjima, pa je za uzvrat od M.G. tražio da ga i on oralno zadovoljava, na šta je i pristao.
Takođe se sumnja da je doktoru više navrata pozivao I.G. radi prostituisanja sa njegovim prijateljima, koji su plaćali po 20 evra.
Postupajući po prijavi I.G, policija je dvojicu Tivćana, Čukića i Rajića osumnjičila da su je silovali prekjuče, na parking prostoru u naselju Brdišta.
To su, kako se sumnja, učinili tako što je jednog od njih prisilno oralno zadovoljila, dok je sa drugim imala prinudni seksualni odnos.
- Pre nego što su je njih dvojica odveli do Brdišta, I.G. je, kako se sumnja, sa jednim od njih, po prethodnom odogovoru, imala dobrovoljni odnos, odnosno pružila mu usluge oralnog seksa po ceni od 20 evra – navode u policiji.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=101041

Ovo sigurno neki Romi.
 
Provali naslov teme... :hahaha:

Pa crna hronika u svim novinama je puna raznoraznih manijaka, silovatelja, narkomana, ubica koji djeluju sirom vas lijepe i prije svega postene Srbije... :hahaha:

Sjecas se onog skorasnjeg slucaja iz Bora kada je doktor silovao svoju sopstvenu cerku!!!
 
BOR - Policija je preksinoc uhapsila V.S. iz Bora zbog sumnje da je izvrsio obljubu nad svojom sedmogodisnjom cerkom.

V.S. je uhapsen na zahtev policije u Obrenovcu gde devojcica posle razvoda roditelja 2001. godine zivi sa majkom B.B. Osumnjiceni ce posle 48-casovnog zadrzavanja u policiji biti priveden istraznom sudiji Opstinskog suda u Obrenovcu, potvrdjeno je "Blicu" u MUP-u Srbije.
- Ne znam kada je poceo ovaj uzas. Pretpostavljam da je sve krenulo od momenta kada sam cerku dovodila u Bor kako bi, nakon naseg razvoda, neko vreme provela sa ocem. Tada mi je zabranjivao da je vidjam, jer bi se devojcica u takvim situacijama, navodno, uvek rasplakala. Nekoliko puta me je molila da je ne vodim kod oca, ali nikada nisam pomisljala da je tako nesto posredi. Znam da joj je zabranjivao da sa sobom nosi mobilni telefon - ispricala je za Blic majka devojcice.
Ona kaze da je V.S. jednom priveden zbog sumnje da je zlostavljao dete, ali da je nakon saslusanja pusten.
- Posle toga me je pozvao i rekao da više ne želi kontakt sa mnom, dok ćerku nije pominjao. Klupko je počelo da se odmotava tek nedavno, pošto je V.S. došao u Obrenovac da vidi dete. Otišli su da se prošetaju i nije ih bilo gotovo tri sata. Kada se ćerka vratila, primetila sam da nešto nije u redu. Tada sam je povela da mi pokaže gde su se šetali. Primetila sam da vrda i da nešto krije. Iako sam je hrabrila da sam joj drugar i da meni može sve da kaže, nevoljno je govorila. Nagovorila sam je da mi lutkama Barbikom i Kenom pokaže šta zapravo rade kada su sami i to me je užasnulo. Kasnije sam saznala da je vodila dnevnik u kojem je beležila detalje o paklu kroz koji je prošla - rekla nam je majka devojčice.
Prema njenim rečima, istraga je zahtevala da se obavi i lekarski pregled deteta. Nakon što je primljena u bolnicu u Višegradskoj, tročlana komisija je ustanovila tragove nasilja.
Majka kaže da joj je ćerka nevoljno priznala kroz šta je sve prolazila, plašeći se očevih pretnji.
- Rekla mi je da se odlučila da ćuti pošto joj je otac pretio da će je u suprotnom odvesti u Bor i da me nikada više neće videti - dodala je ona.
Sa ovim slučajem upoznati su i radnici Centra za socijalni rad u Obrenovcu. Tamo je rečeno „Blicu“ da u tom slučaju ima momenta zlostavljanja, ali da se pouzdano ne zna u kojoj meri.

Izvor: Blic
 
... mislish li ti, mozhda, da je zlochin samo kad silujesh oca...???

Brate smijesne su mi teme tipa ove... Zvjerstva se desavaju na svim meridijanima ove kugle zemaljske, nego ovi kompleksasima se vrat iskrivio gledajuci u komsijsko dvoriste a u svome korova koliko oces... :mrgreen:

P.S. Doco je placao oralne usluge 20€ eto prilike da pojedini forumasi napune svoj tanki budzet...
:mrgreen:
 
Brate smijesne su mi teme tipa ove... Zvjerstva se desavaju na svim meridijanima ove kugle zemaljske, nego ovi kompleksasima se vrat iskrivio gledajuci u komsijsko dvoriste a u svome korova koliko oces... :mrgreen:

P.S. Doco je placao oralne usluge 20€ eto prilike da pojedini forumasi napune svoj tanki budzet...
:mrgreen:

...znam, ali priznaqesh da, bash i nije ekoloshki... :dash:
 
I.G. je optužila dr Ivaniševića da je za seksualne usluge plaćao po 20 evra, uz obećanja njoj i njenom suprugu da će im "srediti" ličnu kartu, pasoš i zdravstvenu knjižicu.
Ona je ispričala da im je doktor, znajući njihove teške imovinske prilike,obećao da će im dati pozajmicu od 35.000 evra, čim proda kuću u BiH. Suprugu oštćene M.G. je obećao, kako navodi policija, da će naći kupca za njegov bubreg.



koje su ovo dileje...brateeee :confused:
 

I to je kraj svega napisanog. Upravo jedan Blic, kao i B92 preko nekolicine ljudi plasira ovakve koještarije, kao i tekst sa početka teme. Cilj je više nego očigledan - tiha satanizacija Srbije, a sada i Crne Gore. Trebalo bi sakupiti sve takve članke koji su objavljeni u poslednje dve-tri godine i posetiti te ljude o kojima se pisalo. Ne bi me iznenadilo da mnigi i ne postoje.
 
