Golden dreams
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Golden dreams

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Golden dreams

Cao Ccc, tako malo tema o necem tako vaznom Devojke, na posao!
    Moje pitanje za vas je da dovrsite renicu: Pravi put do savrsenog (bronzanog) tena je...

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Podrazumevano Re: Golden dreams

pametno sunčanje
    zaštitni faktor 46
    maslinovo ulje
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

ja sam sa solarijumom prezadovoljna.....moja koza je slabije pigmenitsana i budem vrlo svetle puti koja mi ne stoji dobro...a i grozne su mi gole bele noge.....isla sam na solarijum: 1 dan 6 min, 2. 7 min, 3. 8 min....za 7 dana na 8 min, pa za 7 dana na 10 min....i sad idem nedeljno na 10 min....nisam previse tamna ali se ipak vidi i koza mi nije preterano suva.....planiram i da kombinujem solarijum sa kremama za samopotamnjivanje i da proredim solarijum na dve nedelje......
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Iskusan Raisa (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Nema ga

Ne zelim da zvucim negativno,ili da podrivam temu,ali,iz licnog iskustva,makar koliko pokusavao,..ne mozes promeniti pigment svoje koze,one sa kojom si rodjen.
    Pisala sam negde da sam oduvek volela te zemlje Juzne AMerike ,kulturu ,narod pa sam na neki nacin htela da licim,po tenu,na njih.....I krenula sam bila u solarijum,da napomenem ,ukoliko su beo,solarijum moze samo delimicno da modifikuje ten,ali nikad neces moci biti crna kao dzipsika ili kao iz Nigerije....to najbolje sunce radi,nego da nastavim..Isla,preterivala,nisam znala meru..u mesec dana ima kad sam isla tri puta nedeljno,..i onda kad bih nabila neki ten onda sam prestala,na dve-tri nedelje,pa opet,pa stanem na neko vreme,pa ponovo,..i rezultat? Bila kod doktora radi nekog uverenja,i primetila je mladez,izdignut vishe nego shto bi trebao,poslala me drugoj doktorici,ali ona je samo rekla da ne brinem.Medjutim,posle sam otrkila mladez na ledjima, na vratu,nazad,novi,njih nisam imala pre, a konacno sam se sledila kada sam slucajno na donjem delu ledja otkrila da mi je jedan mladez postao crvene boje i da boli na dodir...A to su znakovi raka koze Ja sam inace bela,ali jaaako brzo potamnim i skroro nikad ne pocrvenim..I sad,kad sam bila da se suncam,polu crna sam,u svakom slucaju tamna,josh pet-sest dana i bila bih skroz skroz crrna...Tek treba da idem na analize i pregled,ali ukoliko...Imam to shto mislim da imam mada se nadam da je neshto drugo u pitanju,jer nisam bila u solarijumu ceo jun i maj )...za pet-sest dana sam dobila ono za shta sam cele godine isla...Zbog cega? Da napomenem da vecina slavnih licnosti, iz Meksika i slicnih zemalja,neki koji su otadle,sus rednje tamni ili beli....Daleko bilo da ja sad govorim da ne treba ici u solarijum samo je jako vazno konsultovati se sa ljudima u salonu,koliko bi trebao da idesh..da paze zajedno sa tobom...da ne preteras Ali da se vratim na pitanje...

Pravi pravi bronzani ten,od nulte tacke ne mozes dobiti...ali mozes da se mnogo suncas tokom leta i onda da idesh u solarijum da odrzavas boju. A ako ne zelis toliko taman ten,mozes koristiti neku kremu za samopotamnjivanje...Npr Beta Karoten za njih znam da su dobri..Neces postici bash bash zeljen rezultat ali cesh dobiti neki umereno srednji ten,mada to sve zavisi na kakav ten ciljas

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Moji roditelji su lekari i njih sam konslultovala za solarijum, dobro sam se informisala i izvela zakljucak da na njega ni ne pomisljam. Takodje sam izvela teze o pametnom suncanju i napravila neki letnji plan i program kako da bezbedno pocrnim. Ja za sebe znam, ali me interesuju iskustva i "akcioni planovi" za suncanje drugih. Kremicu sam koristila jednom, za maturu, i bila sam prezadovoljna rezultatom, samo je trebalo dobro pripremiti kozu (piling) i naknadno "zarobiti" nijansu (obicno mleko za telo). Koristila sam L'oreal i preporucujem ga, a Carotten koristim kao zastitu i slazem se da su sjajni. Nadam se da su tvoje prognoze samo lazna uzbuna, drzim palceve da sve bude ok...

