molim vas pomozite sto pre...ne znam sta da radim
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: molim vas pomozite sto pre...ne znam sta da radim

gluvator
    Guest

Podrazumevano molim vas pomozite sto pre...ne znam sta da radim

malo sam "gluvario" po netu,i kada sam se ponovo konektovao promenjen mi je bio home page na neki search sa porukom da mi je komp zarazen nekim spywer i adwer-ako se tako pise, i da moram nesto da skinem.Sta da radim??????????A nije moj komp pa mi treba sto pre resenje

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: molim vas pomozite sto pre...ne znam sta da radim

Citat Original postavio gluvator
    malo sam "gluvario" po netu,i kada sam se ponovo konektovao promenjen mi je bio home page na neki search sa porukom da mi je komp zarazen nekim spywer i adwer-ako se tako pise, i da moram nesto da skinem.Sta da radim??????????A nije moj komp pa mi treba sto pre resenje
    skini spyware ili adware lako ih je naci imas i nesto na krsti )spy) nisu veliki i dzabe je. srecno

Aktivan član Ja pa ja (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Imao sam isti problem pre nekoliko meseci. Komp ti je malko “otet”. Skini sa NET-a programcic Hijackthis.exe, i startuj. Nekad pomogne i CWShredder (AKA coolwebsearch troyan remover).
    Sledi dalje instrukcije, a zatim skini neki spyware program i startuj i njega. Spybot ili Spywarequard su ti neke od opcija.

I NEMOJ VISE DA SURFUJES SA INTERNET EXPLORER-OM.

Skini operu (postoji krek za registraciju, te ces imati mnogo prednosti a i kontrole, svodece ti se, siguran sam) ili netscape ili neki drugi.

SVE OVO TI JE DZABE!!!

wizard82
    Guest

Podrazumevano

Naravno i nezaobilazni Ad-aware 6.On i Spy Sweeper su zakon za zastitu home page kod IE.

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da daa.. Pisalo je PC Update na baneru i kako je 90 posto kompova zarazeno spywareom i kako treba da kliknes na link da ti instaliraju programcic manje od 1 minuta... sto si pristao? Trebao si da ides kao limitirani user odnosno preko nekog drugog browsera (ispljuva me jedan za mozilla-u). Sad, sta je tu je, prevara sa hakerskog sajta prijatelju moj... Reinstaliraj komp, ne boli nista, a brze ce raditi. Nemoj samo da se pravis lud pred prijateljem, objasni coveku jer se to isto i njemu (kao i meni) moglo dogoditi... Nista strasno, rekonfiguratora koliko hoces... Neiskusnih jos vise... :?

Slične teme

1. pomozite mi,ne znam sta da radim?
    Autor veki u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 02.08.2008., 01:16
  2. pomozite mi,ne znam sta da radim.......
    Autor zaljubljena u forumu Žene
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.03.2008., 20:52
  3. ne znam sta da radim...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 19.05.2007., 15:03
  4. Ne znam sta da radim
    Autor RADOZNALI u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 30.04.2004., 01:41

Pravila za slanje poruka