Seksom plaćali usluge lekara
10. jul 2009. | 01:23 | Izvor: Blic
Podgorica -- Lekar Mladen Ivanišević (49) iz tivatskog Doma zdravlja uhapšen zbog sumnje da lečenje I.G. iz Kovina (24) i njenog muža M.G. naplaćivao oralnim seksom.

Ivaniševiću, inače iz Podgorice, na teret je stavljeno krivično delo "trgovina ljudima", a osim njega po prijavi I.G. uhapšeni su i Boris Čukić (27) i Tihomir Rajić (24) zbog sumnje da su je silovali.

"I.G. je došla u ispostavu Tivat i prijavila da je u junu 2008. upoznala doktora u Tivtu, koji joj nije naplaćivao pružanje lekarskih usluga, kao stranoj državljanki, već joj je predložio da dođe kod njega u stan i da mu zauzvrat pruži oralne seksualne usluge, na šta je ona i pristala", navodi se u saopštenju policije.
I.G. je optužila dr Ivaniševića da je za seksualne usluge plaćao po 20 evra, uz obećanja njoj i njenom suprugu da će im "srediti" ličnu kartu, pasoš i zdravstvenu knjižicu.

Ona je ispričala da im je doktor, znajući njihove teške imovinske prilike, obećao da će im dati pozajmicu od 35.000 evra, čim proda kuću u BiH.

Suprugu oštćene M.G. je obećao, kako navodi policija, da će naći kupca za njegov bubreg.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=07&dd=10&nav_id=370494
 
I to je kraj svega napisanog. Upravo jedan Blic, kao i B92 preko nekolicine ljudi plasira ovakve koještarije, kao i tekst sa početka teme. Cilj je više nego očigledan - tiha satanizacija Srbije, a sada i Crne Gore. Trebalo bi sakupiti sve takve članke koji su objavljeni u poslednje dve-tri godine i posetiti te ljude o kojima se pisalo. Ne bi me iznenadilo da mnigi i ne postoje.

ma kakva satanizacija Srbije, dvoje kretena pruzalo oralni seks istom takvom kretenu doktoru i orgijalo sa njegovim drugarima za pare, sta je tu tako pogubno za Srbiju kad toga ima svuda.:roll:
 
Muž i žena seksom plaćali usluge lekara
Autor: Baćo Ćetković | Foto:Vijesti | 10.07.2009. - 08:00


Tivat - Doktor Mladen Ivanišević (49) iz tivatskog Doma zdravlja uhapšen je zbog sumnje da lečenje srpske državljanke I.G. iz Kovina (24) i njenog muža M.G. naplaćivao oralnim seksom.

Dr Ivaniševiću, inače iz Podgorice, na teret je stavljeno krivično delo "trgovina ljudima", a osim njega po prijavi I.G. uhapšeni su i Boris Čukić (27) i Tihomir Rajić (24) zbog sumnje da su je silovali.
- I.G. je došla u ispostavu Tivat i prijavila da je u junu 2008. upoznala doktora u Tivtu, koji joj nije naplaćivao pružanje lekarskih usluga, kao stranoj državljanki, već joj je predložio da dođe kod njega u stan i da mu zauzvrat pruži oralne seksualne usluge, na šta je ona i pristala - navodi se u saopštenju policije.
I.G. je optužila dr Ivaniševića da je za seksualne usluge plaćao po 20 evra, uz obećanja njoj i njenom suprugu da će im "srediti" ličnu kartu, pasoš i zdravstvenu knjižicu.
Ona je ispričala da im je doktor, znajući njihove teške imovinske prilike,obećao da će im dati pozajmicu od 35.000 evra, čim proda kuću u BiH. Suprugu oštćene M.G. je obećao, kako navodi policija, da će naći kupca za njegov bubreg.
- Doktor je s tim u vezi, M.G. kasnije i rekao da je našao osobu koja bi, za iznos od 40.000 do 50.000 evra, kupila njegov bubreg i dao mu broj telefona te navodne osobe, sa kojom M.G. nije mogao da stupi u kontakt, jer se na taj broj niko nije javljao - navode iz policije.
Prema izjavama supružnika dr Ivanišević, ih je dovodio u zabludu raznim obećanjima, pa je za uzvrat od M.G. tražio da ga i on oralno zadovoljava, na šta je i pristao.
Takođe se sumnja da je doktoru više navrata pozivao I.G. radi prostituisanja sa njegovim prijateljima, koji su plaćali po 20 evra.
Postupajući po prijavi I.G, policija je dvojicu Tivćana, Čukića i Rajića osumnjičila da su je silovali prekjuče, na parking prostoru u naselju Brdišta.
To su, kako se sumnja, učinili tako što je jednog od njih prisilno oralno zadovoljila, dok je sa drugim imala prinudni seksualni odnos.
- Pre nego što su je njih dvojica odveli do Brdišta, I.G. je, kako se sumnja, sa jednim od njih, po prethodnom odogovoru, imala dobrovoljni odnos, odnosno pružila mu usluge oralnog seksa po ceni od 20 evra – navode u policiji.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=101041

Ovo sigurno neki Romi.

Svakakvih ljudi danas ima :eek:

No naslov teme samo dokazuje opterecenost Crnom Gorom kod vecine forumasa ovdje:lol:
 

Back
Top