Domaćin Taisa (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    69

Piješ tablete sa beta karotenom i umereno se sunčaš. Solarijum jednom nedeljno po pet minuta.
    Таиса

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Dobra krema za samopotamnjivanje ili ono prskanje.
    Solarijum i suncanje nikako. Posle 4 minuta unistava se kolagen, o ostalom i da ne pricam.

Domaćin Taisa (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    69

Ja budem sva šarena od te kreme ili spreja.
    Таиса

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Kad ne znas da se namazes.

Domaćin Taisa (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio DiVljA Pogledaj poruku
    Kad ne znas da se namazes.
    Tačno.
    Таиса

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Hoces uputstvo?

Domaćin Taisa (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio DiVljA Pogledaj poruku
    Hoces uputstvo?
    "Ne pomaže voda majko sa korita Ivanova...." Šalim se, to bi trebalo da neko drugi rasporedi.
    Таиса

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma, samo dobar piling i strpljenje da se kremica osusi

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Blagi piling, kupila sam gel za tuširanje Nivea Water Lily, Nivea za samopotamnjivanje za svetliju kožu i to je sve. Dobijem malo zdrave preplanulosti, nije baš kako bih ja volela, ali od solarijuma sam potpuno odustala zbog mogućih problema, a nešto mi se i ne sedi na suncu 100 sati da bih preplanula. Kad mi se ne stavlja krema furam totalno beli ten i izbegavam odeću crne boje da se ne primeti koliko sam bela
    Iz straha da sutra ne ispadnem glup, odbijam mogućnost da danas ispadnem pametan.

Domaćin gospodarica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    97

solarijum nikako

suncanje na suncu sa dobrom kremom ili uljem ali bez preterivanja
    i naravno ne po najvecem suncu

Početnik
    Učlanjen
    26.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

prskanje bojom + bronzer

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja sam "otkrila" L'oreal"-ovo mleko za samopotamnjivanje, sjajno je, za par sati se dobija efekat trodnevnog suncanja na moru Uz dobar piling pre, i "zakljucavanje" slojem nekog "obicnog" losion posle, boja stoji, ne skida se, nema fleka, sve super Nakon toga se namazaem jednom-pocetkom nedelje, is vi me pitaju gde sam bila na moru, jer sam bas lepo pocrnela Sto je najvaznije, ne treba vecnost da se boja osusi i, ako se ne pozuri sa oblacenjem, ne ostavlja trag na odeci.

Iskusan
    Učlanjen
    25.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio Raisa Pogledaj poruku
    Nema ga

makar koliko pokusavao,..ne mozes promeniti pigment svoje koze,one sa kojom si rodjen.

Pravi pravi bronzani ten,od nulte tacke ne mozes dobiti.

Баш тако!
    А и глупо би било да смо све Латине

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

koristim caroten ulje od top tena faktor 24...ne izgorim a dobila sam predivnu boju....dobijam pohvale....jedem svakih par dana svezu sargarepu i uzimam omega 3 vec mesecima.....
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Domaćin tarabica (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    80

Citat Original postavio Girlicious Pogledaj poruku
    Ja sam "otkrila" L'oreal"-ovo mleko za samopotamnjivanje, sjajno je, za par sati se dobija efekat trodnevnog suncanja na moru Uz dobar piling pre, i "zakljucavanje" slojem nekog "obicnog" losion posle, boja stoji, ne skida se, nema fleka, sve super Nakon toga se namazaem jednom-pocetkom nedelje, is vi me pitaju gde sam bila na moru, jer sam bas lepo pocrnela Sto je najvaznije, ne treba vecnost da se boja osusi i, ako se ne pozuri sa oblacenjem, ne ostavlja trag na odeci.
    Potpisujem, najbolja krema za samopotamnjivanje koju sam do sada koristila je L'Oreal Sublime Bronze. Nivea uopste ne moze da se poredi s njom. L'Oreal vec posle prvog mazanja daje dobru boju.
    Iz straha da sutra ne ispadnem glup, odbijam mogućnost da danas ispadnem pametan.

Slične teme

1. BioShock 2: Sea of Dreams
    Autor dragi11 u forumu Akcione igre
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.02.2010., 19:08
  2. Diary of Dreams
    Autor OneDream u forumu Muzika
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 05.05.2008., 19:08
  3. sweet (wet) dreams....
    Autor senoviti u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 80