tajne zavodjenja

eto šta uradi raspust od čoeka.....
knjiga o zavođenju u demo verziji, brooka und sramota za svakog muškarca.
devojke se skidaju, a ne knjige...mogu same, a možeš i ti da ih skineš. konektuj neku slatku malu direktno, bez foliranje i oklevanja i nemoj da lažeš godine...
 
Uvek mozes da skines skoro svaku knjigu za muvanje sa neta....mozda ne danas, ali sutra prekosutra....

Cak i najnovije tehnicke knjige su dostupne, samo treba znati, india ,kina,pakistan, nemacka (na nemackom)....

Ja ne razumem te knjige jer ne naglasavaju koju metodu serviraju...ka meni, ka njoj, ka opstem....
Ka meni je kako naci ono sto meni najvise odgovara, ka njoj kako je smuvati i prilagoditi sebi i ka opstem kako je smuvati kakva god da bila....

Taktike za ova tri pristupa su totalno razlicite....iako se nesto preklapa , struktura i strategija su totalno razlicite....
Ko misli da moze da krene ko magarac a nastavi kao pastuv grdno se zaebo...
 
Po mom iskustvu otvaranje brusa jednom rukom ili sa dva prsta je totalno nebitan detalj....
Pomaze kod nevinih i neiskusnih koje traze iskusne i to je onda argument ....
A ovo za pijane se pitam u koju kategoriju spada, jer to je koriscenje hendikepa, pa se mozda svrstava u istu kategoriju kao i seksanje sa invalidima koji su sterilni ili i koji nisu....

Glumatanje pijanosti ne racunam u pijanstvo....vec u potiranje unutrasnjih frustracija i blokada...
 
Meni se jadnom ili dva puta otela ženska zato što nisam znao jednom rukom da otkopčam zategnute farmerke. :(
Onda sam uzeo jastuk sa troseda tvrdo ga zgužvao i obukao mu farmerke. Bile su nategnute do pucanja. Onda sam sledeće tri dana proveo pokušavajući da ih tako nategnute otkopčam jednom rukom. Kad sam uspeo pozvao sam devojku ponovo u goste. :per:
 
Meni se jadnom ili dva puta otela ženska zato što nisam znao jednom rukom da otkopčam zategnute farmerke. :(
Onda sam uzeo jastuk sa troseda tvrdo ga zgužvao i obukao mu farmerke. Bile su nategnute do pucanja. Onda sam sledeće tri dana proveo pokušavajući da ih tako nategnute otkopčam jednom rukom. Kad sam uspeo pozvao sam devojku ponovo u goste. :per:

Iskusno, iskusno.

A sto je nisi samo onako vatreno osinuo pogledom i prosaputao 'SKIDAJ SE'?
 
Meni se jadnom ili dva puta otela ženska zato što nisam znao jednom rukom da otkopčam zategnute farmerke. :(
Onda sam uzeo jastuk sa troseda tvrdo ga zgužvao i obukao mu farmerke. Bile su nategnute do pucanja. Onda sam sledeće tri dana proveo pokušavajući da ih tako nategnute otkopčam jednom rukom. Kad sam uspeo pozvao sam devojku ponovo u goste. :per:

to si uzeo foru iz americke pite ;)
 
eto šta uradi raspust od čoeka.....
knjiga o zavođenju u demo verziji, brooka und sramota za svakog muškarca.
devojke se skidaju, a ne knjige...

:D

Svako od nas ima neke nedostupne fantazije:
neka lepotica, no odavno vec udata,
poznata licnost,
uobrazena komsinica ...
e sada tu bi dobro dosla neka magija, poput takve knjige,
i malo da razbukta uzavrele nade ... :D
 
Hoce kod bibliotekarke.....Meni slucajno pomogla knjiga da u studentskoj biblioteci hm razjasnim hm da mi knjiga ipak nije potrebna do hm pauze u 10.30 .

Uopste nisam bio pricljiv, ali kad cutim pogled i obrve igraju po prici one koju slusam....Ako ovlazim usne, sve razume...
 

Back
Top