DAKLE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
NA SVOJU ODGOVORNOST OTVARAM TEMU PRIMEDBI
JA VAS MOLIM DA SE SVI ONI KOJI IMAJU PRIMEDBU NA BILO CIJI RAD OVDE OGLASE SAMO JEDAN PUT..IZNESU PRIMEDBU
TEMA CE BITI OTVORENA NAREDNIH 60 MINUTA..A POTOM ZATVORENA I POSLATA NADLEZNIMA
MOLIM VAS BEZ SPAMA I NEPRISTOJNOSTI
SVE SE MOZE MIRNO IZNETI
JA NE KAZEM DA CE POSLE VASIH PRIMEDBI SVE BITI RESENO...ALI AJDE DA VIDIMO STA MOZE
PLJUVANJA I PROSTAKLUKA VAS MOLIM DA NE BUDE
SPAMOVE CU BRISATI I KAZNJAVATI
ZNACI SAMO KONKRETNE PRIMEDBE
 
Милунка Савић није за модератора.

Пристрасна је превише.

Хоћу гласање за њену смену, а верујем и многи други.

Али пре тога да се одбанују сви који су добили банове због негативних поена које им је дотична у залету поделила.
 
Корисник Torrente Bgd кажњен баном на 10 дана, кумулативно, због неприкладног изражавања и ометања рада модератора

Корисник Тихи кажњен баном на 10 дана, кумулативно, ометања рада модератора


Корисник ПАПРИКАРИУС кажњен баном на 5 дана, кумулативно, због ометања рада модератора
 
Милунка Савић није за модератора.

Пристрасна је превише.

Хоћу гласање за њену смену, а верујем и многи други.

Али пре тога да се одбанују сви који су добили банове због негативних поена које им је дотична у залету поделила.

Milunka je odlican moderator..cenim..da bi mogla i doglednije vrijeme..da dogura i na veci polozaj..:super:Milunka:super:
 
Treba kaznjavati samo lichno vredjanje pojedinca , ali je totalno glupo da se neko kaznjava zato sto rvate naziva ustashama .

upravo obratno. ako mene nazoves zlocincom, ja cu se nasmejati, ali ako nazoves ceo narod zlocincima, onda nesto nije u redu sa tobom, i moderatori trebaju reagovati na takve gluposti.

inace sam za sklanjanje trougla iz upotrebe. ja ga ionako nikad nisam upotrebio.
 
Милунка Савић није за модератора.

Пристрасна је превише.

Хоћу гласање за њену смену, а верујем и многи други.

Али пре тога да се одбанују сви који су добили банове због негативних поена које им је дотична у залету поделила.

Ja sam protiv smene.

Imamo problem.

Naime i ja volim da Hrvate nazovem ustašama. Problem je u tome što mi time devalviramo zločine previh ustaša i što ih u neku ruku rehabilitujemo.
Recimo reč "Ujke" bi bila prikladn, ali ne i ustaša.

Sa druge strane mislim da je regularno nazivati pogrdnim rečima onog majmuna što je odvalio da su ustaše bile OK... kako se zove taj hrvatski političar?
 
pa...stvarno treba videti da se nekako banovani mogu obratiti.....mislim da je tab jednom prilikom nesto rekao u tom pravcu...tema ili pdf za banovane..dobro...evo ovo moje moze da se podvede pod predlog
 
Bez ikakvih primedbi...mislim da modovi korektno rade svoj posao,neki malo bolje i korektnije,neki ne..ali u principu sve je ok....tu podrazumevam i jominija kao admina i mog vec virtuelnog drugara supermoda neshu t.....:klap::klap:
 
E, a koliko recimo puta je Paprikarijus vređao Srbe.
Ajde to da vidimo.
Koliko puta je vređao Srbe i nazivao ih izdajnicima i slično?

I kada je popio po.... tamburi UUUUUu da smenimo Milunku.

Budimo realni. Banuju se samo ljudi kada psuju i vredjaju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top